TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mans Čempions (Чемпион) » Чемпион 26.-27.sērijas


Чемпион 26.-27.sērijas

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Es raudāju 26.sērijas laikā. Pat pussērijā apstājos - nespēju skatīties. Tik skumji, ka divi cilvēki, kuri tik ļoti mīl viens otru un visu laiku pārpratumi kaut kādi. pat tagad, kad pēc 10 gadiem viņš uzzināja, ka ta ir viņa Tīna. Tas viņa skaties, kad viņi satikās pie kluba bāzes. Vai es jau esmu teikusi, ka tam aktierim ir skaistākās acis, kādas es jebkad esmu redzejusi. Man nepatīk viņa putna deguns, bet par tādām acīm var piedot visu. Tiešām. Un kā viņai abi gāja atpakaļ uz kluba ēku un apskāvās. Tas bija vienkārsi tik skaisti. Un kā viņš pateica, ka tam visam nav nozīmes, galvenais, ka ir viņu atradis. Bet viņas vainas apziņa, viņas atzīšanās. Un atkal viss. Un tas vienkārši satriecoši, kā scenārijs uzrakstīt - ka viņš izgāja no viņas kabineta un it kā atpakaļ gribeja skriet. Nu kā gan te varēja neraudāt vispār. Jā, skumji un skaisti. Un Aņa joprojām cieš. Un viņš neatbildēja uz Tinas zvaniem, bet viņa gandŗīz nosala uz jumta. Un tas kretīns jau atkal viņai iesita. Un tad Viktors pastāstīja, ka iespējams viņa nav vainīga un Žigam viss vienalga - jāsatiek, jāparunā ar Tinu, tā nožela, ka ja vien viņš būtu palicis, uzklausījis Tinu, izrunājies, viņi jau varētu būt kopā. Un vispār arī pirms tam sērijās pēc savainojuma, kā viņš gaidīja viņas zvanu.  :'(  Bļin, es atkal raudu. Reāli. Sen mani nav nekas tik ļoti aizkustinājis. Ļoti sen.
Un Behterevs tā Pelnrušķīti apbižoja. Bet nu Irina jau pacentās, lai Pelnrušķīte uzvestos biki stulbi ar. Nu katastrofāli viņiem tur lietas notiek.
Vai es jau teicu, ka fanoju par prokurori un vārtsargu. Ta aina, kad viņām izejot no milicijas uzpūīpēt vajadzēja, tā sejas izteikme - no smiekliem nomirt varēja.  :D
Kalaš parādīja, ka ir kretīns. Un galvenais,kad sadūra, aizmuka kā gļēvulis. Fui. Galu galā man bibliotekāre kļuvusi par mīļāko varoni šajā telenovelē. Nu galvenais pāris man mīļš viņu interesantā stāta, īpašā ķīmijas dēļ, nevis katrs atsevišķi. A te man bibliotekāres tēls kā tāds patīk. Nebija draugu un te pēkšņi bars vīriešu, vēl kaujas viņas dēļ. un viens vēl miljonārs. Nu vispār tur viss ļoti interesanti. Un patīk, kā brīžiem tā fanu dzīve saskaras ar viņu elku dzīvi.
Nu skaidrs - beidzot parādījās tie, kas grib iznīcināt klubu, pareizāk tieši Kristinu. Maita Lida atgriezusies. Jau pirmajā sērijā varēja redzēt, kāda viņa sterva. Un viņai vēl tas kompanjons arī kretīns. Ļoti nepatīk man tas viss. Šobrīd Kristinai ir oligarha aizmugure, kura ļoti trausla. Un ja nebūs, kas notiks? Smagi.
Par Dašu un Dzimiju joprojām klusēšu. Joprojām abi ir tik lieli duraki, ka ir pelnījuši viens otru un mūžam ciest piedevām. Goda vards - stulbākus varoņus iedomāties grūti.Dzimijs tā teikt pusi telenoveles pavada dzērumā, bet spēcīgā Daša raudot un slaukot lūpas pēc Dvorska skūpstiem. Idioti.
Vai vel ko aizmirsu? Ak, jā - Viktors - es vienkārsi iemīlos tajā varonī. Bet viņš šķiet jau sen slepeni mīl kādu citu varoni. Ak, ziniet - neskatoties uz visām viņas asarām, es jau apskaužu Annu. Tas laikam pagaidām arī viss. Līdz msed uzspēšu vel vienu sēriju noskatīties droši vien un tad uz 28.tās apstāšos. Rīt varbūt pat pauzi ieturēšu - nu vismaz pa dienu neskatīšos. Gribētos tomēr iziet no mājas beidzot. Nu a vakarā un naktī gan jau atkal skatīsos.

0

2

Meitenes , kāda no jums nezin kura sērija šodien gāja pa tv3 ? ;)

0

3

Vakar,tas ir piektdien rādīja 21.sēriju.

0

4

Paldies :)

0

5

Lūdzu,nav par ko!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mans Čempions (Чемпион) » Чемпион 26.-27.sērijas