TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 17.sērija


Mas Sabe El Diablo 17.sērija

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

AAAAAAA, GAIDAM, GAIDAM, GAIDAM!!!!!!  :love:  :love:  :love:  :love:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VZe4Qiolvr8[/youtube]

0

2

:rofl:  :crazyfun:  :crazy:  :insane:  :love:

0

3

Baaac, es vairs nevaru ilgāk nociesties  :crazyfun:  Avanci jau nezin cik reizes esmu noskatījusies :crazyfun:

0

4

hihihi.. a man te darba trauma - kāju reāli apdauzīju, vēl tusiņš darbā - vīnu un šampi sadzēros, pieēdos. Un neticami, bet mana garā darba diena jau drīz beigsies. jej. Un tad varēs The OC līdz msedam skatīties. Ir ok. Šodien visu dienu esmu bijusi ar kaut ko aizņemta, tāpēc neesmu tik ļoti nojūgusies ar gaidīšanu...

0

5

Ak, dievs, ku smagi. es miegu ciet. Es The OC skatoties uz brīdi aizsnaudos pie ieslēgta tv un tā ar mani nemēdz gadīties. Bet tiesām - man acis līp ciet. Bet jāiztur. Jāieiet dušā.

0

6

Vēlreiz tūbē sākumu noskatījos  :love: Ahhhhhhh, ahhhh, ja man šāda reakcija ir uz almost, tad kāda nez būs, kad BŪS!!!!!!! :D

0

7

:D

0

8

es ar noskatījos. Un arī sarunu ar Horacio.... :D

0

9

ak, wnk dievīgi!!! man joprojām nav ko pat teikt.. Nu viņi tik lieliski abi sader, ka sīkākais sīkums izraisa emociju vēju!!  :love:  :love: 
mjāa.. Viņa nevar , jo precēsies..a šis Martins krāpj viņu pa labi un pa kreisi - ak, šausmas, kāds viņai topošais vīrs!! nabadzīte :(
xi, bet visas viņu domas arī tik piemīlīgi forši.. un viens no labākajiem bija Angela teikums, ka vēl viņa nav apprecējusies :D :D
Manuela un Horacio - arī no koments..es te sēžu un smejos :D  :cool:

0

10

aaaww..cik skaistii par tiem taurenīšiem un visu pārējo, ko Manuela teica.. es te izkusu.  :love:

0

11

hahaha - mēs ar cravey iepriekšējā naktī  skypā ar smējamies... :D

0

12

bet visas šīs sarunas ir tiešām ģeniālas - varētu pārlasīt un pārlasīt un skatīties atkal un atkal.. :)
Man patika vēl tie teksti, ka kāzas Manuela atcelt negrib, bet atlaist Angelu arī negrib :D :D Tik tiešām varētu citēt katru teikumu.. :D

0

13

hahaha, jā - un Manuela solās turēt sevi rāmjos. it kā viņa to spētu... :D  Un tā atzīsanās Horacio, ka viņa gandrīz skūpstījusies ar Angelu bija vienkārsi ģeniāla. :D

0

14

albalonga написал(а):

Un tā atzīsanās Horacio, ka viņa gandrīz skūpstījusies ar Angelu bija vienkārsi ģeniāla.

Ak, jāā :D :D :D Tik tiešām ģeniāla!! Nav jau vairs brīnums :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 17.sērija