TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 12. sērija


Sortilegio 12. sērija

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

http://www.dailymotion.com/video/xju41v_sortilegio-cap-12_shortfilms

0

2

jej, jau skatos... :D

0

3

Noskatījos.
Tas Bruno ir tāds riebeklis.
MJ māsa un tēvs viņus vienīgais, kas interesē ir tas, lai viņi nenokļūtu cietumā pilnīgi liekas, ka viņus nemaz neuztrauc kā MJ cieš, bet var savā ziņā arī saprast, jo cietums manuprāt ir briesmīga lieta.
Man šķiet, ka Maria Jose drīz neizturēs un visu iztāstīs Alejandro. Cik saprotams Alejandro nesaprot vārdu nē. viņa viņam visu laiku saka, bet viņš pilnīgi to nedzirdu. Nezinu, bet man kaut kā liekas, ka tomēr Maria Jose kaut ko izdomās, lai varētu atkal no viņa izvairīties.
Vispār interesanti - man patīk.

0

4

hahaha, jā - tās sērijas beigas karstas. A viņš visu laiku pacenšas viņai alkoholu iebarot. Baigais. Un mani ņirga parāva, kad viņš sevi nosauca par Bruno Albenis... :rofl:

0

5

albalonga написал(а):

hahaha, jā - tās sērijas beigas karstas. A viņš visu laiku pacenšas viņai alkoholu iebarot. Baigais.

Tas jā. Es kad skatījos, pilnīgi dīvaini likās. Jo viņš viņu mēģina piedzirdīt, jo kad viņa iedzer viņa kļūst pakļāvīgāka, un atbild uz viņa skūpstiem. Smieklīgi bija iepriekšējā sērijā, kad viņa sāka ņirgt bija pilnīgi pillā.
Bet nu nedrīkst tā wnm darīt.

0

6

hihihi, jā - viņš it kā spēlējas ar viņu, bet pats tajā spēlē zaudē un pats apreibst no viņas.... :rofl:

0

7

Man tik ļoti patīk Viktorijas un Fernando attiecības.. :love: ^^ Viņi tik jauki.. ^^
Bruno.. Grrrrrr.. :angry: Nu kā var tā pret savu māti izturēties? :mad: Maitas gabals! :suspicious:
Un beigu aina.. :love: Mjā, ko lai saka?! :love:

albalonga написал(а):

A viņš visu laiku pacenšas viņai alkoholu iebarot. Baigais.

:D

albalonga написал(а):

Un mani ņirga parāva, kad viņš sevi nosauca par Bruno Albenis...

Jā, es ar sāku rēkt.. :D Viens otra vārdus izmanto.. :D

0

8

GaBy написал(а):

Man tik ļoti patīk Viktorijas un Fernando attiecības.. :love: ^^ Viņi tik jauki.. ^^

Man šķiet, ka viņi paliks kopā beigās.

GaBy написал(а):

Bruno.. Grrrrrr.. :angry: Nu kā var tā pret savu māti izturēties? :mad: Maitas gabals! :suspicious:

tas Bruno ir - no coment.

Man kaut kā šķiet, ka Marias Jose māsa paliks kopā ar Rakelas vīru.

0

9

mmaarriiaa написал(а):

Man šķiet, ka viņi paliks kopā beigās.

Man arī tādas aizdomas radās.. :) Bet nu, būtu forši! ^^

mmaarriiaa написал(а):

Man kaut kā šķiet, ka Marias Jose māsa paliks kopā ar Rakelas vīru.

Nu nezinu.. Moš tā izskatās, bet var jau būt.. :)

0

10

GaBy написал(а):

Nu nezinu.. Moš tā izskatās, bet var jau būt.. :)

vispār jā, nu ir tā, ka viņas māsa diezgan jauna. Bet kaut kā tas viņas vīrs pret viņu ļoti labi izturas un, kad viņi sarunājas izskatās, ka labi saprotas.
bet nu nevar jau zināt.

es tiko apskatījos izrādās, ka tai aktrisei, kas Paulu tēlo ir  24 gadi, bet nu no malas patiešām to nevar pateikt.

0

11

mmaarriiaa написал(а):

es tiko apskatījos izrādās, ka tai aktrisei, kas Paulu tēlo ir  24 gadi, bet nu no malas patiešām to nevar pateikt.

Vau.. :huh: Njā, es viņai dotu kādus 19 vai 20.. :D

0

12

GaBy написал(а):

Vau.. :huh: Njā, es viņai dotu kādus 19 vai 20.. :D

Es kādus 18 :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 12. sērija