TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 14. sērija


Sortilegio 14. sērija

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

http://www.dailymotion.com/video/xju53u_sortilegio-cap-14_shortfilms

Oho! :huh:

0

2

wow, nu vot šitā gan ir sērija - tik daudz visa kā. Bet skaistakais bija, kā Alex nesa pa lietu dubļaino un raudošo Mariju Josē augšā pa baltajām kāpnītēm. Es izkusi un asariņu nobirdināju. Tas bija tik skaisti. Un tad viņa tāda dubļaina Alexa istabā visu viņam izstāstīja. Ak, dievīgi. Es negaidīju, ka tas tik ātri notiks, bet super.

0

3

albalonga написал(а):

Es negaidīju, ka tas tik ātri notiks, bet super.

es klusībā cerēju un dikti prasījās, lai viņa to izdara.. un tik tiešām izstāstīja - super!!!!!  :love: 
Man arī tikpat kā asaras bija skatoties.. tik skaisti...viņi tik mīlīgi..
xe, un katrā ainā jau no pirmajām ,Alehandro visu laiku mēģina viņai pieskarties :D viņi ir piemīlīgi.. gaidu kad apjēgs, ka ir iemīlējušies :D
Man vēl ļoti patika, ka Alehandro pateicās Bruno, ka šis viņam atrada tādu sievieti un ka vēlas palikt ar viņu :D :D
Dievinu, ka Alehandro ir tāds attapīgs un, ka tic Marijai Hosē , un jau no sākuma domāja, ka viņa ir upuris :)
ak jāāa - Viljams ir vienkārši dievīgs..Kūstu skatoties uz viņu :D Jau Pasionā viņu iemīlēju :D :love:

0

4

O, es tūliņ fiksi mazgāju matus un nāku skatīties Sortilegio :D

0

5

aaawwww, ku superīga sērija :love:  Ideāla ekrāna ķīmija  :flirt:  Un tik jauki, ka Marija Hosē visu izstāstīja Alehandro  :love:

0

6

cravey написал(а):

Un tik jauki, ka Marija Hosē visu izstāstīja Alehandro

telenoveles laikam attīstās :D tagad kaut kā vairāk tuvina galvenos varoņus :)  :love:

0

7

aNgeL написал(а):

telenoveles laikam attīstās :D tagad kaut kā vairāk tuvina galvenos varoņus :)  :love:

Mums par prieku :D

0

8

Ai Dios mio! :love:
Gaidīju šo sēriju.. :love: Un sagaidīju! :love: BEIDZOT viņa viņam visu izstāstīja.. :love: http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/7a2ce39fbde0efeb34001cdd5783511a.gif Un tā aina, kad viņa skrēja, nokrita, apskāva viņu un galu galā izstāstīja visu.. :love: Skatoties raudāju.. :'(  :love: Ahhh, lieliska sērija! :love:

0

9

GaBy написал(а):

Ai Dios mio!
Gaidīju šo sēriju..  Un sagaidīju!  BEIDZOT viņa viņam visu izstāstīja..   Un tā aina, kad viņa skrēja, nokrita, apskāva viņu un galu galā izstāstīja visu..  Skatoties raudāju..    Ahhh, lieliska sērija!

jā, jā, jāāā!!!!!!! Tas , ka viņa visu izstāstīja ir vienkārši dievīgi! es jau baidījos, ka viņa to neizdarīs, bet nojautu tomēr, ka varētu :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 14. sērija