TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo mirušo uzskaitījums


Mas Sabe El Diablo mirušo uzskaitījums

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Vienā forumā ieraudzīju šādu tēmu un nolēmu te ar atvērt.

Pagaidām pirmajās 18.sērijās mums ir trīs mirušie.

1. Jaime Cordona - Džimija tēvs, policists, kurš grasījās doties pensijā, bet gadījās nepareizajā vietā un nepareizajā laikā. Grigorio, cenšoties aizbēgt, ievainoja Jaimi un vēlāk slimnīcā jau būdams komā viņš nomira.

2. Juvelieris, kurš pārslīpēja zagtās dārglietas El Hierro uzdevumā. Carmelo - El Hierro(Martina) labā roka viņu augstasinīgi nošāva galvā.

3. Pagaidām visskumjākais mirklis telenovelē - Gregorio nāve. Džimijs viņu ievainoja, dzenoties pakaļ, bet nošāva viņu Cachorra, kuram to bija licis izdarīt Leons, bet Leonam to protams lika paveikt Martins, jo viņš uzzināja, ka policija nonākusi uz Gregorio pēdām... Es raudāju... Un Angels tagad protams domā, ka Džimijs nošāva Gregorio...

0

2

uj, kādu tēmu uztaisīji.. :S bet tas nenozīmē, ka nevajadzēja tādu taisīt.. Ir jau interesanti beigās uzzināt, cik varoņu gāja bojā..

0

3

jā, interesanti būs zināt, cik pa visu noveli nomirs un cik no tiem nedabīgā nāvē... Domāju, ka Martins beigās nomirs. Esperanza noteikti varētu, vai arī Sandra savedīs kopā ar viņu, Bet Susija ar Leonu sasiesies - tas nu Susija ar varētu. Domāju, ka Leons, Kačorra un Carmelo arī nomirs. Kristians noteikti izdzīvos un pateicoties viņa liecībasi atklāsies visi Martina nozīgumi, jo man aizdoma, ka Kristians ir iemīlejies Manuelā. Vēl es vispār gaidu to mirkli, kas noteikti būs noveles pasas beigās, kad Džimijs ar Angelu paspiedīs viens otram roku. Domāju, ka beigās viņiu vaŗetu darboties kopā pret Martinu. Nu piemēram Manu viena pati vai kopā ar Virhīniju varētu būs nolaupītas... Ak, es te fantazēju - pardon...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo mirušo uzskaitījums