TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 19.sērija


Mas Sabe El Diablo 19.sērija

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

19. sērijas avance :( Nu nevaru es uz raudošu Anhelu skatīties, pašai ar raudiens nāk. Un šajā sērijā tieši Anhels izstāstīs Perlai par Grigorio :'(

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lnMQCe_WZTE[/youtube]

Отредактировано cravey (18.06.2009 19:35)

0

2

es jau raudāju 18.sēriju bez skaņas skatoties, kas būs šonakt 19.skatoties. Skatīsimies kopā skaypā?

0

3

albalonga написал(а):

es jau raudāju 18.sēriju bez skaņas skatoties, kas būs šonakt 19.skatoties. Skatīsimies kopā skaypā?

Aha :) Lai, ja kas, to sāpi var izrunāt uzreiz :(

0

4

jā, Nu mēs noteikti abas raudāsim - es jau j'ūtu...

0

5

Ev, mans paredzējums - Manu, kad uzzinās par to, ka Angels nav vainīgs, dosies viņu meklēt  un droši vien atradīs sabrukušu un arī dusmīgu... Ā, bet Angels pelnījis, lai Manu viņu pažēlotu, Nu lūdzu, ak...

0

6

albalonga написал(а):

Ev, mans paredzējums - Manu, kad uzzinās par to, ka Angels nav vainīgs, dosies viņu meklēt  un droši vien atradīs sabrukušu un arī dusmīgu... Ā, bet Angels pelnījis, lai Manu viņu pažēlotu, Nu lūdzu, ak...

Pēc visām tām bēdām, ko Telemundo mums sagādājis un vēl sagādās, tas būtu tas mazākais mierinājums  :rolleyes:

0

7

:D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas Sabe El Diablo 19.sērija