TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 15. sērija


Sortilegio 15. sērija

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

http://www.dailymotion.com/video/xju5ok_sortilegio-cap-15_shortfilms

:love:

0

2

Resumen del capítulo 15

Alex pide que cambien su contrato matrimonial a separación de bienes en vez de sociedad conyugal, pero María José le dice que no quiere nada de su dinero.

Lissete invita a una fiesta a María José, pero ésta duda un poco en ir porque tiene que preguntarle a Alex, así que Lissete y Paula tratan de animarla y María José termina aceptando.

María José y Paula empiezan a discutir. Ésta última le reclama porque no es capaz de pedirle a su marido que le compre ropa y María José le responde que Alex no es su marido porque no firmó ningún acta de matrimonio.

Bruno le cuenta a Erick que va a ver una fiesta y ese será el momento para llevarse a María José y a su familia a los Estados Unidos.

María José le pide a Alex que no juegue con ella, éste le responde que eso no es verdad y que en verdad le gusta, la trata de tranquilizar y la invita a cenar.

Bruno le pide a Maura que en la fiesta que va a ver, ella entretenga a Alex para que el pueda llevarse a María José, Maura lo mira sorprendida y acepta ayudarlo.

María José entra a su cuarto y se asusta de ver a Bruno, éste le cuenta que al día siguiente, en la noche, se irán a los Estados Unidos, ella le dice que no se piensa ir de esa manera.

Victoria cuenta a Felipa que siente que pasa algo raro entre Bruno, Alex y María José, que desde que esa última llegó han pasado muchas cosas, primero que Alex no recordaba haberse casado y después que sí, además le preocupa que Alex no esté bien porque el le dijo que María José tenia un cómplice para estafarlo y hasta para matarlo.

Alex se topa con Bruno y le pregunta cuándo se va, éste le responde que en unos días, María José viene por el mismo camino que Bruno y al toparse con Alex se pone nerviosa, él le pregunta si estaba con su padre y después con Bruno, ella le dice que sí estaba con su padre pero que a Bruno no lo ha visto.

Maura va hacia donde está Alex y María José, le pide a él que la aconseje en algunos problemas de inversiones, María José ve a Alex con celos.

María José no se quiere ir y Bruno la vuelve a amenazar con meter a su padre en la cárcel, así que ella, resignada, termina yéndose con Bruno y Paula. Alex pregunta a un mesero si ha visto a María José, éste dice que no, así que Alex empieza a buscarla.

0

3

Ura, 15. sērija ir!!!!! wīii...tulīt uztaisīšu tējiņu un skatīšos  :love:

0

4

Cik forši!! Kā man patīk Marijas un Alehandro ainas  :love:
bet viņa taču nevar aizbēgt kopā ar šo losi!!!!! Kāpēc viņa nepastāstīja Alehandro, ka šis atkal piedraudēja? :(

0

5

aNgeL написал(а):

Kāpēc viņa nepastāstīja Alehandro, ka šis atkal piedraudēja? :(

Aha, es gan būu tēlojusi sūdzambībeli un Alehandro visu pastāstījusi :rolleyes:  Pirmdien Alekss droš ka tēlos knight in shining armor :D

0

6

cravey написал(а):

Aha, es gan būu tēlojusi sūdzambībeli un Alehandro visu pastāstījusi

es tieši tāpat..uzreiz tajā nakts vidū skrietu uz viņa istabu un slīgtu viņa apskāvienā nosūdzot visas bēdas :D °Uz viņu skatoties es vispār nesaprotu, kā var kaut ko nepastāstīt viņam :D

cravey написал(а):

Pirmdien Alekss droš ka tēlos knight in shining armor

:D :D Ļoti ceru, ka viņš ātri dabūs Mariju atpakaļ! bet tik ilgi jāgaida tagad..

0

7

Man sanāk divtik gaidīt, gan MSED būs kapitālā sērija, gan Sortilegio  :jumping:

0

8

cravey написал(а):

Man sanāk divtik gaidīt, gan MSED būs kapitālā sērija, gan Sortilegio

es jau arī msed skatos :D tā ka būtībā man ari divtik jāgaida :D

0

9

aNgeL написал(а):

Kāpēc viņa nepastāstīja Alehandro, ka šis atkal piedraudēja?

Domāju tapēc, ka tad Bruno visu saprastu - Marija Hosē viņu ir nosūdzējusi un cauri būtu.. :no: Es labāk darītu to, ko tas idiots liek, nekā sēdētu cietumā! :no:
Viņai tik labi izskatījās sarkanā kleita un tie mati.. :love: Nerunājot jau par kopā pavadītajiem brīžiem! :love:

0

10

GaBy написал(а):

Es labāk darītu to, ko tas idiots liek, nekā sēdētu cietumā!

bet Alehandro tač aizstāvētu viņu.. manuprāt, viņam ir galvenā loma apsūdzībā, jo Marija Hosē ar viņu apprecējās tip lai mantojumu dabūtu, attiecīgi, ja Bruno kko pret viņu iesāktu, tad Alehandro varētu pateikt pretējo, ka pats ar viņu apprecējās vai kko tml.. vienīgais, ka viņas tēvam tur savas nesaskaņas ar likumu..

0

11

aNgeL написал(а):

bet Alehandro tač aizstāvētu viņu.. manuprāt, viņam ir galvenā loma apsūdzībā, jo Marija Hosē ar viņu apprecējās tip lai mantojumu dabūtu, attiecīgi, ja Bruno kko pret viņu iesāktu, tad Alehandro varētu pateikt pretējo, ka pats ar viņu apprecējās vai kko tml.. vienīgais, ka viņas tēvam tur savas nesaskaņas ar likumu..

Jā, bet viņam nav pierādījumu, ka Bruno bija tas, kurš izraisīja avāriju..

0

12

bļin, nokārās un pazuda mans garias koments. Nu tad īsumā - patika man balles kleitas, bet nu zilais rotājums vecais pie sarkanās klietas Marijai Hosē bē. Davids Cepeda sexīgs, kad ļaunuli atveido. Viņam jau 43 gadi - neticami, vai ne. Williamam 28 - salīdzināšanai. Bet Brakamontesai 29.
Paula man krīt uz nerviem arvien vairāk.
Fanoju par Viktoriju un man patīk viņas attiecības ar Mariju Hosē. Gaidu nepacietīgi, kad sāks Viktorijas un Fernando attiecības at'tīstīties.
Starp citu man iepatikās vārds marija Hosē, lai arī sākumā kritizēju. Marija ir garlaicīgi, bet Marija Hosē interesanti un spēcīgi, varbūt tāpēc, ka tas ir apgrieztais vīriešu vārds Hosē marija. Un kad Alex sauc viņu vārdā - viņam kaut kā tā sanāk, ka man tirpiņas pār kauliem... :D

0

13

albalonga написал(а):

Fanoju par Viktoriju un man patīk viņas attiecības ar Mariju Hosē.

tas ko vislaik aizmirstu nokomentēt! man arī ļoti patīk, ka Viktorija pozitīvi izturas pret Mariju Hosē..un pret Alehandro :) forši! Patīk man šī aktrise un priecē, ka viņa laba seriālā :)

albalonga написал(а):

Starp citu man iepatikās vārds marija Hosē, lai arī sākumā kritizēju. Marija ir garlaicīgi, bet Marija Hosē interesanti un spēcīgi, varbūt tāpēc, ka tas ir apgrieztais vīriešu vārds Hosē marija. Un kad Alex sauc viņu vārdā - viņam kaut kā tā sanāk, ka man tirpiņas pār kauliem...

neteikšu, ka man ļoti iepatikās, bet esmu pieradusi..arī Tiesībās mīlēt ir varone ar tādu vārdu, tāpēc vēl vieglāk bija pierast un pieņemt šo vārdu. Un no Aleksa šis vārds tiešām labi izklausās  :love:

0

14

albalonga написал(а):

Paula man krīt uz nerviem arvien vairāk.

Man arī viņa kaitina ar katru sēriju arvien vairāk!

albalonga написал(а):

Viņam jau 43 gadi - neticami

:huh: Neizskatās! :huh:

albalonga написал(а):

Fanoju par Viktoriju un man patīk viņas attiecības ar Mariju Hosē.

Jā, viņi man arī ļoti patīk kā pāris! ^^

albalonga написал(а):

Un kad Alex sauc viņu vārdā - viņam kaut kā tā sanāk, ka man tirpiņas pār kauliem...

:love:  :love:  :love:

0

15

Laikam vislabāk subtitru likšanā man patīk tas, ka vēl garāk izvelkas katrs viņu dialogs, viņu ainas un tiek pamanītas un sajustas daudzas jaunas lietas  :love: CIk gan Alekss man liekas ideāls! Un Marija Hosē viņam tā piestāv. Viņš tāds cenšas viņu aplenkt, iekarot, mulsina MH, un viņa nekur no tā nevar likties  :love:  Un kā man patīk tas brīdis pēc vakariņām pie MH istabas, kad viņš pieliecas, lai it kā noskūpstītu viņu, bet īstenībā atver durvis un tad tomēr izmanto gadījumu un fiksi noskūpsta  :love:  :love: Īstenībā var cauri redzēt, ka viņš nevēlas lai viņa aiziet, un vēl vairāk nevēlas viņu laist prom greizsirdības dēļ - lai viņā nebūtu ar Bruno  :love: Varētu analizet un analizēt katru viņu sekundi :D  :love:

0

16

aNgeL написал(а):

Varētu analizet un analizēt katru viņu sekundi

Un dzīvot katru sekundi viņu burvībā.. :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 15. sērija