TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » 7. sezona nesīs pārmaiņas..


7. sezona nesīs pārmaiņas..

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

7. sezona - pārmaiņu laiks One tree hill

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/4cfc2fcdd956fd5dd567bf1a65001e45.jpg

0

2

gan jau tie, kas skatās, būs pamanījuši, ka apkārt klīda baumas, ka Lucas un Peyton nebūs nākamjā sezonā. un tā ir patietiesība:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Ptp_tmacGnM[/youtube]

cik es saprotu, tas tas tā ir, jo ar abiem aktieriem nevarēja vienoties par atalgojumu, cw nevarēja vai negrbēja maksāt tik daudzi, cik viņi prasa, un palaida viņu vaļā.

seriālā uz palikšanu ienāks vairāki jauni aktieri un, cik esmu uzzinājusi, darbība notiks 1 gadu uz priekšu.


bet, re, tas ir saniknojis daudzus Leyton fanus, kas paziņojuši, ka tālāk neskatīsies.

man personīgi bail, ka tas atstās negatīvu ieteikmi uz reitingiem. es gan domāju, ka Marks atkal sadomās lielisku sižetu un tā. cerams vismaz.  bet fakts paliek fakts, ka Leyton fanu dusmas var pamatīgi kaitēt seriālam. un redzēsim, ko nesīs jaunā sezona, jaunās pārmaiņas...

tāpēc man radās jautājumi:

kurš vispār vēl skatās One tree hill?

un jūsu domas par jauno sezonu? - vēl skatīsieties kaut nebūs ne Lucas, ne Peyton?

0

3

Es skatos. Lai gan joprojām 6.sezonas pēdējās četras sērijas neesmu noskatījusies, bet to noteikti izdarīšu. Nu ņemot verā, ka šie abi varoņi nav bijuši mani mīluļi - nu Lūks sākumā, bet pēc tam vairāk nē - nu tad mani viņu aiziešana tik ļoti nesatrauc. Galvenais, ka Naley paliek. Un arī brūka, kura kaut kā dikti mīļa kļuvusi tieši 6.sezonas laikā. Dievinu viņu kopā ar Julianu.

0

4

nu jā tas būtu pārsteigums un kauns man ja es neskatatītos
jo es domāju ka lai gan tas iedragās reitingus man prieks ka domās par ko jaunu un svaigu tās pašās juliana un bukas atiecības un nemirstīgās netana un halyjas atiecības
jauni varoņi man tīk un tīk ka tie piesaista jaunus tēlus tas pats džekīņs no lupu krāsas pavēlniecēm ir daudzas sīkās skuķenes kurām pa vasaru būs laika skriešu noskatīes šis 6 one tree hill sezonas lai varētu kust pie ekrāna skatoties uz viņu
bet nu jā papats jau itkā ir paliekos un nekūstoš
- bū grūti pierast bet nu ja mia vēl nepazudīs un haley - tad jau saikne ar mūziku paliks
un one tree hill nekad nav bijuši tukšumi

0

5

albalonga написал(а):

Es skatos. Lai gan joprojām 6.sezonas pēdējās četras sērijas neesmu noskatījusies, bet to noteikti izdarīšu.

tad steidzies noskatīties. ārkārtīgi labas un emocionālas!  :love:

albalonga написал(а):

Dievinu viņu kopā ar Julianu.

ā. piemirsu pateikt, ka tagad pilnīgi oficiāli Julaiansx arī ir uz stabilu palikšanu.  ^^

pinocchio написал(а):

jauni varoņi man tīk un tīk ka tie piesaista jaunus tēlus tas pats džekīņs no lupu krāsas pavēlniecēm ir daudzas sīkās skuķenes kurām pa vasaru būs laika skriešu noskatīes šis 6 one tree hill sezonas lai varētu kust pie ekrāna skatoties uz viņu

nedomāju gan. fanes uzreiz ķersies klāt 7. sezonai, jo tad jau tikai Kērbija atveidotājs ir svarīgs.  :D

pinocchio написал(а):

lai gan tas iedragās reitingus

es tomēr naivi ceru, ka neiedragās vis.  ^^

0

6

danna написал(а):

ā. piemirsu pateikt, ka tagad pilnīgi oficiāli Julaiansx arī ir uz stabilu palikšanu.

jej. Manā izpratnē tas ir vel viens ideālais pāris. Dievinu viņus kopā un dievinu to visu sākumu, kad abi centās Semai palīdzēt. Un dievinu daudzas lietas, ko viņs viņai teici - nu ka ieradies°Trīhilā meitenes dēļ, bet ne tās, kuru sākumā domājis. Un pats viņš apjauta, ka no grāmatas Brūka viņam labāk, neka Peitone patikusi. Jā, viņi ir supermīlīgi. Un danna - ja tu tā saki - jāsāk laikam skatīties - sērijas ir datorā jau sen. :D

0

7

albalonga написал(а):

jej. Manā izpratnē tas ir vel viens ideālais pāris. Dievinu viņus kopā un dievinu to visu sākumu, kad abi centās Semai palīdzēt. Un dievinu daudzas lietas, ko viņs viņai teici - nu ka ieradies°Trīhilā meitenes dēļ, bet ne tās, kuru sākumā domājis. Un pats viņš apjauta, ka no grāmatas Brūka viņam labāk, neka Peitone patikusi. Jā, viņi ir supermīlīgi. Un danna - ja tu tā saki - jāsāk laikam skatīties - sērijas ir datorā jau sen. :D

man arī. jau no pirmā viņu attiecību mirkļa. un man tik traki patika, ka Julains izlikās, ka nepalīdz Semu meklēt. un kā viss vēlāk turpinājās.. un pakārdināšu vēl, ja tev patīk viņu attiecības, tad jāsakas, ka Julains uz pēdējām divām atkal atgriezīsies un tiiiik forši mirkļi viņiem abiem būs.  :love:
bet zināji, ka Jualins bija paredzēts tikai uz kādām 4 sērijām kopumā oth? bet faniem viņš iepatikās. un, cik tagad skatos, saradušies ārkārtīgi daudz Brucas un Julaina fanu.
un vispār - ja jau tev sērijas ir datorā. tad pilnīgi un galīgi nav attaisnojuma, lai nesteigtos skatīties.  :D

0

8

danna написал(а):

tad pilnīgi un galīgi nav attaisnojuma, lai nesteigtos skatīties.

vāru skābeņu zupu un paralēli skatos 20.sēriju... :D

danna написал(а):

bet zināji, ka Jualins bija paredzēts tikai uz kādām 4 sērijām kopumā oth? bet faniem viņš iepatikās. un, cik tagad skatos, saradušies ārkārtīgi daudz Brucas un Julaina fanu.

Jā, biju dzirdejusi. Un nav jau brīnums - Julianā ir kaut kas tāds... Un ar Brūku viņiem super ķīmija.

0

9

danna написал(а):

ā. piemirsu pateikt, ka tagad pilnīgi oficiāli Julaiansx arī ir uz stabilu palikšanu.

:flirt:

danna написал(а):

bet zināji, ka Jualins bija paredzēts tikai uz kādām 4 sērijām kopumā oth? bet faniem viņš iepatikās. un, cik tagad skatos, saradušies ārkārtīgi daudz Brucas un Julaina fanu

nu bet jā no vienas uses tak bruka

0

10

nu Brūka kā Brūka, bet Dzulianau es jau pēc pāris sērijām sāku dievināt - laikam tajā brīdī, kad viņs Semu meklēja, bet izlikās, ka nemeklē. Vai varbūt pat agrāk, kad viņš ka°fejnīcā ar Semu runāja.

0

11

Question: My understanding is that One Tree Hill is returning without Chad Michael Murray and Hilarie Burton. Is there any truth to this? –Kirsten
Ausiello: Well, based on the rather odd video statement she released, Hilarie certainly wants us to think she’s leaving. I’ll believe it when I see her clean out her dressing room. Regarding CMM, it’s no secret that he’s ready to move on, but, again, no final decision has been made. BTW, only two Tree Hill regulars are officially on board for next season: Bethany Joy Galeotti and Jackson Brundage. Source

( video jau dannas ieliktais )

0


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » 7. sezona nesīs pārmaiņas..