TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » Jaunie varoņi.


Jaunie varoņi.

Сообщений 1 страница 20 из 26

1

tātad iepazīstieties:

Haley’s sister - Quinn:

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/6a00d8341bf6c153ef01157121672d970b-.jpg

Sources confirm to me exclusively that relative newcomer Shantel VanSanten has been tapped to play the series regular role of Quinn, one of Haley’s free-spirited older sisters. The character comes to Tree Hill with a wounded heart and in search of someone new to shag something new.

Mid to late 20s, very pretty. One of Haley’s older sisters, Quinn is a free spirit but can also be dependable and kind. Strong-willed, self-assured but also self-effacing, Quinn is facing a transitional time in her life, one that will bring her to Tree Hill with a wounded heart and in search of something more…SERIES REGULAR.

The sports agent Clayton:

http://static.tvguide.com/MediaBin/Content/0-2008all/081229/News/Todays_News_Our_Take/6_sat/090103buckley1.jpg

Robert Buckley, who famously played Kim Raver’s Lipstick Jungle boy toy and subsequently did a turn on Privileged, will resurface this fall on the CW’s One Tree Hill. Buckley will play Clayton, the sports agent who takes on NBA-bound Nathan as a client and friend, says the Hollywood Reporter. Brian Austin Green was until recently eyed for this series regular role, but ultimately a deal could not be worked out. Buckley’s Tree Hill gig stems from a holding deal he had with Privileged producer Warner Bros. TV.

Late 20s, handsome. A young and brash sports agent who represents Nathan Scott’s basketball interests, Clayton is a rising star at his agency and has become a close friend, ally, business partner and advisor to Nathan. A bit of a lothario, Clayton unapologetically enjoys the spoils that are available to a young, wealthy, handsome single guy, while always separating business from pleasure, and remaining fiercely protective of Nathan.

+ uz palikšanu būys kāda modele, kas strādās pie Brūkas - Alexis :

20s, gorgeous. Alexis is a model/actress and the new face of Brooke’s clothing line. Alexis is an adrenaline junkie and a bit of a diva who is used to getting her way. Book smart and street wise, Alexis uses her wiles to navigate the sometimes treacherous waters of her profession. She has also never met a party she didn’t like, a habit that may inhibit or accelerate her transition from model to actress, depending on who crosses her path

0

2

Nu ko - izskatās, ka Kvinna un Kleitons varētu bojāt Neitana un Heilijas attiecības.

A visi vecie varoņi atgriežas? Jo tak dzirdēju, ka Lūks un Peitone varētu pazust.

0

3

Never mind - tikko pamanīju otru tēmu par 7.sezonu.

0

4

albalonga написал(а):

A visi vecie varoņi atgriežas? Jo tak dzirdēju, ka Lūks un Peitone varētu pazust.

aha
- bet daļēji - jā jo viņu stāsts ir izspiest no visām pusēsm un izstātīts ar visu mūziku un to nobeigumu

danna написал(а):

Haley’s sister - Quinn:

vo par viņu man ir prieks
kaut neiznu ceru ka viņa b rismīgi tur netisk ieviesta kā ojātāja
bet gan kā interesantstēls jo
peyton interesantaā tēla tuksums jāizvieto

danna написал(а):

The sports agent Clayton:

un tu jau izni ka man liekas ka viņš nav forš un tēlo jēli
bt nu tas varētu fanos parādīt onetree hill no citas puses

albalonga написал(а):

Nu ko - izskatās, ka Kvinna un Kleitons varētu bojāt Neitana un Heilijas attiecības.

vot to es negribu, manuprāt nav kēgas bojāt vecos labos stāstus
manuprāt ir jārad jauni satriecoši un jaunus fanus piesaistoši, tā lai ja nu ka kā jau cw pēdējā laikā tīk var veidot spinof seriālus , jo nez cik tad ilgi varēs one tree hill vilkt

0

5

albalonga написал(а):

Nu ko - izskatās, ka Kvinna un Kleitons varētu bojāt Neitana un Heilijas attiecības.

pinocchio написал(а):

vot to es negribu, manuprāt nav kēgas bojāt vecos labos stāstus

man arī liekas, ka viņi iesaistīsies un sarežģīs Naley attiecības, jo tieši dēļ aizejošajiem Leyton gribēs esošos fanus piesaistīt visādos veidos. un es te visādi salasījos, ka daudzi oth fani ir samērā neapmierināti, ka Naley attiecības ir tik laimīgas bez drāmas. muļķīgi, jo man tā pat patīk. bet neticu, ka viņus atstās mierā arī šosezon.  :dontknow:

pinocchio написал(а):

vo par viņu man ir prieks

vai ne. Hal;ey tik daudz brālu un māsas, beidzot vē viena parādīsies.  :D

0

6

danna написал(а):

ka daudzi oth fani ir samērā neapmierināti, ka Naley attiecības ir tik laimīgas bez drāmas. muļķīgi, jo man tā pat patīk. bet neticu, ka viņus atstās mierā arī šosezon.

es ar. Ta dēļ mēs netiekam pie kaislīgiem skūpstiem, bet tādiem mietpilsoniskiem tik. Jo kad viņi izlīgst - tas ir kā salūts. Kaut vai atcerosties izlīgšanu 5.sezonā. Un hey - ir atņemts arī lietus. Vienīgais lietus 6.sezonā bija tā Lūka nosapņotā sērija par kabarē, kur viņi stacijā atvadoties lietus lija. Ta ka dotiet mums Naley drāmu, lai ir izlīgšana un vislabāk - lietū. Hej, un ļaujiet tak Brūkai beidzot tikt pie bērna... Nu tā kaut kā. :D

0

7

albalonga написал(а):

dēļ mēs netiekam pie kaislīgiem skūpstiem, bet tādiem mietpilsoniskiem tik.

nu man jau liekas, ka arī tādus vajag. tā reālistiski.  ^^
bet tu tik skaties tās oth sērijas, ko esi iekavējusi.   :D dabūsi tādus kaislīgos un neparedzētos Naley skūpstus vienā sērija, kas likās traki neparedzēti visiem skatītājiem.

albalonga написал(а):

Un hey - ir atņemts arī lietus.

nu Mark jau nekad īsti nav noliedzis, ka pats ir liels Leyton mīlasstāsta fans. un pagājušo sezonā tiešām uz viņiem koncentrējās.

un vispār kopumā - esmu gandrīz pārleicināta, ka nākamā sezona dos ļoti neparedzētus notikumus, ka faniem mutes paliks vaļā..

0

8

danna написал(а):

man arī liekas, ka viņi iesaistīsies un sarežģīs Naley attiecības, jo tieši dēļ aizejošajiem Leyton gribēs esošos fanus piesaistīt visādos veidos. un es te visādi salasījos, ka daudzi oth fani ir samērā neapmierināti, ka Naley attiecības ir tik laimīgas bez drāmas. muļķīgi, jo man tā pat patīk. bet neticu, ka viņus atstās mierā arī šosezon.  :dontknow:

nu es netiketu ka tas tik ideāli bija kad auklīte jaucās viņu attiecībās
bu lai gan sērija kas pēc tam sekoja  :love:

albalonga написал(а):

Un hey - ir atņemts arī lietus.

manuprāt nv īsti atņemts bet gan pamatīgi piemirsts un nolikts tālu plauktiņā

danna написал(а):

nu Mark jau nekad īsti nav noliedzis, ka pats ir liels Leyton mīlasstāsta fans. un pagājušo sezonā tiešām uz viņiem koncentrējās.

nu jā bet salīdzinoši ja ši leton pēdējā sezona nebūtu tā kārtīgino vsam iespējamām pusēmviņi parādīti tad vi enozīmīgi ani vēl jo vairāk dumpotots

danna написал(а):

un vispār kopumā - esmu gandrīz pārleicināta, ka nākamā sezona dos ļoti neparedzētus notikumus, ka faniem mutes paliks vaļā..

manēā jau tagad ie puspavērta - gatava atvērties pilnībā

0

9

pinocchio написал(а):

nu es netiketu ka tas tik ideāli bija kad auklīte jaucās viņu attiecībās
bu lai gan sērija kas pēc tam sekoja

par to jau tieši ir runa.  :flirt: pēc traģiskiem notikumiem Naley dzīvē seko tāds kā pacēlums, jo viņi atkla ir izjutuši, kā tas ir vienam otru pazaudēt.
bet tomēr. es nezinu, vai es līdz galam piedotu Nathanam, ka viņš atkal uz citu sievietes ousi lūkotos. bet, ja tā būtu Haley, tad es pamatīgi viltos viņā kā personāžā..

0

10

danna написал(а):

bet tomēr. es nezinu, vai es līdz galam piedotu Nathanam, ka viņš atkal uz citu sievietes ousi lūkotos. bet, ja tā būtu Haley, tad es pamatīgi viltos viņā kā personāžā..

es domāju, ka galvenais, kas jauks viņu attecības atkal būs viņu abu sapņi - Neitana basketbols un Heilijas mūzika. Galu gala Niks Lečijs ieradās, lai viņa dotu atļauju iedziedāt savu dziesmu. Un viņa piekrita ar noteikumu, ka producē. Viņa arī liela mērā producēja mias otro albumu. Un Peitona ir prom, ta ka Heilija varētu pārņemt savā vadībā Red Bedroom Records man šķiet. Un viņa varētu producēt mūziņu ierakstus. Bet Neitans spēlē NBA komandā citā pilsētā - respektīvi tik pa brīvdienām ierodas Trī Hilā. Turklāt NBA nozīmē fanes - kuču fanes, kuras gorīsies apkārt. Un vel jaunais tēls menedžeris, kurš būs gatavs uz visu karjeras Neitana karjeras dēļ. Es domāju, ka tur noteikti veidosies pārpratumi un saspīlējumi...

Es pagājušajā naktī noskatījos līdz galam un tā kāzu sērija tiešām bija vislieliskākā un pēdēja ar dievīga. Brūka ar Dzulianau ir vienkārši fantastiski. Es raudāju, kad Sema devās prom. Un es sapratu, kas man bija vismīļakais 6.sezona - tās bija Brūkas un Semas attiecības.
Jā, un Neilijas kāzu netīrais seks bija jauks, bet tas ir pavisam kaut kas cits - kad viņi salīgst mieru, tas ir kaut kas elektrisks - tur reize raudāt un smieties gribas. Neitana sapjpilnā sejas izteiksmes, kad viņam liekas, ka ir norauta viņam puse nost, jo Heilija nav kopā ar viņu, Heilijas pārdzīvojumi un tā svētlaimīgā sejas izteikme, kad viņi atgūst viens otru. Nē, es griu tomēr Neilijas drāmu, piedodiet. Un es gribu, lai lietu izņem no ta plauktiņa ārā un vel visas vecās jaukās lietas - Don`t say I never gave u anything, Always and forever... Un ja kas - Heilija atkal varētu staoklī palikt - tas būtu ļoti mīļi... Bet no otras puses es vairāk laikam gaidu, ka Brūka varētu gaidīt mazuli. Un nez - kas jauksies Džuliana un Brūkas attiecībās...

0

11

nu ja godigi
- visvairāk no visas es gaidu one tree hill no dažādiem aspektiem - daudz drāmas un daudz pozitīvisma :love:

0

12

jaunie ir vecie
Question: There have been rumors that Danneel Harris is returning as Rachel on One Tree Hill in the season 7. Is this true? --Cameron

Ausiello: The rumors are true. Rachel will be back next season for an arc.

0

13

Suzie Pollard - Quinn, Haley’s sister

Eden Riegel - Quinn, Haley’s sister

Jason Olive - unsure of which role. (Clayton, we assume?)

Talking about Dan (Paul Johansson): @ 11:02
“..No, he’s not supposed to be around next season.”

0

14

albalonga написал(а):

Un es gribu, lai lietu izņem no ta plauktiņa ārā un vel visas vecās jaukās lietas - Don`t say I never gave u anything, Always and forever... Un ja kas - Heilija atkal varētu staoklī palikt - tas būtu ļoti mīļi...

nu, manuprāt, ja scenāristi ir grudri, tad viņiem notiekti būs jācentrējas uz šiem jaukajiem Naley sīkumiem. jo  tagad dikti svarīgi ir atgūt pēc iespējas vairāk fanu. un turklāt, re, kārtīgi ir jaatgūt arī Naley fanu uzticība.

albalonga написал(а):

es domāju, ka galvenais, kas jauks viņu attecības atkal būs viņu abu sapņi - Neitana basketbols un Heilijas mūzika. Galu gala Niks Lečijs ieradās, lai viņa dotu atļauju iedziedāt savu dziesmu. Un viņa piekrita ar noteikumu, ka producē. Viņa arī liela mērā producēja mias otro albumu. Un Peitona ir prom, ta ka Heilija varētu pārņemt savā vadībā Red Bedroom Records man šķiet. Un viņa varētu producēt mūziņu ierakstus. Bet Neitans spēlē NBA komandā citā pilsētā - respektīvi tik pa brīvdienām ierodas Trī Hilā. Turklāt NBA nozīmē fanes - kuču fanes, kuras gorīsies apkārt. Un vel jaunais tēls menedžeris, kurš būs gatavs uz visu karjeras Neitana karjeras dēļ. Es domāju, ka tur noteikti veidosies pārpratumi un saspīlējumi...

vienmēr esmu apbrīnojusi tavu radošo domu lidojumu. nu ir, ir, tev kādreiz kādam seriālam/novelei jāsaraksta scenārijs.  ^^

pinocchio написал(а):

Suzie Pollard - Quinn, Haley’s sister

Eden Riegel - Quinn, Haley’s sister

Jason Olive - unsure of which role. (Clayton, we assume?)

Talking about Dan (Paul Johansson): @ 11:02
“..No, he’s not supposed to be around next season.”

nu izskatās, ka nevienam īsti nav nekas konkrēti un precīzi skaidrs par nākamo sezonu...

0

15

danna написал(а):

nu izskatās, ka nevienam īsti nav nekas konkrēti un precīzi skaidrs par nākamo sezonu...

u tie kuri jau aktīvi ir iesaistījušies filmēšana noteikti viss ir kārtīgi skaidrs

0

16

pinocchio написал(а):

u tie kuri jau aktīvi ir iesaistījušies filmēšana noteikti viss ir kārtīgi skaidrs

nu tā jau jā.
bet es domāju faniem nekādas konkrētas un precīzas informācijas vēl nav. tas ir nenoliedzami.

0

17

ai, njā, bet prieks par Reičelas atgriešanos. Man tā aktrise ir dikti iepatikusies no filmas Ten Inch Hero un viņa ar manu mīlulīti Džensenu satiekas.

0

18

Shantel VanSanten seriļā gan izskatīsies pavisam savādāka nekā tajā pirmajā bildē:

http://i007.radikal.ru/0906/ca/1a2d53974d18.jpg

0

19

o, foršs stiliņš.

0

20

albalonga написал(а):

o, foršs stiliņš.

mnuprāt gluži vienkārš , ja godīgi iespējams gaidīju īstu modas dāmu

0


Вы здесь » TelenovelesLV » One Tree Hill » Jaunie varoņi.