TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 18. sērija


Sortilegio 18. sērija

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

http://www.dailymotion.com/video/xju7ja_sortilegio-cap-18-wlw_shortfilms

0

2

Nu tā...īstenībā jauka sērija...nabaga Marija Hosē tā no rīta pārdzīvoja, es jau nobijos, ka atkal kaut kādi sarežģījumi radīsies...bet forši, ka aizgāja uz tikšanos ar Alehandro, tālāk jau viss bija baigi mīļi :)

Baigi patika, ka Alehandro atsūtīja tās puķes un zīmīti, kurā teica, ka mīl viņu  :love: ...nu pilnīga atzīšanās mīlestībā nevis vnk, ka sāk iemīlēties  :P

Un Viktorija ar Fernando...nu šeit kā parasti pa visām vīlēm spiežas ārā, ka Fernando viņa patīk :D Patika, ka viņa ar šādus tādus brīžus sāka atcerēties, bet pēc tam pati sevi aprāja par tādu alošanos  :playful:

Vēl baigi žēl bija Marijas Hosē tēti :( nabadziņš...es no sākuma nesapratu, kas viņam to nodarījis...

Un vēl Rakela ar Paulu... :D nu gan plēšas...bet man kaut kā liekas, ka Rakelai vajadzētu būt prātīgākai, jo izskatās tomēr daudz pieagušāka...kaut kā amizanti izskatās, ka viņām abām vienādi izgājieni..Paulai tas vēl tā, jauniņa izskatās, bet Rakela... :D Bet tas nu tā, manas domas...

Ā...un vēl Rakelas vīrs (izkrita no prāta kā viņu sauca  :blush: )...nu kā nevaru ciest šitos liekēžus, kas nāk un tik prasa naudu, a paši neko darīt negrib...  :angry:

0

3

hohoho, avancē viņi ir plikiņi... :D

Protams atkal fanoju par Vikotriju un Fernando kopā, par viņas atmiņām. Ah...

Jā, ziedi  bija jauki. Bet nu MJ reakcijas pēc nakts, kad zaudēta nevainība, bija normāla. Protams kā nu kuram, bet vispār mēdz būt sajūta, ka pēkšņi esi zaudējis kaut kādu milžīgu savas būtības daļu un arī sajūta, ka esi netīrs, sevišķi, ja palags nosmērēts ar tavām asinīm... Un man ļoti patīk, ka Aleks MJ sauc mi cielo.
Vot ja ir tādi tēvi kā MJ - ienaidnieki nav vajadzīgi. Glēvs idiots, par kuru vienkārši kauns paliek. Un visu laiku nepatikšanās tiek. Nu krīt uz nerviem man visa MJ ģimenīte.

0

4

mjāāā... pardon, bet man Fernando un Viktorija ne tas, ka vienaldzīgi būtu, bet vnk krīt uz nerviem, kaitina un nepatīk. Nu nezinu....

bet MJ un Alex tik jauki... :) un man pat patika viņas reakcija no rīta... es pat it kā viņu varu saprast.. Atrodoties šādā situācijā, nēesot drošai ne par Alehandro, ne par viņu attiecībām, nerunājot jau vsp par nākotni... Bet tas tā jauki.. :) un tās puķes, pusdienas... :love:

bet tēvs - brrr.. :S bet nu tiešām.. viņš vienas nepatikšanas taisa... eeehh..

0

5

albalonga написал(а):

Un man ļoti patīk, ka Aleks MJ sauc mi cielo.

Jā, tas man arī ļoti patika.. :love: Skaisti.. :love:
Sērijas sākums bija skaists.. :love: Awww.. Un tās pusdienas.. :love:
Smējos par Rakelas un Paulas izgājieniem slidotavā.. :D Rēcīgi.. :D

sigsaster написал(а):

bet man kaut kā liekas, ka Rakelai vajadzētu būt prātīgākai, jo izskatās tomēr daudz pieagušāka...kaut kā amizanti izskatās, ka viņām abām vienādi izgājieni..Paulai tas vēl tā, jauniņa izskatās, bet Rakela...

Pilnībā piekrītu! :D

albalonga написал(а):

Un visu laiku nepatikšanās tiek.

Njā, tas tēvs izbojā visus foršos brīžus, kad Marija Hosē liekas laimīga.. :angry: Tāpat kā Bruno, bet tas jau cits stāsts..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 18. sērija