TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Uzmini nu, kurš būs Dannas Garcias partneris Lola Calamidades???


Uzmini nu, kurš būs Dannas Garcias partneris Lola Calamidades???

Сообщений 1 страница 20 из 63

1

a) Christian Meier
b) Martin Karpan
c) Carlos Ponce
d) Mario Cimarro

Hihihihih... nu - uzmini nu?????

0

2

ak..es jau cerēju, ka atbilde būs uzrakstīta :p Nemāku par šo jautājumu minēt :D
nu pieņemsim, spēles pēc , ka pateikšu, ka Karpans.. :D

0

3

Christian Meier  :rolleyes:

0

4

hahaha... neviena no jūsu minētajām atbildēm nav pareiza... (hahaha, lai gan protams vēl nekas nav apstiprināts, tā ka jebkura atbilde ir tikai pusdroša, bet es ticu saviem avotiem...)

labi, labi - nu ir diezgan dro;si, ka Dannas partneris būs Carlos Ponce. Filmēšana iespējams jau ir sākusies - īsti nav zināms, bet nu noveli plāno sākt rādīt augustā vai septembrī.

0

5

albalonga написал(а):

hahaha... neviena no jūsu minētajām atbildēm nav pareiza...

Ehh.   :sceptic:

Kautgan Carlosam ar nav nekādas vainas.  :rolleyes:  :rofl:

Отредактировано PAULINA (24.06.2009 20:08)

0

6

nu tātad - gaidu blooperus

jo gan lai noveli vēlētos redzēt drošvien skatīšos tad kad tā jau būs pabeikta vai arī ap savu 100 un 15 0 gadu vecumu

0

7

albalonga написал(а):

nu ir diezgan dro;si, ka Dannas partneris būs Carlos Ponce.

patiesībā pa pusei domāju, ka tas būs tieši viņš, jo vismazāk gribēju šo variantu.. :D

0

8

o, beidzot kādas labas ziņas!  ^^ varbūt par Christian Meier būtu vēl nedaudz priecīgāka, bet es nevarētu teikt, ka esmu vīlusies. drīzāk otrādi.

turklāt. varētu teikt, ka es Carlosu piebūru.  :D skatījos ar draudzenēm Lipstick jungle un viņām teicu, ka Carlos ir smukāks par Kērbija aktieri. viņas par do bišķin sadusmojās. bet es dikti sagribēju viņu kkur redzēt. un,re, tagad visticamāk būs kopā ar Dannu..  ^^

0

9

danna написал(а):

skatījos ar draudzenēm Lipstick jungle un viņām teicu, ka Carlos ir smukāks par Kērbija aktieri. viņas par do bišķin sadusmojās

nu ja'man ari tā tomēr liekas
hmm , laikam jau noteikti jo man kerbija traki nepatīk

0

10

Nu par a un b es vairāk priecātos... Bet nu - kā būs, tā būs :P Galvenais, ka danna būs - gribu redzēt viņu kādā seriālā :)

0

11

UUUU, jauki, vienā jaunā novelē bus Genesis un Maurisio, te Carloss :D Nez kā es visus seriālus pagūšu noskatīties - MSED, Sortilegio, El Clon un tagad vēl šī  :insane:

0

12

nezinu man jau tas laikam pēc dame chocolates
neiznu gan kā un kad - drošivien jaua vairāk sanāks skatīties traki palēlinātā tempā bet domāju ka varētu tā ik pa laikam ieksieties, - jo tā pat laigan neko ctu es nepārtinu nevienu pašu vietu - bet telenovelām gan tā gadās , tā kā varētu cerēt atrast laiku pirms saviem 100 un 150

0

13

Paloma написал(а):

Galvenais, ka danna būs - gribu redzēt viņu kādā seriālā :)

te nu man ir prieciņš par to!  8-)

0

14

"Thursday, July 30, 2009

Finally, Martin Karpan has been chosen to play Danna Garcia's leading man. He'll be replacing Christian Meier who was initially cast for the role. This is according to Revista 15 Minutos de Telmex. Meier has refused the role because he'd rather do movies than telenovelas. "

Atradu šitādu info vienā adresē... Ceru, ka tomēr tā, jo ar Karpanu un Dannu es noteikti gribu skatīties!! Turklāt līdz šim Karpanu tikai ļaunajā lomā esmu redzējusi, un dikti gaidu un gribu redzēt šajā lomā!!

Отредактировано aNgeL (03.08.2009 18:02)

0

15

Nu Karpanu es minēju jau sen, sen. Un redz mana doma toreiz bija pareiza. Un tā arī droši vien būs, ka Karpans būs, bet... Sliktie jaunumi ir tādi, ka ļoti, ļoti iespējams Dannas nebūs. Smieklīgi absurdi. Bet no otras puses - meklē Dannai aizvietotāju jau kādu laiku un atrast nevar. Moš beigās tomēr "samieriņāsies" ar Dannu. Producentiem tipa nepatīk, jo Danna esot kļūvusi pārāk apaļīga...

0

16

nu tas būtu neizmērojami tizli, ja Dannas nebūtu tur :mad:  ļoti tomēr ceru, ka nevienu citu neatradīs!

par Karpanu protams prieks! :D foorši būtu tos abus kopā redzēt :)

0

17

albalonga написал(а):

Sliktie jaunumi ir tādi, ka ļoti, ļoti iespējams Dannas nebūs. Smieklīgi absurdi. Bet no otras puses - meklē Dannai aizvietotāju jau kādu laiku un atrast nevar. Moš beigās tomēr "samieriņāsies" ar Dannu. Producentiem tipa nepatīk, jo Danna esot kļūvusi pārāk apaļīga...

nu kas tās par muļķībām? Ka var atteikties no labas, skaistas aktrises tikai tādēļ, ka viņa apaļīgāka palikusi.. pff..

Paloma написал(а):

foorši būtu tos abus kopā redzēt

jap, jap, jap..man jau viņi abi patīk kā pāris..gribētos redzēt, kā viņi izskatās kopā un vai veido ķīmiju..

0

18

nu man jau liekas ka danna nekad nav bijis skeletons , bet nu galu galā, ja jau viņa varēja tēlot un ganco al corozon ar īsiem svārciņiem un dziļiem dekoltē un skats nebija t āds ka negribas skatīties, nezinu, protams , kržies laikos visi pieņemot darbā skatās uzmanīgāk, tikai parasti gan tas būtu jādara uz spējām, neiznu es jau laikam pārāk sacerējos ka nākošvasar, man būs carlos ponce un danna
nu jā, škiet ka sen jau bija jāsāk filmēšana , turklāt parasti jau sādas apaļīguma proble'mas risina savādāk , uzliekot uz diētas . . . galu galā tā ir viena no lomāma ko danna tik ļoti vēlas tēlot
http://i25.tinypic.com/1rritx.jpg
http://i25.tinypic.com/jfxlhv.jpg
http://i30.tinypic.com/2zqqy40.jpg
tās ir trīs pēdējās ziņas kas tiktas publicēt as dannas officiālajā foruma

0

19

Tagad ļoti nopietni izskatās, ka galveno lomu atveidos Segundo Cernadas - argentīniešu aktieris, Gianellas Neyras vīrs. Agrāk Latvijā redzēts telenovelē Todo Sobre Camila kopā ar Skārletu Ortizu.

http://www.adicto.tv/wp-content/uploads/segundo-cernadas.jpg

0

20

albalonga написал(а):

Tagad ļoti nopietni izskatās, ka galveno lomu atveidos Segundo Cernadas - argentīniešu aktieris, Gianellas Neyras vīrs. Agrāk Latvijā redzēts telenovelē Todo Sobre Camila kopā ar Skārletu Ortizu.

nu viņš gan man neliekas īpaši pievilcīgs, turklāt daudzi citi aktieri man leikas piemērotāki

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Uzmini nu, kurš būs Dannas Garcias partneris Lola Calamidades???