TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Uzmini nu, kurš būs Dannas Garcias partneris Lola Calamidades???


Uzmini nu, kurš būs Dannas Garcias partneris Lola Calamidades???

Сообщений 21 страница 40 из 63

21

Kādas problēmas ap vienu seriālu...Galā jūtu saliks tādus aktierus, ka nemaz neskatīšos šo seriālu..

0

22

aNgeL написал(а):

Kādas problēmas ap vienu seriālu...Galā jūtu saliks tādus aktierus, ka nemaz neskatīšos šo seriālu..

vot vot, vienīgais kas šajā novelā bū, būs orģinals stāsts
bet kā jau zinām, ar to ven nepietiek

0

23

pinocchio написал(а):

vot vot, vienīgais kas šajā novelā bū, būs orģinals stāsts
bet kā jau zinām, ar to ven nepietiek

tieši tāa...Man dikti gribējās redzēt šo telenoveli, bet nu ja nav vēlamu aktieru, tad nav stimula tērēt tāpat jau dārgo laiku..

0

24

Aktieru izvēle ir tikpat svarīga kā scenārijs un režija,ko līdz oriģināls sižets,ja nav lomām atbilstoši aktieri.

0

25

Un te izleca šāds rakstiņš, kas apstiprina Dannu un Martinu kā galveno pāri

Diana Quijano de vuelta en Colombia

LIMA | Luego de su elogiado papel de Camila Matiz en la telenovela Victoria, la actriz peruana Diana Quijano regresó la semana pasada a Colombia para incorporarse al elenco de Lola Calamidades, la próxima producción de RTI para la cadena Telemundo.

"Mi nuevo personaje se llama Regina. Es madre de cuatro hijos, mujer dura, seria, que ha levantado una hacienda sola porque se quedó viuda con sus hijos chicos. No hay nadie en el mundo más perfecto y maravilloso para esta mujer que sus hijos, a los que tiene que tratar con mano dura porque se le salen del camino, o sea que voy a hacer de tía", bromea.

LA DUPLA. Pese a que Christian Meier grabó el piloto de esta producción internacional, la revista 15 minutos de Telmex confirmó en su lugar al argentino Martín Karpan, a quien podemos apreciar ahora en Nuevo rico, nuevo pobre (vía ATV). Curiosamente, Karpan trabajó con su flamante pareja estelar, la colombiana Danna García, en Te voy enseñar a querer pero por separado.

Por cierto, debido a su compromiso con Telemundo, Danna tuvo que declinar la invitación del productor de Televisa Salvador Mejía para formar parte de Corazón salvaje, después de haber participado en Un gancho al corazón. "Pero espero en un futuro regresar a Televisa y trabajar con Salvador Mejía", declaró según el sitio Mezcalent.com.

0

26

eh man jau sāk liekties kad tās ziņas ir pārāk daudz un es te lēnām pilnigi pavis'm sāku šaubīties, tad jau laikam gaidīšu kad sāksies filmēšana lia kam patiesi noteicetu

0

27

albalonga написал(а):

Un te izleca šāds rakstiņš, kas apstiprina Dannu un Martinu kā galveno pāri

pinocchio написал(а):

eh man jau sāk liekties kad tās ziņas ir pārāk daudz un es te lēnām pilnigi pavis'm sāku šaubīties, tad jau laikam gaidīšu kad sāksies filmēšana lia kam patiesi noteicetu

piekrītu Pinocchio!! Bet nu es tomēr ļoti cerēšu uz Martinu un Dannu...

0

28

Ja būs Segundo un Danna kopā, tad noteikti skatīšos!!!! Jo Man Viņš ļoti patika, kad rādīja vienu no Maniem mīļākajiem seriāliem Todo sobre Camila!Bet ja būs tas Martins vai Carlos, tad gan neskatīšos, jo tādus vispār nezinu...

0

29

aNgeL написал(а):

piekrītu Pinocchio!! Bet nu es tomēr ļoti cerēšu uz Martinu un Dannu...

būtu visnotaļ interesants pāris un Martinam labi izdodas tēlot arī labās ne tikai ļaunās lomas.

milzuks написал(а):

Ja būs Segundo un Danna kopā, tad noteikti skatīšos!!!! Jo Man Viņš ļoti patika, kad rādīja vienu no Maniem mīļākajiem seriāliem Todo sobre Camila!Bet ja būs tas Martins vai Carlos, tad gan neskatīšos, jo tādus vispār nezinu...

Es skatītos gan - ja būtu Carlos vai Martins - jo abi ir forši aktieri.
Vot par Segundo nezinu esmu redzējusi viņu tikai divās telenovelēs. Viena no tām bija Todo sobre Camila(redzēju daļu no telenoveles). Varbūt arī paskatītos, jo kā aktierim viņam nav ne vainas. Iespējams, ja sižets būs ļoti interesants tad viss būs labi.

0

30

Nu pret Segundo man nekas nav kā pret aktieri.. bet ja jāizvēlas, tad ņemot vērā , ka esmu sajūsmā par Martinu Karpanu, tad gribu viņu!! :D

0

31

Cik tas būtu jauki,ja skatītāji varētu izvēlēties aktierus,bet to izlems producenti,nevis mēs,būtu interesanti,ja kaut kur,piemēram presē vai arī kādā interneta forumā tiktu publicēts kāda seriāla scenārijs un skatītāji paši noteiktu,kuri aktieri tēlos konkrētas lomas,nezinu vai pasaulē šāds gadījums ir bijis vai nav.

0

32

Terēze написал(а):

Cik tas būtu jauki,ja skatītāji varētu izvēlēties aktierus,bet to izlems producenti,nevis mēs,būtu interesanti,ja kaut kur,piemēram presē vai arī kādā interneta forumā tiktu publicēts kāda seriāla scenārijs un skatītāji paši noteiktu,kuri aktieri tēlos konkrētas lomas,nezinu vai pasaulē šāds gadījums ir bijis vai nav.

vai, jāa. tas tik būtu fantastiski!! lai gan vienalga galu galā daudzi skatītāji paliktu neapmierināti, ja lielāko balsojumu saņemtu kāds cits aktieris/aktrise.. :D

0

33

Danna pziņoja, ka būs lolā un ka filmēsana sakas 17.augustā. Ta ir pēdejā novele, kurā pēc kontrakta viņai jāfilmejas Telemundo. Viņa teica, ka nezina, vai vel ilmēsies Telemundo, bet šaja novele būs. Par partneri viņa neteica neko, bet ir apmeram par 99% drosi, ka tas būs Karpans. Vispār ir ta, ka Dannai esot piedāvāta galvenā loma Corazon Salvaje, bet kontrakta dēļ ar Telemundo viņai nācies atteikties. Un kad viņa devās prom no Meksikas uz Kolumbiju, kur filmēs Lolu, tad Danna solīja pēc Lolas atgriezties filmēties Meksikā. Ta lūk.

Vel jaunumi - Mario Cimarro parkastījis līgumu ar Televisu un atveidos galveno lomu jaunā novelē Mar de Dios vai Mar de maria - nu nav īsti nosaukums skaidrs. Baumoja visu laiku, ka viņa partnere būs Spanika, bet tagad ir gandrīz droši, ka tā būs Sandra Ečevarija. Galveno negatīvo lomu atveidos Ninel Conde. Vel telenovele būs Valentino Lanus.

Un tad pie reizes - Elizabeth Guteriez parakstījusi līgumu ar Televisu un atveidos lomu Corazon Salveje - cik sapratu - negatīvo lomu un viņas tiešāsi partneris cik sapratu būs Cristina de la Fuente, kurš atveidos Andresu. Nu bet ja Araceli atveido abu māsu lomas, tad nez, kas īsti būs Elizabete.

0

34

Ak, jā - uzslēdzu te kaut kuru dienu netīsam Zone Romantica un tur iet realitātes šova Protagonistas de Telenovelas - tāda kā zvaigžnu fabrika telenoveļu aktieru žanrā. Un tik daudz pazīstamu seju - Michelle Vargas, Erick Eliasn., William Levy, Elizabeth Gutierez, Ximena Duque, un arī tas, kurš atveido Topo Mas Sabe el diablo. Elizabete tur reāli skraidīja pakaļ Williamam. Tik jocīgi.

0

35

forši, ka Danna beigas būs Lolā un Karpans arī ļoti iespējams.
Izskatās tā, ka Meksika sāk pārvilināt daudzus telemundo aktierus.
Lai gan simarro no sākuma filmējās Televisā bet pēctam telemundo tagad atgriežas.

0

36

mmaarriiaa написал(а):

Lai gan simarro no sākuma filmējās Televisā bet pēctam telemundo tagad atgriežas.

Vispār telemundo ar televisu ir noslēguši sadarbības līgumu, kas nosaka, ka televisas regionālie kanāli demonstrē Telemundo produkciju - ka reiz vakar saka piemeram PDG rādīt Televisai piederošie rēgionālie kanāli. Līgums nosaka, ka nākotnē Telemundo varētu demonstrēt Televisas produktus ASV. Un vel līgums nosaka arī aktieru rotāciju savā starpā. Tas jau bija redzams, kad Televisa un Telemundo apmainījās ar Edīti Gonzalesu un Dannu Garciju. Nu bet Cimarro ir cits gadījums, jo tika izmests no Telemundo. Bet jā - Televisai šobrīd nav galanu - trūkums. Vienīgais ir Williams Levy. Ar Fernando Colungu viņiem tur ir domstarpības. Un tad atliek tikai jaunieši. Bet Meksikā Telenoveles ir mežonīgi populāras visu vecumu sieviešu vidū un vecakam sievietēm nav interesantas jauniešu telenoveles un jauniešu galani. Tā lūk. Vispār galanu problēma raksturīga šobrīd visā latīņamerikāņu televīzijā. Sievietes diemzel noveco ātrāk, bet vīriesi aktieri pat lielā vecumā turpina telot galvenās lomas. Nenotiek dabiskā paaudžu nomaiņa un kad pēkšņi kāds titulots galans paliek pārāk vecs, nav vairs neviena pienācīgi sagatavota un popularitāti iemantojuša, kas varētu viņu nomainīt.

0

37

Ak, jā, šodien pēkšņi parādījušās baumas, ka Elizabete Gutjeresa gaida otro bērnu no Williama levy. Ja ta ir, tad es skaļi smiešos, jo ar pirmo bērnu viņa palika stāvoklī neplānoti, tā sacīt izskatījās, lai Williamu noturētu. Un ja tagad viņa tā dara otreiz, tad nu tas vispār kļūst smieklīgi un apsurdi. Un ja tā, tad tas nopietni pabojās viņas karjeru, jo viņa ar Anāliju ir guvusi pirmo nopietno slavu un noslēgusi līgumu par piedalīšanos Corazon Salvaje. Ja viņa ir stāvoklī, tas viss sabruks.

0

38

vai, tik daudz informācijas.. :D
nu jācer..palika maz laika, un tiešām jācer, ka filmēšanās dienā būs gan Karpans, gan Danna! :)

albalonga написал(а):

Ar Fernando Colungu viņiem tur ir domstarpības.

skumji...tik ilgus gadus Kolunga Televisā darbojās..
Bet nu jāā.. Levi noteikti tur šobrīd ir labākais :)

0

39

aNgeL написал(а):

skumji...tik ilgus gadus Kolunga Televisā darbojās..
Bet nu jāā.. Levi noteikti tur šobrīd ir labākais :)

jā par Kolungu žēl bija sen jau pierasts, ka tēloja galvenās lomas un man visi seriāli, kurus redzēju patiešām patiki vienīgi manana es para siempre sižets nepatika, tāpēc arī paša telenovele.
Bet nu tā ir, ka cilvēks kam jau ir pāri 40 tēlo 20 gadīgu, jo tas izskatās absurdi. Kolunga nav vecs bet viņš var tēlot kā jau es kādreiz teico galveno lomu savam vecumam atbilstošu vai arī tādu, kurā pēc sižeta vecumam nav būtiskākā nozīme nu kaut kā tā.

Tagad jau Levi tiešām skaitās labākais Televisā kā aktieris viņš ir ļoti audzis, ja salīdzina kā viņš tēloja vēl nesen.

albalonga написал(а):

Ak, jā, šodien pēkšņi parādījušās baumas, ka Elizabete Gutjeresa gaida otro bērnu no Williama levy. Ja ta ir, tad es skaļi smiešos, jo ar pirmo bērnu viņa palika stāvoklī neplānoti, tā sacīt izskatījās, lai Williamu noturētu. Un ja tagad viņa tā dara otreiz, tad nu tas vispār kļūst smieklīgi un apsurdi. Un ja tā, tad tas nopietni pabojās viņas karjeru, jo viņa ar Anāliju ir guvusi pirmo nopietno slavu un noslēgusi līgumu par piedalīšanos Corazon Salvaje. Ja viņa ir stāvoklī, tas viss sabruks.

Nu tas tiešām ir stulbi palikt stāvoklī tikai lai kādu noturētu, jo, ja viņš tiešām gribēs no viņas šķirties viņu neaizturēs pat tas, ka būs vēlviens bērniņš.
Nu atkal jā Elizabetei tieši tagad sākusies veiksmīga karjera, bet, tāpēcvien nav jātaisa aborts. Ja bērns būs tad būs un par to ir jāpriecājas.

0

40

nu vispār jau izskatījās, ka Elizabete seko Williamam, jo Corazon Salveje filmēsana notiks blakus paviljonā, kur notiek Sortilegio filmēšana. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Uzmini nu, kurš būs Dannas Garcias partneris Lola Calamidades???