TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 19. sērija


Sortilegio 19. sērija

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

http://www.dailymotion.com/video/xju82a_sortilegio-cap-19-wlw_shortfilms

0

2

wow, es ir šoks - erotika reālākā... bet tik skaisti. Beidzot vismaz ja mīlējas, tad arī izskatās, ka mīlējas, nevis kā parasti...

0

3

Man vislabāk patika, kā viņi noguruši gulēja kopā, kā viņš viņai kurpes vispirms novilka. Žēl, ka greizsirdība visu sabojāja.

0

4

albalonga написал(а):

wow, es ir šoks - erotika reālākā... bet tik skaisti. Beidzot vismaz ja mīlējas, tad arī izskatās, ka mīlējas, nevis kā parasti...

jā, es arī pārsteigta..bet tiešām skaisti :) Man gan likās, ka vēl nesen bija nolemts, ka telenovelēs neskūpstīsies (es gan nesekoju tai gripai, tā ka nezinu vairs.. ) , bet šie tieši otrādi attīsta vēl vairāk attiecības :D

tāa.. man riktīgi nepatīk tas ... kā tur viņu sauca..nu kkas līdzīgs Rufusam.. jūtu, ka vēl sagādās nepatīkamus brīžus..
un pilnīgi pretēji - cik dievīgi MH un Aleks bija, kad devās tajā diendusā.. Nju tik mīlīgi..un tik dabīgi tas izskatījās.. ja vien šis nekļūtu beigās par losi un nepieminētu to Bruno..

0

5

albalonga написал(а):

wow, es ir šoks - erotika reālākā... bet tik skaisti.

Tik tiešām, bet tomēr skaisti.. Un kā viņi atzinās viens otram mīlestībā.. :love:
Un kad viņa zvanot viņam pateica Mi amor.. :love:

aNgeL написал(а):

un pilnīgi pretēji - cik dievīgi MH un Aleks bija, kad devās tajā diendusā.. Nju tik mīlīgi..un tik dabīgi tas izskatījās..

Jā, tik forši.. :love:

aNgeL написал(а):

ja vien šis nekļūtu beigās par losi un nepieminētu to Bruno..

Ja ne kāds cits sabojā skaistos momentus, tad paši.. :D
Bruno, Bruno, Bruno.. Ahh tad tagad viņam ir māte un tāds paipuisītis.. :suspicious: Riebjas šitāda divkosība! :no:

aNgeL написал(а):

jūtu, ka vēl sagādās nepatīkamus brīžus..

Njā, man ar liekas, ka tas Rufīno mierā neliksies..! :no:

0

6

GaBy написал(а):

Un kad viņa zvanot viņam pateica Mi amor..

vai tad ne Mi Vida?

0

7

albalonga написал(а):

vai tad ne Mi Vida?

Nu domu saprati.. :D

0

8

GaBy написал(а):

Nu domu saprati..

jā, bet mi vida tomēr skan savādāk.

ev, a to, kuru jūs par Rufino saucat man šķiet, ka sauc Ulises.

0

9

albalonga написал(а):

ev, a to, kuru jūs par Rufino saucat man šķiet, ka sauc Ulises.

Es biju domājusi Rufino, jo viņš bija tas, kuram Alehandro samaksāja naudu, lai neaiztiek Marijas Hosē tēvu. Un man liekas, ka viņš turpinās Alehandro šantažēt.
Ulises bija Rakelas vīra draugs, kurš atgriezies no Eiropas.

0

10

GaBy написал(а):

Es biju domājusi Rufino, jo viņš bija tas, kuram Alehandro samaksāja naudu, lai neaiztiek Marijas Hosē tēvu. Un man liekas, ka viņš turpinās Alehandro šantažēt.
Ulises bija Rakelas vīra draugs, kurš atgriezies no Eiropas.

ā, iebraucu. Es sākumā vienkārši nesapratu, par kuru personāžu jūs runājāt. Paqldies, ka paskaidroji.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 19. sērija