TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Vēstule psihiatram. :D


Vēstule psihiatram. :D

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

http://www.home.lv/jayart/who.htm

:rofl:

0

2

Vēstule psihiatram

Sveicināts, dārgo dakter!
Mans vārds ir Ieva. Esmu 18 gadus veca! Zināt, mani nomoka dīvaina seksuāla problēma un es gribu Jums pastāstīt par to. Tātad klausieties.
Reiz pulkstens 12:00 nakti, es izgāju no mājām pastaigāties. No tumšām šķērsielām pūta spēcīgs vējš un pēkšņi es redzēju viņu, viņu sauca Grigorijs - viņš bija vienkārši pretīgs! - nozelojamais perdeli! - es spalgā balsī iekaucos, un pazaudēju jumtu.
Atguvos es lielā gultā, kājās mani bija ciibas Uz rakstāmgalda dega svece, bet aiz loga dega debesskrapis, ko aizdedzinājuši nolādētie apkopeji un mana sirds sashkist. Tālāk viss notika ātri - viņš iznāca no vannas istabas, lēnām novilka savu kazoku un atkailināja savas spalvainās krūtis.
- Ak tu mana mazā Fiona, - sacīja viņš un pienāca tuvāk. Man kļuva pagjiraini. Pēdējā momentā es paspēju paskatīties viņa acīs, tās bija tādā pašā krāsā kā audio tumbinas un atkal pazaudēju jumtu.
Klusums. Pēkšņi pa miegam dzirdu gārdzošu balsi: - Šonakt mēs TO darīsim 18 reizes! Es nezināju ko man atbildēt, bet saņēmu visu savu zirga drosmi un atbildēju: kas ta vispar par smaku!
Tālāk viņš sāka skūpstīt man vēderu ar savām jautram lūpām, un laidās arvien zemāk un zemāk... O nē! Viņš nonāca līdz TAI vietai... Viņa rokā iemirdzējās lapsta, kādēļ?! Par ko!!!
Var būt šis kāds jauns idiotisma paveids, tomēr laika prātot bija maz. Es izlēcu no gultas un ieraudzīju fotogrāfiju: uz tās viņš kails ar kailu veci. Bet tas vecis izrādās bija Estons Kacers. Un pie tam vēl viņš ir viņa vectetins!!! Izvirtulis! - es nodomāju, lēkdama no 88tā stāva loga...
Īsti nezinu, tas notika patiesībā vai bija tikai sapnis - bet man patika! Vai tas ir normāli, dakter?
Ar cieņu psihiatram,! (Ieva).

Ideaali sanaca  :crazyfun:  :rofl:  :rofl:

0

3

:rofl:

Adrianna написал(а):

atkal pazaudēju jumtu.

Adrianna написал(а):

Bet tas vecis izrādās bija Estons Kacers. Un pie tam vēl viņš ir viņa vectetins!!!

:rofl:

0

4

Gaby, a kur tavs?

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Vēstule psihiatram. :D