TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 22. sērija


Sortilegio 22. sērija

Сообщений 1 страница 20 из 22

1

http://www.dailymotion.com/video/xk37yh_wlw-sortilegio-cap-22_shortfilms

0

2

Vai , cik daudz Aleksa un MH :D  :love:  Ak, dievinu, kad viņš apskauj MH - viņam tik ciešs apskāviens  :love:  :love:  :love: mjāa.. ko lai saka, viņi kopā joprojām ir dievīgi  :love:  aāāa.. un vēl man tā patika, kā Aleks pārcēlās pie MH gultāa.. ar tāādu smaidu :D  :love: Mīļumiņš :) Man gan nelabas aizdomas, ka drīz šie visi prieki varētu beigties :S
xe, un beidzot arī Entrada uzpeldēja - tomēr, tagad viņus abus pazīstot, entrada liekas daudz patīkamāka  :love: 
Tikai tā Rakele ar savu draudzeni... Nu tak sabojās viņas kaut ko..

0

3

Piekrītu tev, aNgeL ;) Man arī baigi patika, ka tik daudz Aleksa un Marijas Hosē  :love: un kā Aleks pa kluso ielīda pie viņas gultā...mīļi :)

Bet tas Bruno...atkal kaut ko perina...  :angry:  Un vēl tas jauniņais...neatceros kā viņu sauca...tik ievāc informāciju no Rakelas un pārējiem...vispār vēl kaut kā neizprotu kāpēc viņam vajadzēja parādīties...

Ā, un man baigi patīk, ka MH vienmēr tāda bikla, kad paliek divatā ar Aleksu  :D

0

4

sigsaster написал(а):

vispār vēl kaut kā neizprotu kāpēc viņam vajadzēja parādīties...

Gan jau drīz uzzināsim.. Man gan kaut kā liekas, ka viņš mēģinās tikt pie MH..Viņam bij tāds aizdomīgs smaids brīdī, kad abi iepazinās..

sigsaster написал(а):

Ā, un man baigi patīk, ka MH vienmēr tāda bikla, kad paliek divatā ar Aleksu

xe, jaā :D Man ar patīk :D

+1

5

hihihi, nu pēc izlozes varēšu skatīties - darbā te viena pati esmu palikusi un neko netaisos darīt... Man gan prātā šobrīd tāda doma - līdz msed lieliskajau sērijai tik vairs 12 stundas.... :D

0

6

ev, es īsti neiebraucu - Ulisesam un Rakeles vīram ir bijušas gejiskas attiecības????? o.O

Alejandro brīžiem ir vienkārši kretīns. Nu pārāk jaunu greizsirdīgs un iztēlojas kā būtu ja būtu.
Ulises nosauca MH par lellīti... :D  Nu nēkādu lellīti es tur neredzu. Viņai vispār lūpu stūrīši bieži uz leju tā kaut kā nesmuki, nesievišķīgi kārna - nu īsts kaulu kambaris. Frizūra Brakamontesai šajā novelē bieži tāda murgaina - vienkāršas pinkas. Nu es nezinu - man viņa pēc skaistules neizskatās. Ana Brenda - Mauras atveidotāja ta jau skaistāka manā izpratnē. Marija Hosē drīzāk interesanta, viņas naivums varētu būt interesants izlutinātiem bagātniekiem, bet nu skaistule toč viņa nav. Ja vēl paskatās uz citām skaistām aktrisēm ārpus šīs telenoveles robežām - nu nez - ir daudz, daudz skaistākas par Brakamontesu. Nu bet tas tik mans viedoklis.

Un vēl - nu ir jau biki kaitinoši MH biklums un kautrība ar Aleksu - jau divreiz kopā gulēja, bet joprojām celku tēlo.

Pardon par manām kritikām, bet Meksikas celkas man piebesījušas. Vairs vienkārši jau tam neticu. Un mūžīgo dievticību potē iekšā - Meksika bez tā iztikt nevar.

0

7

ev, a tikko entradā titros pamanīju Azela Robinsons - viņa vēl nav parādījusies. Diez kādu lomu atveidos.

0

8

skatos kā visi trīs kopā iet un - jā - labāk dona Čučo aktieris varēja atveidot MH tēvu - viņš man daudz labāk patīk par to aktieri, kurš atveido. :dontknow:

0

9

albalonga написал(а):

ev, es īsti neiebraucu - Ulisesam un Rakeles vīram ir bijušas gejiskas attiecības?????

es ar īsti nesapratu šito..

albalonga написал(а):

Un vēl - nu ir jau biki kaitinoši MH biklums un kautrība ar Aleksu -

nuu...nezinu.. Man liekas, ka nav nemaz tik viegli ņemt un pēkšņi beigt būt kautrīgai..Slidens jautājums :D

0

10

aNgeL написал(а):

nuu...nezinu.. Man liekas, ka nav nemaz tik viegli ņemt un pēkšņi beigt būt kautrīgai..Slidens jautājums

nu varbūt, bet - nez. Pašai ta gribas. Kad Alekss neko daudz nepretojās un apgūlās dīvānā, pati ta blenza un bija dziļi neapmierināta. Pati nezina, ko grib. :playful:

0

11

albalonga написал(а):

Pati nezina, ko grib.

Tāpēc jau sieviete :D :D :D

0

12

aNgeL написал(а):

Ak, dievinu, kad viņš apskauj MH - viņam tik ciešs apskāviens

Jā.. :love:
Un kā viņš ielavījās pie viņas gultā un vēlāk dušā.. :love:

aNgeL написал(а):

Tikai tā Rakele ar savu draudzeni... Nu tak sabojās viņas kaut ko..

Viņas tur visu laiku kaut ko perina un beigās man liekas kaut kas kaut ko foršu sabojās! :no:

aNgeL написал(а):

Ā, un man baigi patīk, ka MH vienmēr tāda bikla, kad paliek divatā ar Aleksu

aNgeL написал(а):

Man liekas, ka nav nemaz tik viegli ņemt un pēkšņi beigt būt kautrīgai..

Njā, šeit es tev piekrītu, eņģelīt. :)

albalonga написал(а):

Pati nezina, ko grib.

aNgeL написал(а):

Tāpēc jau sieviete

:D :D :D

0

13

GaBy написал(а):

Un kā viņš ielavījās pie viņas gultā un vēlāk dušā..

cik sen tas bija :D vispār sāk gribēties otru reizi skatīties visas viņu abu ainas..

0

14

aNgeL написал(а):

cik sen tas bija

Zinu, esmu bremze. :D

aNgeL написал(а):

vispār sāk gribēties otru reizi skatīties visas viņu abu ainas..

Drīz būs skrīni, tad redzēsi. :P Kaut gan video ir labāk.. :love:

0

15

GaBy написал(а):

Drīz būs skrīni, tad redzēsi.  Kaut gan video ir labāk..

Skrīni jāa.. :) protams  :love:  bet nu pareizi pateici - video labāk gribas.. īpaši kad parāda tos brīžos, kopš viņu pirmās satikšanās, kā viņa viņam izģērbties palīdzēja.. ak..un varētu sākt ar to pirmo brīdi, kad viņa foto ieraudzīja un skatīties līdz pat šai sērijai viņu kopainas..   :love: Vēl viens seriāls, kuru man gribas izgriezt... nevaru paspēt visu :D

0

16

aNgeL написал(а):

īpaši kad parāda tos brīžos, kopš viņu pirmās satikšanās, kā viņa viņam izģērbties palīdzēja.. ak..un varētu sākt ar to pirmo brīdi, kad viņa foto ieraudzīja un skatīties līdz pat šai sērijai viņu kopainas..

Jā.. :love: Ahhh, lusitai un Adri veicas, abām vēl tie foršie momenti priekšā! :love:

0

17

GaBy написал(а):

Ahhh, lusitai un Adri veicas, abām vēl tie foršie momenti priekšā!

jaaa :) Lai cik forši nebūtu 2. un 3. reizi skatīties, pirmā tomēr ir pirmā.. :)

0

18

aNgeL написал(а):

Lai cik forši nebūtu 2. un 3. reizi skatīties, pirmā tomēr ir pirmā..

Jāāā.. :love: 2. reizi vairs nav tās emocijas, kas pirmo reizi pārņem skatoties.. :love: Piemēram, tā aina lietū, kad viņa izskrēja no istabas un vēlāk viņam visu izstāstīja.. ^^ Tagad es vairs neraudātu, skatoties. :D

0

19

GaBy написал(а):

Piemēram, tā aina lietū, kad viņa izskrēja no istabas un vēlāk viņam visu izstāstīja..  Tagad es vairs neraudātu, skatoties.

:D ak jāāa.... Nezinu, vai man asaras vēlreiz nāktu..bet piem Pasion un Tiesības mīlēt vairākas reizes skatoties tās dramatiskākās ainas - vienalga nāk asaras.. Īpaši jau Pasion - vēl ideālāk notēlot man liekas nevar un vēl labāk izdomāt tos traģiskos brīžus - dievīgi! (lab..es aizklīdu netēmā.. savā ziņā.. no 2.puses Pasionā vēl ir Vasko, uz kuru skatoties jākūst ) :D  :D

0

20

Hehe. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 22. sērija