TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 27. sērija


Mas sabe el diablo 27. sērija

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sG3Y8yO71zk[/youtube]

aaaaaaaahhhhhh  :love:  :love:  :love:

0

2

hihihi, Manuelas smaidiņš - un ko tu piedāvā???? :D  Bet zīmējums vienkārši  :love:

0

3

albalonga написал(а):

Bet zīmējums vienkārši

ak, jaāā... es arī kāā ieraudzīju - Tik forši ir tik skaisti zīmēt  :love:

0

4

Ak, tik jauks sērijas sākums - paralēlais stāstījums par Manu un Angelu - Angels ar Esperansu runā par Manu un Manu ar Horacio runā par Angelu. Un zīmējumu redzam - ak. Hihihih, Esperanza pateica, ka tik lielu un smalku zīmējumu līdz šim Angels veltījis tikai viņai un teici, ka nākošreiz, kad līdzīgu zīmēs - būs iemīlejies.  :D  Un Manu savukārt bija tāds smaidiņš, kad Horacio pateica, ka Angels izmantotu pirmo iespeju, lai būtu ar Manu. āāāāāāāāāāāāāā... Un tik jauks dzimenes sākums Manu. Kā turpināsies?

0

5

Ai, Manu izkusa no zīmējuma. Un Nina pateica, ka Angels ir satriecoss un Manu nekas cits neatlika kā piekrist. hihihi... Un tas ieraksts kartiņā - vēlējums, lai Manu ir laimīga, lai ko arī kopā būtu. ahhhh... Manu to bij svarīgi dzirdēt........ Gaidu, kad Angels parādīsies. Izkust var. Bē, un sūda Martins noteikti jau sācis tusiņu organizēt. Horacio jau paziņoja, ka šodien uz biroju neies. Nez, par baļļuku jau zināja? Fui, ja viņš palīdzēs Martinam. Tik ļoti ceru, ka Manu ar Angelu nedosies uz viņas dzīvokli, bet kaut kur talu prom un paliks tur visu nakti. Es jau iepriekšējā naktīs sapņoju, ka viņi abi dodas uz lunaparku.

0

6

KRISTIANS IR GEJS!!!!!!!!!!!!!! Man jau bija aizdomas pēc tā kautiņa un tagad ir vēl lielākas!!!!!!!!!!!! Nu pārāk jau nu Kristianam nepatīk Horacio un Horacio nepatīk Kristians. hahaha, tur kaut kas briezt, goda vārds. Un tapēc Kristianam nekad nav bijusi neviena sieviete un viņš atceras Manu svarīgas lietas. Viņš noteikti ir gejs un noteikti būs romāns ar Horacio. Tā Kristiana atvainošanās un Horacio uzvedība kā aizvainotai sievietei. hihihi...
Un bēēēēēē - Virgīnijai vajadzēja piekritst piedalīties tajā pārsteiguma ballītes lietā, jo Anibals ienāca un Martins protams to izmantoja. fui. Bet Manu neieradīsies - lai Martins gaida, bet Manu ar Angelu būs. Tā tam jābūt.
Kā man piebesīja reklāmas - nu uz sērijas beigām vienkārši krimināli daudz un bieži.

0

7

Ai, Mauricio ir jauks - vismaz ta izskatās. Vismaz moš Dzimiju greizsirdīgu pataisīs.
Un Horacio kā naglai uz galvas par to, ka Kristians ir kā Martina sargsuns. hahaha... Atvainošanās atkal par apvainojumiem izvērsās.
vienā starpkadriņā skanēja dziesma no El Rostro de Analia. Es šokā. Bet vispār Gabijai tā dziesma ļoti patīk cik zinu.

0

8

Policis ieradās pie Perlas, lai paprasītu vai pazīst Grigorio. A Perla ar Topo ieradās un Topo paziņoja, ka ir bērna tēvs un bērnu sauc Juniors.
Manu ar Angelu aizgāja mākslu skatīties. Paredzu, ka Grafiti.

0

9

Manuela tāāā skatījās uz to portretu - acis nevarēja atraut  :love:  No 1 puses - cik žēl, ka tajā portretā nebija attēlots Angels :D :D

0

10

aNgeL написал(а):

No 1 puses - cik žēl, ka tajā portretā nebija attēlots Angels

hahahaha... nedomāju, ka viņš ir tāda tipa cilvēks, lai savus pašportretus gleznotu.
Bet vispār jau nu pārāk talantīgs - zīmē, dzied un turklāt vēl īpaši talantīgs mīlestībā. :D

0

11

albalonga написал(а):

hahahaha... nedomāju, ka viņš ir tāda tipa cilvēks, lai savus pašportretus gleznotu.

To jau es saprotu, ka pašportretu diez vai viņš zīmētu :D ..bet es uz to skatos no Manuelas puses - viņa varētu tā sēdēt un kust , nevis uz savu portretu skatoties, bet uz Angela.. Vai tad nebūtu jauki?  :flirt:

0

12

albalonga написал(а):

Bet vispār jau nu pārāk talantīgs - zīmē, dzied un turklāt vēl īpaši talantīgs mīlestībā.

ak, jāa.. par to es arī šodien iedomājos - caur caurēm mākslas cilvēks!! :D

0

13

aNgeL написал(а):

viņa varētu tā sēdēt un kust , nevis uz savu portretu skatoties, bet uz Angela.. Vai tad nebūtu jauki?

hihihi, lai labāk Angels skatās uz Manu bildi un kaifo. :playful:

0

14

albalonga написал(а):

hihihi, lai labāk Angels skatās uz Manu bildi un kaifo.

esmu droša , ka viņš to darīja, kamēr zīmēja un kamēr redzēja bildi :D

0

15

hihihi, jā. Atceros to sēriju - sērijas beigas, kur viņš gulēt devās apskaudams Manuelas zīmējumu........  :love:

0

16

albalonga написал(а):

Atceros to sēriju - sērijas beigas, kur viņš gulēt devās apskaudams Manuelas zīmējumu........

vot.. jāa.. bija kaut kas tāds.. es arī atcerējos.. tik skaisti tas bija - viņam tāāāā piestāv iemīlēties Manuelā  :love:

0

17

ak, travs parakstiņš, aNgeL - MSED ar parādījās... :love:

0

18

albalonga написал(а):

ak, travs parakstiņš, aNgeL - MSED ar parādījās...

:D :D :D :D :D Nekas jau cits man neatlika, kā ielikt viņus, jo liku visus tos seriālus ar kuriem esmu šobrīd saistīta, nu..izņemot Amor comprado, kuru neuztveru nopietni.. :D

0

19

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PgNlEKuorNo[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zwqHcleeAv4[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BBdliin0U4Q[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oOaJzCRcD3I[/youtube]

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mas sabe el Diablo (Telemundo) » Mas sabe el diablo 27. sērija