TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Barbara Frītija - Don't say a word (Atceries mani)


Barbara Frītija - Don't say a word (Atceries mani)

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

"Džūlija Demarko neilgi pirms savām kāzām ierauga fotoportretu, kurā maza izmisusi meitenīte stāv aiz kāda Krievijas bāreņu nama dzelzs vārtiem, turklāt šī meitenīte izskatās neticami līdzīga Džūlijai. Meitenītei fotogrāfijā ap kaklu ir tāda pati kaklarota ar gulbi, kāda glabājas Džūlijas bērnības mantās.. Bet Džūlija nav bārene. Viņa nav adoptēta. Un viņa nekad nav bijusi ārpus Amerikas. Neziņas mocīta, Džūlija sak bīstamus savas patiesās identitātes meklējumus, kuru vienīgie pavedieni ir kaklarot ar gulbi un sena matrjoška. Viņas vienīgais sabiedrotais ir pievilcīgais un drošsirdīgais fotogrāfs Alekss Menings. Piepeši nekas vairs nav tā , kā izskatāš. Uz cilvēkiem , kruus Džūlija mīlējusi un kuriem uzticējusies , krīt neskaidru aizdomu ēna. Vienīgi Aleksam Džūlija var uzticēties, taču Aleksa ģimeni apvij savi noslēpumi. "

0

2

Izņēmu no bibliotēkas 3 grāmatas un pēc anotācijām biju sarindojusi tā, lai, manuprāt, interesantāko atstātu pēdējo.. Šo grāmatu sāku pirmo lasīt :D :D Un negaidīti aizrāva jau no paša sākuma. Iepatikās man ļoti sižets, visa tā mistika ar dzimšanu, briesmas , kas saistītas ar Džūlijas pagātni.. un viņas attiecības ar Aleksu - Manuprāt, viņiem abiem tiešām ir ķīmija! Brīžos , kad nelasīju nākamās nodaļas, tad ik pa brīdim iedomājos par grāmatu, ka velk tālāk lasīt, un kad pabeidzu, tad bija tā sajūta, ka skumji, ka pabeidzu :)
Jāa.. un galā sanāca pavisam otrādi - pirmo izlasīju grāmatu, kura galā vislabāk iepatikās, bet pēdējo, kuru tā īsti man neiepatikās.. :D

0

3

aNgeL написал(а):

Jāa.. un galā sanāca pavisam otrādi - pirmo izlasīju grāmatu, kura galā vislabāk iepatikās, bet pēdējo, kuru tā īsti man neiepatikās..

hihihi, tātam arī vajadzētu būt - baudas ir jāņem uzreiz, nevis jāatliek. Tu tak pati savā parakstā agrāk teici Carpe Diem!

0

4

albalonga написал(а):

hihihi, tātam arī vajadzētu būt - baudas ir jāņem uzreiz, nevis jāatliek. Tu tak pati savā parakstā agrāk teici Carpe Diem!

Bet man tieši otrādi patīk atlikt labāko uz vēlāko, lai varētu izjust to gaidīšanu līdz baudas saņemšanai :D

0

5

aNgeL- sit pieci! Es arī labāko atstāju uz beigām. :D

Skatījos uz tēmas nosaukumu un domāju, ka tā kā dzirdēts kkas, bet nespēju atcerēeties. Tikko sāku lasīt sižetu - viss skaidrs. :D tikai... īpaši neatceros grāmatu :blush:  Bet patika man, arī aizrāva, interesanta ļoti. :)

0

6

Paloma написал(а):

aNgeL- sit pieci! Es arī labāko atstāju uz beigām.

Vaiiii....mums kaut kas kopīgs :)  :flirt:

Paloma написал(а):

Bet patika man, arī aizrāva, interesanta ļoti.

Forši :) Prieks, ka lasīji :) Es pat par sevi pabrīnījos, jo tā ir pirmā grāmata, kuru lasot, man sagribējās forumā arī parādīt..  :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Barbara Frītija - Don't say a word (Atceries mani)