TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 28. sērija


Sortilegio 28. sērija

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

http://www.dailymotion.com/video/xkacao_wlw-sortilegio-cap-28-wlw_shortfilms

0

2

ak, nabadziņi.. Smagi viņiem pilnībā uzticēties un paļauties vienam uz otru. Un es to pilnībā saprotu gan no MH, gan no Aleksa puses.. mjaā.. bet tas bij tik cerīgi, kad MH sāka raudāt un Alekss mierināt viņu, bet tomēr beigās MH izjauca visu romantiku.. nepareiza izvēle - ir jāizmanto katrs brīdis, nezinot, cik ilgi varēs  būt abi kopā..
Man jau likās aizdomīgi, ka Paula un Ēriks tik daudz laika kopā pavada.. Sāk arī tur kkas rasties.. :D

0

3

Atkal bija kārtējie strīdi Marijai Hosē ar Aleksu...bet pēc tam daži momenti tik mīļi :) Ir taču jāķer visi kopā pavadītie mirkļi, tur tev taisnība aNgeL...bet nevar laikam MH līdz galam ļauties mīlestībai kā izskatās...nu neko, ceru, ka turpmāk tas mainīsies :P

0

4

Aww, man dikti patīk, ka Viktorija domā par Fernando.. :love: ^^ Un via tiešām viņa neredz, ka viņa viņam nav vienaldzīga..? :love:
Ak, un Bruno.. Nu grrrr.. :angry: Ahh, bet viņa acis gan es dievinu. :love:
Aww un patika pēdējā aina guļamistabā.. 'Mi amor, te amo, que no entiendes..' :love: Un tā saruna.. :love: Ah, Paula patraucēja..
Hehe, Ēriks jau sacerējies, ka Paulai patīk, mīļi.. :D

0

5

GaBy написал(а):

Aww un patika pēdējā aina guļamistabā.. 'Mi amor, te amo, que no entiendes..'

Jā..būs jāpārskata šī sērija! Pēc attēliem atceros, ka bij tāds.. bet pašas sarunas nē :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 28. sērija