TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Ladron que roba a ladron (2007)


Ladron que roba a ladron (2007)

Сообщений 1 страница 19 из 19

1

http://i.walmartimages.com/i/p/00/03/13/98/22/0003139822269_500X500.jpg

"Profesionālie zagļi Emilio (Migels Varonī) un Alehandro (Fernando Colunga) plāno aplaupīt vissliktāko viņiem zināmo amata brāli – televīzijas reklāmas dievu Moktesumu Valdēzu (Sauls Lisazo), kurš ar viltu pārliecinājis pirkt savas „brīnišķīgās” preces ne vienu vien latīņamerikāni. Taču Emilio paliek bez uzticamiem līdzgaitniekiem, tāpēc Alehandro savāc iesācēju komandu. Viņi visi ir maznodrošinātie emigranti, bez īpašām kriminālās pasaules priekšzināšanām. Ir tikai divas nedēļas, lai apmācītu nepieredzējušo komandu un īstenotu izstrādāto plānu bez kļūdīšanās."

Aktieru sastāvs:
Fernando Colunga - Alejandro Toledo
Miguel Varoni  - Emilio Lopez
Saúl Lisazo - Moctesuma 'Mocte' Valdez
Ivonne Montero - Rafaela
Oscar Torres - Miguelito (as Oscar Torre)
Ruben Garfias - Rafa
Gabriel Soto - Aníbal Cano
Julie Gonzalo - Gloria / Dora
JoJo Henrickson - Julio Miranda
Sonya Smith - Veronica Valdez
Lidia Pires - Blanca
Richard Azurdia - Primitivo

0

2

Nemanīju šai filmai tēmu uztaisītu..vai arī palaidu garām, bet nu labi..
Vakar noskatījos vēlreiz :D patiesībā interesanti pēc ilga laika paskatīties vēlreiz un atklāt , ka tagad jau pazīstu Migelu Varonī.. :D :D :D Patiesībā patīkams atklājums  :D :D Skatījos un pirmo reizi sapratu, ka tomēr ir kaut kas kas man šajā aktierī patīk - tā ir viņa balss.. Nu un vispār, tagad , kad esmu redzējusi viņu arī labā lomā, sāku labāk attiekties :D
Ak, bet forša filma - tik viltīga, veikla :) Un aktieri -  :love:  :love:  :love:  ar visu Kolungu un sarkano mašīnu priekšgalā :D

0

3

Tu neatpazini, ka Migels Varoni ir tas tur džeks Ladronā? :O  bet nu Ladronā man viņš kkā labāk.. msed pavisam.. nu viņam loma arī tāda, bet nu... pat ar to visu.. Nez :P

aNgeL написал(а):

ar visu Kolungu un sarkano mašīnu priekšgalā

ahhhh, nemaz neatgādini! :love:  tas kadrs ir vienkārši dievīgs, pirmais, kurā Kolunga parādās :love:

0

4

Paloma написал(а):

Tu neatpazini, ka Migels Varoni ir tas tur džeks Ladronā?

ja man blakus ieliks Emilio un Martina bildītes, es vienalga vairākas minūtes domātu - ir tas viens un tas pats aktieris vai nē :P tā ka normāli , ka atpazinu sākumā pēc vārda uz dvd, un tad līdz galam pēc balss :D

0

5

Nezinu, vai zinajāt, bet šo filmu piekdien rādīs pa LNT! Būs jāskatās, jo es neesmu redzējusi!  :love:

0

6

Oho!!! Wow!! Malači LNT!! (Ak, bet kā viņi iztulkojuši aktieru vārdus.. drausmas :D )
Noteikti skaties!! Tāds aktieru sastāvs  :love:  Un filma forša :)
Vispār interesanta izvēle 1. aprīlim :D Nu principā kaut kādas paralēles var novilkt.. :D

Tātad tiem, kurus interesē, piektdien plkst. 22:00, LNT!

0

7

Wow, forši! Būs jāskatās online datorā! :D un varēšu šausmināties par tulkojumiem :D
bet.. bet.. WOW! :O

0

8

Wooooooow, super, būs izdevība noskatīties! ^^ Jēj! ^^

Info no LNT mājaslapas:

Fernando Koluņja, Sols Lizazo

Seriously are you kidding me? :rofl:

Отредактировано GaBy (29.03.2011 15:56)

0

9

LOL. Interesanti. Laigan noteikti neskatīšos...

0

10

Es ar neskatīšos, jo tikai pirms mēneša esmu noskatījusies. :D

0

11

GaBy написал(а):

Fernando Koluņja, Sols Lizazo

omg, par šito sasmējos. Bet nu kā var būt tik aprobežotiem un šādi rakstīt aktieru vārdus un uzvārdus.

Bet par filmu man ir milzīgs prieks un pārsteigums :)
Gribētos redzēt reklāmu pa lnt, gan jaut tur pareizi uzvārdus nosauks.

0

12

mmaarriiaa написал(а):

Gribētos redzēt reklāmu pa lnt, gan jaut tur pareizi uzvārdus nosauks.

Ja būs Koluņja un Sols Lizazo es vnk rēkšu! :D:D:D

0

13

Haha, lol :D
Koluņja??? :D

0

14

Labi, ka paši aktieri to nelasa :D :D

0

15

Interesanti,vai tiešām šā raksta autors/e nekad nav dzirdējis/usi Fernando Kolungas un Saula Lisaso vārdus?Pat,tad ja arī viņš/a neskatās latīņamerikāņu seriālus,nevar būt,ka šo abu aktieru vārdi nekad nav dzirdēti.Nudien vēl jābrīnās,kā vēl Migels Varoni šajā rakstā netika ''nokristīts'' par Maiklu Varoni.

0

16

:D :D Maikls Varonis  :rofl:  :rofl:
Jā.. Sauls Lisaso varbūt mazāk dzirdēts, bet nu Kolunga...cik daudz seriālu ar viņu tika rādīts pašā LNT kanālā.

0

17

Noskatijos vakardien šo filmu!  :)  Tiešām ļoti forša, līdzīgi tāda tipa filmām kā "Itālijas variants", "Oušena banda", kur zaglis apzog zagli! :D  :cool:  Bet, šeit vēl plusā nāk tik iemīļotie telenoveļu aktieri! :love:
Lai gan, pārsteigta bija tur ieraudzīt Džūliju Gonzalo, biju redzējusi viņu "A Cinderella Story", nemaz nezināju, ka viņa no Argentīnas nākusi. Bet, tas filmā bija pārsteigums par Gloriju un Alehandro beigās! :)  Ta, kā foršs pagrieziens un arī tas ar to naudas aizvešanu, ka arī tas, kam Emilio to savu daļu atdeva. :) Ta, kā nebija nemaz tik paredzami, vismaz man! :)
Vēl.. xi...kā man patika Rafaela! :D  :love:  Un, visdievīgais mirklis, protams, kad Fernando Kolunga parādās savā sarkanajā auto! :love:
Man patika šī filma, forša! :)

0

18

Nu šī jau arī ir Oušena bandas rīmeiks, ja nemaldos :D
Es tikai šorīt no rīta, ieejot LNT mājaslapā, atcerējos, ka vakar bija šī filma.. Lai gan - diez vai skatītos.. Biju aizņemta ar citām lietām.
Priecē, ka Tev arī patika :)

0

19

Mariposa написал(а):

Un, visdievīgais mirklis, protams, kad Fernando Kolunga parādās savā sarkanajā auto!

Jāāā, par šo mirkli es kaifoju katru reizi, kad esmu skatījusies filmu :D

vakar gan, protams, tā arī aizmirsu... Lai gan kāreiz visu vakaru garlaikojos, īsti nebija ko darīt... Bū. :P

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Ladron que roba a ladron (2007)