TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Voltea Pa' Que Te Enamores (Venevision, 2006)


Voltea Pa' Que Te Enamores (Venevision, 2006)

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

http://telenovelasfans18.hit.bg/images/VolteaPaQueTeEnamores.jpg

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=umrP7OFgIrI&feature=fvw[/youtube]

cast:     
   
    * Daniela Alvarado
    * Jonathan Montenero
    * Adrán Delgado
    * Zair Montes
    * Mimí Lazo
    * Franklin Virgüez
    * Elba Escobar
    * José Luis Useche
    * Carlos Mata
    * Carolina Perpetuo
    * Damián Genovese
    * Cindy Lazo
    * Juan Manuel Montesinos
    * Rolando Padilla
    * Erika Santiago
    * Patricia Shuarkluber
    * María Antonieta Castillo
    * Sonia Villamisar
    * Rafael Romero
    * Raúl Amundaray
    * María Fernanda León

+1

2

ko tur rakstīt garus aprakstus, labāk ievietoju trailer no youtube :P :)..
airaujošs seriāls.. šodien sāku skatīties zone romantica kanālā... pagaidām esmu redzējis tikai 2 sērijas, bet jau ļoooti iepatikās :)

0

3

fragments no 1. sērijas.. manuprāt, visneparastākā 1. tikšanās :) ;)  (6:30)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ujCVdO7w6pk&feature=related[/youtube]

0

4

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hAz7CeGqmFY&feature=related[/youtube]

0

5

Paldies modreit,ka ievietoji video,skatījos ar interesi,pirmā tikšanās vieta -tualete,oriģināla ideja,gribētos uzzināt,vai reālajā dzīvē kāds pāris ir iepazinies tajā iestādē,kur ķeizars kājām iet?

0

6

Terēze написал(а):

Paldies modreit,ka ievietoji video,skatījos ar interesi,pirmā tikšanās vieta -tualete,oriģināla ideja,gribētos uzzināt,vai reālajā dzīvē kāds pāris ir iepazinies tajā iestādē,kur ķeizars kājām iet?

nav par ko, Terēze :)
Njaaaa.. šis seriāls ir nedaudz neparasts... darbība norisinās tualetē ļoti daudzās sērijās  :D
Kaut kā neatminos nevienu citu seriālu, kurā būtu tualetes ainas... :P... hmmm....

0

7

Vai tieshaam es vieniigais sheit skatos sho seriaalu? :D
Ehhh... patiesiibaa sizhets ir pavisam samezglots un paliek garlaiciigs....  visu attieciibu pamats ir balstiits uz meliem un gljeevumu pateikt patiesiibu... taa nu viss sarezhgjaas...
Tomeer ir pluss, kas man tiik... shajaa seriaalaa nepastaav taa uzkriitoshaa plaisa starp miljonaariem un nabadziigajiem... sheit viss ir diezgan sabalanseets...  kaa arii pagaidaam naw nevienas intrigantes, kas veeleetos izshkirt paari ar nelietiigaam metodeem.. galveno varonju attieciibas mezglojas tikai taapeec, ka meitene nespeej pateikt savam puisim, ka dziivo Karakasas nabadziigos ljauzhu kvartaalaa un vinjas maate straadaa pie shii puisha par kalponi/paliidzi...

0

8

es reizēm skatos, kad gadās uzslēgt un iet. nu jā - smieklīgi tur brīziem. Bet man patīk ta galvenā varoņa vecāki, kuri tipa šķiras, bet patiesība mīl viens otru, ir greizsirdīgi un strīdas. Elba Eskobara - fantastiska Venecuēlas aktrise atveido to māti. hihihi. Un smieklīgi, kā tās divas draudzenītes skrien pakaļ tam galvenajam varonim. Ak, vēl kas - arī tie smieklīgi, tas džeks, kas par miljonāru izliekas, un ta damīte, kas grib viņu apprecēt. Es brīžiem skatos tieši savu mīļo Venecuēlas akteiru dēļ.

0

9

albalonga написал(а):

es reizēm skatos, kad gadās uzslēgt un iet.

njaa... reizeem tieshaam piekjeru sevi kikjinot :D...
labs kanaals Zone Romantica ;)... reizeem paskatos arii Verdzeni Izauru... lielisks seriaals :)

0

10

modreits написал(а):

reizeem paskatos arii Verdzeni Izauru... lielisks seriaals

eh, es vel atceros, kad bērnība ar mammu skatījos. Vot man ir tā - man nekad tā īsti nav paticis neviens Brazīlijas veidojums. nu nevaru es un viss. Es vel dzirdu to oriģinālu - portugāļu vaolodu, kura viņi tur runā un nu nepatīk man ta valoda. Bē. :D  Es Zone Romantica agrāk baigi skatījos, tagad ļoti reti un maz. Bet tur regulāri iet vai nu Guerra de Mujeres vai Enomorada un abās ir Gaby Espino, ta ka paskatos viņas dēļ. Guerra de Mujeres man ļoti patīk - divas reizes pilnībā un regulāri šito skatījos - tur tāds humoriņš. Enomorada savukārt man nepatīk, es reiz ar noskatījos visu to pilnībā Gabijas dēļ. Enamorada tieši nesen atkal sakās pa ZR kā manīju. Bet jā - šitas Voltea pa que te enamoras ir diezgan labs. Man vēl arī Daneial Alvarado diezgan labi patīk. Jau teicu - mani Venecuēlas Venevision mīļie aktieri. :D

0

11

Es neskatos šo konkrēto seriālu tikai viena iemesla dēļ-mums mājās nav ne satelīta,ne kabeļtelevīzijas,pat ja būtu,pat tad diezvai skatītos,jo es televizoru skatos ļoti reti,ziņu un informatīvos raidījumus pat skatos daudz biežāk nekā seriālus.

0

12

Nyu es ari skatos so serialu un palenam ladeju serijas ari youtueb un domaju ka saladesu visas! :D
Bet nu ja man apnik dazbrid skatities, jo mai iapasi nepiesaista vairs. Sākums bij interesants dažas pirmās sērijas ar, bet tagad jau kaut ka tur trūkst!
Bet neko turpinašu skatīties līdz galam ja jau sāku ! :D

0

13

bumerbmw написал(а):

Bet neko turpinašu skatīties līdz galam ja jau sāku !

heyyy, bumy! Tikko ienāca prātā pajautāt. Varbūt noskatījies līdz beigām? :D
Man pietrūka pacietības.
Interesanti, kā viss tur beidzās..

0

14

Nu, man arī nav šī kanāla. Patiesībā, šobrīd man vispār nav televizora. :D bet tāpat man pa šo kanālu parasti īsti nepatīk neviens seriāls.

Verdzeni Izauru gan kādreiz labprāt redzētu - jo tās skatīšanās mammas vēderā laikam ir ietekmējusi manu aizraušanos ar telenovelēm. :rofl:  Bet es biju jauks bērns un ļāvu mammai noskatīties pēdējo sēriju, pirms braukt uz slimnīcu. :D

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Voltea Pa' Que Te Enamores (Venevision, 2006)