TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Corazon Salvaje/Mežonīgā sirds (Televisa, 1993)


Corazon Salvaje/Mežonīgā sirds (Televisa, 1993)

Сообщений 1 страница 20 из 50

1

http://i020.radikal.ru/0907/eb/eedab08b7852.jpg

Sēriju skaists: 80 sērijas
Sižets:
Stāsts ir par diviem viena bagāta tēva dēliem – Velna Huanu un Andresu Alkasaru. Taču pirmais dēls ir ārlaulības bērns. Viņam ir mežonīgs un konfliktīvs raksturs, patēvs ir uzaudzinājis viņu naidā. Uzzinājis, ka viņam ir ārlaulībā dzimis dēls, Francisko uz nāves gultas uzraksta vēstuli, kurā nolemj viņu likumīgi atzīt, taču viņa sieva Sofija vēstuli paslēpj.
Paiet daudzi gadi un pienāk laiks, kad no ārzemēm atgriežas Andress. Viņa māte Sofija un grāfiene donja Katalīna bija vēl bērnībā norunājušas, ka viena no viņas meitām Monika kļūs par Andresa sievu. Meitene ir uzaugusi ar sapņiem un cerībām par šo laulību. No ārzemēm atgriežas arī Katalīnas otrā meita – Aime, kura ir vieglprātīga, mantkārīga un frivola. Andress iepazīstas ar Aimi, iemīlas no pirmā skatiena un vēlas meiteni precēt. Viņš nekad nebija iedomājies, ka bērnības runas par viņa saderināšanos ar Moniku bijušas nopietnas.
Monika jūtas pazemota un sāpināta, tādēļ nolemj kļūt par mūķeni. Tikmēr Aime par spīti tam, ka ir saderināta, uzsāk vētrainas attiecības ar Velna Huanu, kurš ir ciemā ir pazīstams kā pirāts un kuģa „Sātans” īpašnieks. Lai kļūtu Aimes vērts Huans dodas darījumu ceļojumā un liek Aimei viņu gaidīt, lai vēlāk apprecētos. Taču starp mīlestību un naudu, Aime izvēlas bagātību un sociālo stāvokli, tādēļ apprecas ar Andresu.
Huans, pārvērties par miljonāru, atgriežas un uzzina, ka Aime ir viņu nodevusi. Niknuma plēsts vīrietis dodas un Alkasaru īpašumu pakaļ Aimei, taču Monika viņu aptur. Viņa vēlas pasargāt Andresu no ciešanām un glābt vīrieti no traģēdijas, kas var notikt, ja klajā nāks viss notikušais ar Aimi. Viss sarežģījas tik ļoti, ka Monika un Huans nolemj apprecēties. Viņš iegūst sev piederošo likumīgo uzvārdu, un Aimei nākas nožēlot, ka nav viņu gaidījusi. Taču jau ir par vēlu. Jo vairāk Huans un Monika sāk iepazīt viens otru, jo dziļāka kļūst abu mīlestība. Monika atklāj, ka aiz bīstamā cilvēka, slēpjas labsirdīgs, maigs vīrietis ar cēlsirdīgu, lai gan mežonīgu sirdi.
Kādu dienu Andress uzzina par Huana un Aimes dēku un nodevība aptumšo viņa prātu. Vīrietis nolemj Huanu iznīcināt, atņemot viņam visu dārgāko.

Aktieru sastāvs
Edith González as Countess Mónica de Altamira de Alcazar y Valle
Eduardo Palomo as Juan del Diablo/Juan de Alcázar y Valle

Ana Colchero as Countess Aimeé de Altamira de Alcazar y Valle
Ariel López Padilla as Andrés Alcázar y Valle
Enrique Lizalde as Noel Mancera
Claudia Islas as Sofía Alcázar y Valle
Arsenio Campos as Alberto de la Serna
César Évora as Marcelo Romero Vargas
Isaura Espinoza as Amanda Romero Vargas
Yolanda Ventura as Azucena
Ernesto Yáñez as Bautista Rosales
Javier Ruán as Guadalupe Cajiga
Verónica Merchant as Mariana Romero Vargas
Luz María Aguilar as Countess Catalina de Altamira
Géraldine Bazán
Olivia Cairo as Juanita
Emilio Cortés
Ana Laura Espinosa as Lupe
Gerardo Hemmer as Joaquín Martínez
Queta Lavat as Mother Superior
Jaime Lozano as Segundo Quintana
Antonia Marcin as Dolores
Julio Monterde as Dray Domingo
María Dolores Oliva as Tehua
Maribel Palmer as Teresa
Adalberto Parra as Capitán Espíndola
Arturo Paulet as Lic. Mondragón
Alejandro Rábago as Pedro
Christian Ruiz as Andrés Alcázar y Valle as child
Gonzalo Sánchez as Facundo Gómez "El Tuerto"
Mónika Sánchez as Rosa
Jorge Valdés García as Bautista Rosales's Assistant
Indra Zuno as Meche

+1

2

Noskatījos 30 sērijas. Vēsturiskie laiki, sižets labs, interesants, dažās lietās atgādina Maknotas grāmatas.... bet - es šīs 30 sērijas nevis skatījos, bet mocīju, un nolēmu pamest šo seriālu.. bērnībā neskatījos, lai gan toreiz visu pēc kārtas skatījos, un arī tagad nevaru.. Nezinu kāpēc tā, un esmu pārsteigta, īpaši pēc tā, kad dzirdēju, kā jūs jūsmojat par šo seriālu.. Varbūt man tomēr tuvāka un pierastāka ir 21.gs montāža vēsturiskajos seriālos un laikam viens no galvenajiem iemesliem ir aktieri - pilnīgi neviens no viņiem man nav tik patīkams, lai gribētu skatīties.. Anu Kolčeru neciešu visvairāk, Edīte Gonzalesa man bija kādu brīdi diezgan patikusi pēc Salome, bet tagad viņa man atkal nepatīk.. nu Ariels Lopess Padilja ir daudz redzēts, tāpēc ir pierasts, bet nav pietiekams iemesls , lai tikai viņa dēļ gribētu skatīties.. nu un kas attiecas uz Eduardo Palomo - pret viņu es izjūtu cieņu, labs aktieris, žēl man, ka viņam tik agri dzīve aprāvās, bet nav viņa Huans tāds, kas izraisītu manī uzticību, lai gan varonis tiešām ir foršs. Skumji, ka it kā būtībā nav tādu svarīgu iemeslu, un drīzāk pozitīva attieksme, bet skatīties nespēju - man ir garlaicīgi un es nespēju sagaidīt , kad beigsies sērija.. Tāpēc es tomēr gribētu, lai šim seriālam ir rimeiks, kuru iespējams es arī spētu noskatīties.  :blush:  :blush:  :blush:

0

3

ohoo... Nu i es vairs nezinu, ko būs darīt - mēģināt kādreiz skatīties vai nē. Es tomēr diezgan uzticos aNgeL gaumei... Nu redzēs! :D

0

4

nu, es gan ieteiktu skatīties, jo es biju kā nohipnotizēta :P ok, vienā vietā pārtrūkā, vnk viņi pašķīrās, pie tam, bija vēl eksāmeni. bet atsāku un noskatījos diezgan fiksi, pēdējās 3 sērijas vsp nevarēju acis atraut. un pirmās 60 arī ļoti veikli gāja.

0

5

nu man ir tā, ka ik pa laikam noskat'os visu telenoveli. Pa tv toreiz ar mammu skatījāmies kā apsēstas... :D  Ši vienmēr būs viena no manām mīļākajām novelēm.

0

6

Paloma - galvenais, lai nenoskaņojies uz to, ka tev jābūt tāpat kā aNgeL. CS jau nav gara - 80 sērijas tikai.

0

7

Nē, nu vnk man ir tāāāāāds saraksts ar telenovelēm, ko gribu redzēt, ka šī kļūst šaubīga :D

0

8

šī ātri paskries ;)

0

9

Paloma написал(а):

Es tomēr diezgan uzticos aNgeL gaumei...

Nu beidz, mums dažādas gaumes. Neesmu es nekāds rādītājs.. kā redzi, es vienīgā nespēju izturēt pat 30 sērijas :D Bet pa visām 30 sērijam bij tur viena aina ar Moniku un Huanu , kuras dēļ vēderā kaut kas pārskrēja.. nu vismaz 1 aina :D :D

0

10

aNgeL taisnība-nevajag iespaidoties no viņas viedokļa,jo tā ir patikšana vai nepatikšana ir gaumes lieta.Nekad nebūs tā,ka visiem par vienu un to pašu lietu būs vienādas domas,tādēļ Paloma nebaidies skatīties,savādāk nekad neuzzināsi,vai aNgeL kritika par šo seriālu ir pamatota vai nav,bet tas ir tikai mans personīgais viedoklis.

0

11

Terēze написал(а):

Nekad nebūs tā,ka visiem par vienu un to pašu lietu būs vienādas domas,

par to pārliecināmies šajā forumā ar katru seriālu utt. :D

0

12

angelina написал(а):

nu, es gan ieteiktu skatīties, jo es biju kā nohipnotizēta :P ok, vienā vietā pārtrūkā, vnk viņi pašķīrās, pie tam, bija vēl eksāmeni. bet atsāku un noskatījos diezgan fiksi, pēdējās 3 sērijas vsp nevarēju acis atraut. un pirmās 60 arī ļoti veikli gāja.

albalonga написал(а):

nu man ir tā, ka ik pa laikam noskat'os visu telenoveli. Pa tv toreiz ar mammu skatījāmies kā apsēstas... :D  Ši vienmēr būs viena no manām mīļākajām novelēm.

Man arī šī telenovele ļoti patika
likās vnk lieliska. šajā telenovele man patīk Edītes tēlojums. Un Juan del diablo bija vnk perfekts

aNgeL написал(а):

Tāpēc es tomēr gribētu, lai šim seriālam ir rimeiks, kuru iespējams es arī spētu noskatīties.  :blush:  :blush:  :blush:

Katram savs viedoklis
Bet rīmeiks ar pārbaroto  Janjesu!!!!!!!!!!

0

13

mmaarriiaa написал(а):

Bet rīmeiks ar pārbaroto  Janjesu!!!!!!!!!

Janjesu es negribu... :D

0

14

Laikam pēkšņi Meksikā arī iestājusies krīze,ja nevar izvēlēties normālu aktieri galvenajai lomai,es nevaru iedomāties Eduardo Janjesu Velna Huana lomā,viņš taču nav tas aktieris,kam piestāv tāda tipa lomas!

0

15

Veci raksti par telenoveli – par dažādu ainu filmēšanu. Atceroties telenoveli, man uzgāja vēlme uzzināt vai pludmale, klints finālā, arī vai Monika stāvēja uz īstas klints, kad vēlējās lekt jūrā - vai tas viss bija īsts (izrādās , ka bija), vai tās vienkārši bija ļoti veiksmīgas dekorācijas, ņemot vērā, ka telenovele tika uzņemta pirms 22 gadiem, kad zaļais ekrāns gan jau kaut kur bija, bet netika uz nebēdu izmantots kā tagad. Interesanti bija izlasīt, ka Huana pludmales māja bija restorāns, kurš tika iekārtots, lai izskatītos pēc mājvietas, cik interesanti vispār, tagad vienkārši būtu paviljonā izveidotas mājas dekorācijas. Izrādās, ka krišana/lēkšana no klints jūrā fināla sērijā, kad Monika glāba Huanu arī bija reāla, bet tika izmantoti dublieri, augstums bija 10 metri. Bet filmējoties mīlas ainās Edīte un Edurado dublierus gan neizmantoja :D nez kāpēc? Huana kuģis piederēja ekspedīcijas komandai no Krievijas, tas tikai tika izdekorēts, lai izskatītos kā senatnīgs. Vispār var atrast daudz skenētus rakstus no žurnāliem, izrādās, ka ir cilvēki, kuri TvyNovelas žurnālus internetā pārdod, žurnālu, kurā ir raksts par Corazon salvaje var nopirkt par 99 dolāriem, nez, pēc dažiem gadiem es tā varētu pārdot arī Seriālu žurnālu? žēl, ka izmetu daļu :D Filmēšana notika vairākās vietās, viena no tām viesnīca Hacienda vista hermosa, kura ir viduslaiku viesnīca, ar iekārtotām greznām viesnīcas telpām un ārpagalmu, kurā dzīvojot var sajusties kā citā laikmetā (es laikam izdomāju, uz kurieni gribu ekskursijā :D ). Šajā viesnīcā aktieri filmējās gan iekštelpās, gan viesnīcas dārzā utt. Šīs telenoveles vērtība manās acīs pacēlās vēl vairāk, pirms gadiem, kad skatījos to es pat neaizdomājos, ka tas, ko redzu var nebūt īsts(tagad es zinu kāda ir lielāko daļu telenoveļu māju realitāte un, ka vispār viss acīm ir tik mānīgs), tagad pat šķiet, kur aktieri varētu gūt iedvesmu, ja filmējas četrās sienās pie zaļa ekrāna, tad aktieriem, kuri tēloja Corazon salvaje, varēja izdzīvot mazu cilvēka sapni par atrašanās citā realitātē. Protams, ne jau visu filmēja īstās vietās, notika arī filmēšana forumos.

http://i234.photobucket.com/albums/ee75/BonjourKitty79/Corazon%20Salvaje/julio93-1.jpg
http://i234.photobucket.com/albums/ee75/BonjourKitty79/Corazon%20Salvaje/julio93-2.jpg
http://i234.photobucket.com/albums/ee75/BonjourKitty79/Corazon%20Salvaje/julio93-3.jpg
http://fotos.subefotos.com/f2d1b5f507e84824634060ed4c01a3a0o.jpg
http://fotos.subefotos.com/27d7f224b13ff637db70e49d4195abfco.jpg
http://s8.postimg.org/uwq46zu9x/aimee5univ5oa.jpg
http://fotos.subefotos.com/5900f4b2d392bc136245da2377c29d6fo.jpg
http://fotos.subefotos.com/df4ba5e7f3966fdcb555f40390e3acfao.jpg
[реклама вместо картинки]
[реклама вместо картинки]
http://i50.tinypic.com/f03qww.jpg
http://i48.tinypic.com/24wdlyt.jpg

+2

16

Cik daudz skenu!! Paldies, ka aprakstīji latviski! Interesanti palasīt viss, ko uzrakstīji :) Tiešām forši, ka tik daudz kas bija filmēts īstās vietās. Tagad rodas sajūta, ka daudziem producentiem vienkārši vajag kaut ko uzfilmēt, tāpēc pat necenšas tikt ārā no paviljoniem un zaļajiem foniem. Tā taču gan jau ir lētāk. Labi, ka vismaz Mehijam patīk ūdenskritumi :D

0

17

Man atkal sagribējās noskatīties šo telenoveli beidzot. :D Man vispār ir šobrīd iedvesma uz vecajām, neredzētajām telenovelēm... tik ja vēl būtu visam laiks, būtu pavisam superīgi... :D :(

0

18

Corazons Salvaje dziesma

Oriģinālvalodā
Y como cobrarle a la vida
cuando todo te ha salido siempre mal
como cerrar tantas heridas
si la sangre no ha dejado de brotar
cuando el precio de la vida es tan dificil de pagar

Como rogarle al destino
cuando estoy acostumbrado a arrebatar
porque hoy que te he encontrado
no t apartes de mi lado
no derrumben nuestros sueños
ni se atreva a separarnos

Voy a exigirle a la vida
que me pague contigo
que me enseñe el sentido del dolor
porque ya fue suficiente el castigo
de no haberte conocido
y dejar de ser por siempre un mendigo del amor
corazon salvaje

Como explicar a los instintos
que mi busqueda contigo termino
que dos caminos tan distintos
en algun momento el tiempo los unio
quien lo dijera entregar la libertad sin condicion

Voy a exigirle a la vida
que me pague contigo
que me enseñe el sentido del dolor
porque ya fue suficiente el castigo
de no haberte conocido
y dejar de ser por siempre un mendigo del amor
corazon salvaje

Latviešu valodā:
Kā lai samaksā dzīvei
Ja vienmēr viss ir beidzies slikti
Kā lai aizver tik daudzas brūces
Ja tās vēl nav pārstājušas asiņot
Kad dzīves cenu ir tik smagi samaksāt
Kā lai lūdz likteni
Kad esmu pieradis visu sagrābt pats
Jo tagad, kad esmu Tevi atradis
Nenovērsies no manas puses
Nesagrauj mūsu sapņus
Nedz arī neuzdrīksties mūs izšķirt

Piedziedājums:
Es pieprasīšu dzīvei
Lai man samaksā ar Tevi
Lai man iemāca sāpju nozīmi
Jo jau ir bijis pietiekams sods
Tevi neiepazīstot
Un uz visiem laikiem pārstāt būt par mīlas ubagu
Mežonīgā sirds

Kā lai paskaidro instinktiem
Ka mani meklējumi līdz ar Tevi ir beigušies
Ka divi tik dažādi ceļi
Kurus  laiks kādā brīdī savienoja kopā
Kurš teica atdot brīvību bez nosacījuma

Piedziedājums:
Es pieprasīšu dzīvei
Lai man samaksā ar Tevi
Lai man iemāca sāpju nozīmi
Jo jau ir bijis pietiekams sods
Tevi neiepazīstot
Un uz visiem laikiem pārstāt būt par mīlas ubagu
Mežonīgā sirds

Отредактировано mmaarriiaa (22.04.2015 17:42)

+2

19

mmaarriiaa написал(а):

Veselu mūžību neesmu likusi youtube klipu, tāpēc neatceros kā to varēja izdarīt, lai video var uzreiz skatīties, tādēļ saitīte uz klipu.

Свернутый текст

http://sg.uploads.ru/hmTWN.jpg

Cik forši!! Kopš iztulkoju Patvērums mīlestībai un Nemīlētā dziesmu vārdus, sapratu, ka man tas ļoti iepaticies.. Tulkot "dzeju" ir daudz interesantāk nekā intervijas utt.

0

20

Nezinu vai augstāk ievietotais Miharesa klips ir fanu veidots, vai arī īstenībā tāds bijis. It kā jau šķiet, ka varētu būt tāds bijis, lai nu kā, man pats klips patīk, jo telenoveļu dziesmas vienmēr ir saistījušās ar telenovelēm, tāpēc krietni foršāk ir klipā redzēt kadrus no telenoveles, nevis, piemēram, tikai skatīties kā Mihares dzied pie koka, pļavā vai uz skatuves. Man pietika tikai paskatīties dažus kadrus no telenoveles, kā lejupielādēju dziesmu un pirms gulētiešanas to tikai klausījos :D Pati dziesma man vienmēr ir patikusi, gan vārdu, gan melodijas ziņā. Man patīk, ka dziesmā ir pateikts galvenais telenoveles stāsts caur metaforām.  Arī šeit, kā zināms telenoveles galvenais personāžs bija tieši Huans, tāpēc dziesma ir no viņa skatu punkta, bagāta vīrieša dēls, kura tēvs nomira un visu bagātību baudīja tēva sieva un pusbrālis, bet Huans mētājās pa dzīvi viens pats, un ieguva visu paša spēkiem, mierinājumu meklēja sievietēs, viņam šķita, ka beidzot ir atradis savu īsto - Aimi, viņa bija tāda kā viņam patika, kaislīga sieviete, viņš pats arī tāds bija, bet ātri vien uzzināja, kā ir kļūdījies. Un beigās viņa mīlestība izrādījās tik atšķirīgā - Monika, par kuru pats teica, ka viņa esot auksta kā ledus, un šķietami tādi pretpoli, beigās kļuva par vienu. Mani šajā telenovelē visvairāk paņēma Eduardo Palomo un viņa varonis. Bija plānots, ka Huanam jābūt ar īsiem matiem, jo tajā laikā tā bija pieņemts, ka visi džentelmeņi staigā sakopti, bet Eduardo atnāca uz kastingu ar gariem matiem un pats ierosināja, ka tādam Huanam ir jābūt, viens no vērtētājiem bija arī Enrike Lisalde(Dons Noels), kurš savā laikā pats bija tēlojis Velna Huanu, un ar šo tēlu un tieši ar oriģinalitāti, ka noteikumi nav jāievēro, es arī domāju, ka Palomo šo lomu ieguva, jo arī Huans bija tāds, ka nedzīvoja pēc tā laikmeta noteikumiem. Palomo daba nebija apveltījusi ar garu augumu un muskuļainu miesas būvi, bet viņam bija harizma, kas paņēma publiku. Vispār interesanti vienmēr uzzināt kādi aktieri, bija plānoti uz konkrētām lomām. Aimes lomu piedāvāja Erikai Buenfilai (cik labi, ka viņa tur nebija, nekad šī aktrise nav patikusi), bet viņa negribēja tai piekrist, viņai vajadzēja labo galveno – Moniku, bet producenti tam nepiekrita, tad nu Erika aizbildinājās, ka viņai nav laika, jābrauc uz dzimto pusi. Producenti bija pārliecināti, ka ar Aimes lomu Erika pavērtu sev citus plašumus, jo vienmēr tēlojusi labiņās, kad Erikai apskaidrojās prāts un viņa zvanīja sakot, ka piekrīt – bija jau apstiprināta Ana Kolčero. No sākuma arī bija domāts, ka Aimes lomu tēlos Edīte Gonsalesa, bet beigās viņai tika iedota Monikas, uz Monikas lomu pretendēja pat Selma Hajeka. Uz Huana lomas kastingu gāja vairāki zināmi aktieri – tostarp Fernando Kolunga, kurš domāju tajā laikā nebūtu bijis spējis pienācīgi Huanu notēlot, Alehandro Kamačo. Kā galvenais kandidāts bija Sesars Evora, bet viņa lomu atteica, jo Televisas pārstāvji nebija pārliecināti, ka tikko no Kubas ieradies aktieris būs spējīgs lomu pavilkt, bet Sesaru neatstāja bešā, tika sarakstīta loma speciāli viņam šajā telenovelē. Tad ieradās Eduardo Palomo un nevienam nebija šaubu, ka atraduši īsto, vēl līdz šodienai gandrīz visa publika un kritiķi Palomo Huanu ir atzinuši par labāko no visiem, kuri to tēlojuši.

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Corazon Salvaje/Mežonīgā sirds (Televisa, 1993)