TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Corazon Salvaje/Mežonīgā sirds (Televisa, 1993)


Corazon Salvaje/Mežonīgā sirds (Televisa, 1993)

Сообщений 21 страница 40 из 50

21

aNgeL написал(а):

Cik forši!! Kopš iztulkoju Patvērums mīlestībai un Nemīlētā dziesmu vārdus, sapratu, ka man tas ļoti iepaticies.. Tulkot "dzeju" ir daudz interesantāk nekā intervijas utt.

Paldiesiņš par norādi kā jāliek klips :)
Es no Tevis arī iedvesmojos pārtulkot vārdus kādai dziesmai, par šo dziesmu jau sen sajūsminājos, ir tā, ka vārdus kā tādus es iepriekš jau sapratu, to galveno domu, bet, kad vajag latviešu valodā rakstīt, tad sākas "interesnatākais", jo es it kā saprotu, ko tas viss nozīmē un man galvā viss tas spāniski ir, bet, kad latviski izlikt to, tad ir savādāk.

0

22

Tu ar tādu sajūsmu apraksti, ka gribot negribot gribas skatīties :D Savulaik tālāk par kādu 45. sēriju nebiju tikusi. Tolaik gan man nebija tik daudz laika pie datora, tāpēc skatījos ielādētās sērijas pa TV un iespējams tādēļ ka nebija īsti iespējas tik ērti tīt to,kas nav interesants, arī pametu.
Ļoti interesants stāsts par Ēriku un visiem pārējiem aktieriem. Es arī nespēju Huana lomā iztēloties nevienu citu.

0

23

Jā, stāstījums tiešām ir saistošs, paldies! Mani vienmēr ir interesējušas telenoveļu aizkulises un te nudien bija ko palasīt.

0

24

aNgeL написал(а):

Tu ar tādu sajūsmu apraksti, ka gribot negribot gribas skatīties :D

Tajā laikā, kad telenoveli skatījos, tas bija īpaši jauks periods manā dzīvē, un vienlaicīgi atceroties telenoveli mani pārņem visas labās sajūtas, kuras tad bija, tas dod vēl papildus labo noskaņojumu aprakstot šo telenoveli, protams, pati telenovele man nenoliedzami patika, vairāk par dažiem kadriem pēdējā laikā noskatījusies neesmu, bet, kopš skatījos visu, gadi jau pagājuši. Tā ir, kad raksta par to, kas patīk tad arī izdodas caur rakstīto nodot savas labās emocijas, man tagad būtu jāķerās klāt vienam lielam darba darbā, bet tā negribas, visu laiku atrodu interesantākas lietas, ko darīt, bet termiņš spiež :D

Terēze написал(а):

Jā, stāstījums tiešām ir saistošs, paldies! Mani vienmēr ir interesējušas telenoveļu aizkulises un te nudien bija ko palasīt.

Man prieks, ka patika, pašai arī bija interesanti to visu uzzināt, tāpēc arī labprāt dalījos informācijā :)

+1

25

mmaarriiaa написал(а):

man tagad būtu jāķerās klāt vienam lielam darba darbā, bet tā negribas, visu laiku atrodu interesantākas lietas, ko darīt, bet termiņš spiež

Kad uzrodas darbi un termiņi, tad arī atnāk vislabākās iedvesmas citām lietām :D

Tas video, ko ieliki, arī man ļoti patika! Vēl no tiem telenoveļu laikiem, kad varonēm no skūpsta aizraujas elpa utt. Varbūt mēģināšu skatīties vēlreiz, kad pabeigšu Nemīlēto. Bet tās iedvesmas mainās ik pēc stundas, tāpēc nevar paredzēt :D Es vispār esmu apņēmusies tikt galā ar Sortilegio subtitriem, jau ar dažām sērijām tiku galā, tāpēc nav ieteicams neko sākt skatīties :D

0

26

aNgeL написал(а):

Kad uzrodas darbi un termiņi, tad arī atnāk vislabākās iedvesmas citām lietām :D

Man vēl ir tendence sākt tīrīt māju, kad man jādara kāds svarīgs darbs, tā es vismaz aizbidlinos, ka daru kaut ko noderīgu :D

aNgeL написал(а):

Tas video, ko ieliki, arī man ļoti patika! Vēl no tiem telenoveļu laikiem, kad varonēm no skūpsta aizraujas elpa utt.

Viens no maniem mīļākajiem kadriem vispār ir tas, kad Huans nogulda Moniku zālājā un noskūpsta, tas tāds ak kadrs  :love:

0

27

Daži animēti attēli
http://31.media.tumblr.com/tumblr_mejiowx4Xl1rj64mso2_250.gif

http://33.media.tumblr.com/tumblr_m46l7cwjTM1qkrq5uo7_250.gif

http://i1221.photobucket.com/albums/dd468/maravilaazul/CS-Jea3.gif

http://33.media.tumblr.com/tumblr_m2il8cwaRU1r9e8q5o1_250.gif

https://38.media.tumblr.com/68f5c12c26c1f37d626102ba157e66c7/tumblr_mt8lmw6pNO1sgqrvko4_250.gif

https://33.media.tumblr.com/83701ce2e184c9c2db06111b007fc618/tumblr_mt8lmw6pNO1sgqrvko2_r1_250.gif

http://38.media.tumblr.com/4060bffd466be06e32cadc6e39219f36/tumblr_mtftxmscbC1sgqrvko1_250.gif

https://38.media.tumblr.com/21a90ecbb0072f1e9e6bbc2dc2586357/tumblr_mtftxmscbC1sgqrvko2_250.gif

http://31.media.tumblr.com/5a0a001acd60817290f8d8f6aa265aff/tumblr_mtftxmscbC1sgqrvko3_250.gif

+1

28

Tu vēl viss domās pie šīs telenoveles :D Tik smukas animācijas!

0

29

aNgeL написал(а):

Tu vēl viss domās pie šīs telenoveles :D Tik smukas animācijas!

Man škiet, ka līdz ar šīm animācijām mana iedvesma saistībā ar šo telenoveli beidzās, jo jāķeras klāt lieliem darbiem.

0

30

Bet, ja man būtu bijis atvaļinājums, ar to milzu iedvesmu, kura man par šo telenoveli, tiešām būtu sākusi aprakstīt katru sēriju :D Man patīk kā Tu apraksti MIVAC un Lo imperdonable sērijas, ar savu tīšanu, es nebūtu tik daudz uzzinājusi par sēriju saturu kā izlasot Tavus aprakstus.

0

31

mmaarriiaa написал(а):

Bet, ja man būtu bijis atvaļinājums, ar to milzu iedvesmu, kura man par šo telenoveli, tiešām būtu sākusi aprakstīt katru sēriju

oo Tad es arī gribu, lai tev ir atvaļinājums :D

mmaarriiaa написал(а):

Man patīk kā Tu apraksti MIVAC un Lo imperdonable sērijas, ar savu tīšanu, es nebūtu tik daudz uzzinājusi par sēriju saturu kā izlasot Tavus aprakstus.

Laikam es beidzot atradu, kas tad īsti jūs šeit varētu interesēt - sēriju apraksti :D

0

32

Paloma sāka skatīties un pavilka mani sev līdzi ar savām sajūsmām :D
Pirms miega pamazām skatos. 13. sēriju tikko pabeidzu, gribas tālāk, bet nāk miegs.  Vēsturiskās telenoveles uzreiz ir pavisam citā līmenī. Tie laikmeti ir tik saderīgi ar romantiku, jo var veidot foršus apstākļus varoņu dzīvēs, balstoties uz tiem likumiem un tradīcijām.  :love:
Pamanīju, ka šai telenovelei ir man nezināms producents.

+2

33

Es tā saprotu, ka gan Tev, gan Palomai telenovele ir iepatikusies, par to prieks. Man aprīlī bija uzgājusi atkal lielā iedvesma uz telenvoeli, tagad noplaka, nezinu, kad vēlreiz atkal apskatīšos.

aNgeL написал(а):

Vēsturiskās telenoveles uzreiz ir pavisam citā līmenī.

Vispār pietrūkst kādas jaunas vēsturiskas telenoveles.

aNgeL написал(а):

Pamanīju, ka šai telenovelei ir man nezināms producents.

Viņš ir Marijas Zarattini vīrs, abi kopīgi strādāja pie projekta.

0

34

mmaarriiaa написал(а):

Viņš ir Marijas Zarattini vīrs, abi kopīgi strādāja pie projekta.

Viņas vārdu redzēju entradā, tāpat kā Karidadu Bravo Adamsu. Ideāls savienojums!
Neatceros savas emocijas pirms kādiem 5 gadiem, bet šobrīd patīk. Patīk, ka Monikas un Huana attiecības tik lēnas, bet vienlaicīgi tik grūti būt pacietīgai :D

0

35

aNgeL написал(а):

Neatceros savas emocijas pirms kādiem 5 gadiem, bet šobrīd patīk. Patīk, ka Monikas un Huana attiecības tik lēnas, bet vienlaicīgi tik grūti būt pacietīgai :D

Cik saprotams pēc Tava komentāra 1.lapā, Tu ļoti izmocīji daļu šīs telenoveles un Tev bija garlaicīgi.

0

36

Beidzot tas ir noticis - pusotru nedēļu sava atvaļinājuma pavadīju uz Corazon Salvaje viļņa. Parasti šādās situācijās gribas teikt - kur es biju agrāk?! Bet šoreiz ir tāda sajūta, ka šis bija tieši īstais brīdis, kad man bija nepieciešams redzēt šo telenoveli. Balzams manai dvēselei, kas šobrīd bija tik ļoti nepieciešams!
Viens no iemesliem, kas mani atturēja tik ilgi noskatīties šo telenoveli, bija aktieri - tāpat kā aNgeL nebiju par tiem sajūsmā. Nebiju - pagātnē. Nevaru apgalvot, ka tagad ļoti sajūsminātos par Edīti Gonsalesu vai uzskatītu viņu par lielu skaistuli, nē, bet šajā telenovelē es vairs nespēju iedomāties nevienu citu. Viņa bija Monika, un kā tāda - lieliska! Un Eduardo Palomo... Huans.. Pilnīgi piekrītu mmaarriiaa, kas, ja nemaldos, rakstīja, ka šis aktieris paņem visus nevis ar savu vizuālo izskatu, bet harismu. It kā nevaru apgalvot, ka viņš ir ārkārtīgi izskatīgs, bet tajā pašā laikā gribas saukt - o jā, ir gan! Jau telenoveles vidū, viņu ieraugot vien, tauriņi sāka dejot sirdī. Par Huanu vispār man nepietiek vārdu, lai izteiktu sajūsmu. Vienkārši lielisks tēls - un lielisks atveidojums! Viņa pagātne, cīņa par savas dzīves izveidošanu, spēks un apņēmība, mīlestība pret Moniku un stingrā morāle par spīti visam.
Jāatzīst, ka pirmajās sērijās mani apbūra Aime, un Monika uz viņas fona šķita visai neinteresanta varone. Bet mani sajūsmina, kā savā ziņā varēju izdzīvot kopā ar Huanu viņa jūtas pret abām māsām - sākumā iemīlēšanās Aimē, kas šķiet tik dzīves pilna, vilinoša, skaista - un tad ar laiku parādās, cik viņa patiesībā iekšēji ir nepatīkama. Un Monika, kas sākumā šķiet tik garlaicīga, atklāj savu iekšējo spēku, līdzcietību, drosmi, nebaidoties iestāties par saviem uzskatiem, to, kas viņai svarīgs, strīdēties ar Huanu. Un tas viņu iepazīšanās, iemīlēšanās un saderināšanās posms - tik daudz emociju!!! Es nevarēju vien beigt priecāties par Monikas kautrīgumu attiecībā uz romantiku un izjūtām, ko viņā raisīja Huans, bailes pašai no tā, ko jūt. Tik autentiski tam laikam un tik skaisti. Tas ir viens no šīs telenoveles lielajiem plusiem - ka galvenā varone tiešām domā un jūt, kā tajā laikā tas bija. Kad viņi apprecējās, man sākumā kaitināja Monika pat nedaudz ar savu biklumu, bet tajā pašā laikā... tas arī viņu tikai padarīja reālāku, patiesāku, un varēja sekot līdzi, kā viņa mainās, ka iziet no tā, kas viņai ir sastāstīts par tālaika sievas lomu. Man ļoti patika arī šis posms, kad abi tik nedroši par otru, par otra jūtām, vienam drauds Aime, otram Andress. Bet tad pamazām abu mīlestība nobrieda un kļuva par ko tik spēcīgu un nesatricināmu! Lai kādi šķēršļi nāca, lai kas notiku, bet viņu mīlestība uzvarēja visu. Pat pašķiroties viņi vienmēr palika uzticīgi viens otram un savai mīlestībai. Ap telenoveles vidu man tik bieži bija bail no kaut kādiem tizliem sižeta pavērsieniem - īpaši ap laiku, kad Huans bija ievainots un kopā ar Aimi pie dziednieces. Man tā bija bail, ka viņai kaut kas beigās izdosies, bet nē.. Huans spēja domāt tikai par Moniku. Un viņa arī nepadevās "labajiem" padomiem, kā izglābt Huanu no cietuma.
Jāatzīst, ka pēc abu pašķiršanās man drusku pazuda tā dzirksts abu attiecībās. Kad abi atkal satikās un Huans apņēmīgi Moniku centās atgūt, kaut kas man nedaudz pietrūka abu attiecībās, bet... es jau biju daudz par dziļu viņu stāstā, viņi abi un viņu mīlestība bija pārāk ieaugusi manī, līdz ar to, neskatoties uz visu, es izbaudīju arī šo posmu.
Vēl, kas man ļoti patika - ka Monika visu telenoveli bija ļoti stingra nostājā par Huanu, ka neļāvās nekādām manipulācijām, tai skaitā telenoveles beigu posmā, kad māte spēlēja uz sirdsapziņas ar savu slimību, Monika spēja atteikt viņai un rīkoties pēc sava prātā. Tik bieži telenovelēs ir pilnīgi otrādi - visiem ir tik viegli piestāstīt pilnas ausis galvenajiem varoņiem...
Noslēgums man arī patika - negaidīju tādu pavērsienu ar zemestrīci, kas man deva iespēju pajūsmot, skatoties uz izmisušo Huanu, meklējot Moniku. Un tad kā abi meklēja viens otru.. un atrada, izglābās. Bet visvairāk laikam mani saviļņoja Andresa nākšana pie prāta. Tā aina, kad ieradās atvainoties Huanam un nosauca par brāli... Cik daudz tas Huanam nozīmēja, ka viņam beidzot ir brālis, ģimene, pēc kā vienmēr tika alcis.

Šī telenovele noteikti man ir ierindojusies labāko telenoveļu augšgalā! Sen neatceros jutusi tādu piepildījumu, ko sniedz patiešām kvalitatīvas telenoveles noskatīšanās ar lieliskiem varoņiem un mīlasstāstu, kas tā saaug ar kaut ko manā būtībā! Nesen redzēju terminu "grāmatas paģiras" - kad pēc grāmatas izlasīšanas, nespēj lasīt kādu citu. Šobrīd man ir "Corazon Salvaje" paģiras, jo vēl šodien nejūtos spējīga skatīties kaut ko citu. Varbūt rīt... Citādi man jau ir iekavējušās visas pārējās, jo šo pusotru nedēļu nespēju domāt ne par ko citu, kā vien šo telenoveli.

Отредактировано Paloma (28.07.2015 17:22)

+3

37

ak, jā, šī telenovele ir super  :love: un tavs paraksts arī super  :love: tagad tieši arī skatos Ramonu ar Eduardo Palomo. lielisks aktieris, tikai sižets pasmags un žēl, ka viņa varonim bija jāmirst :(

0

38

Atceros, ka kādreiz skatījos Ramonu, kad gāja pa televizoru, bet visu nemaz man šķiet nenoskatījos. Un galīgi arī Eduardo Palomo nebija palicis atmiņā. Un man savā ziņā prieks, ka man galīgi nevelk skatīties Ramonu, jo... no vienas puses man gribas redzēt vēl viņu, bet no otras - šobrīd viņš man ir tikai un vienīgi Huans. Lai gan iedomājos, ka viņam varētu ļoti piestāvēt būt indiānim.

0

39

Pēc pēdējos gados mierīgajām lomām Amor bravio, La que no podia amar, CME utt., man tik dīvaini skatīties uz dumpīgo Asusenu :D

http://tessita.cl/elenco%20cs/images/full/10.jpg
http://latinoparaiso.ru/gallery/yolanda_ventura/yolanda_ventura_latinoparaiso-23.jpg

+1

40

Nu kāpēc mani tā jānotraumē? :D es tak, protams, viņu neatpazinu. Tik jauniņa Corazon salvaje... :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Corazon Salvaje/Mežonīgā sirds (Televisa, 1993)