TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Maria la del barrio/Marija no priekšpilsētas ( Televisa, 1995)


Maria la del barrio/Marija no priekšpilsētas ( Televisa, 1995)

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

http://s54.radikal.ru/i143/0907/bf/a2678c136a99.jpg

Thalía as María Hernández de la Vega
Fernando Colunga as Luis Fernando de la Vega
Itatí Cantoral as Soraya Montenegro de la Vega Montalban
Irán Eory as Victoria Montenegro de De la Vega
Ricardo Blume as Don Fernando de la Vega
Ludwika Paleta as María de los Ángeles 'Tita' de la Vega Hernández
Osvaldo Benavides as Fernando 'Nandito' de la Vega Hernández
Ana Patricia Rojo as Penelope Linares
Carmen Salinas as Agripina Perez
Héctor Soberón - Vladimir de la Vega
Tito Guizar - Padre Honorio
René Muñoz - "El Veracruz"
Roberto Blandón - José María Cano "Papacito"
Emilia Carranza - Raymunda
Meche Barba - Lupe
Silvia Caos - Calixta Popoca
Pituka de Foronda - "Seño" Caro
Yuliana Peniche - Alicia Montalban Smith
Ariadna Welter - Esperanza Calderón
Aurora Molina - Casilda
Frances Ondiviela - Cecilia
Ariel López Padilla - Daniel
Antonio Medellín - Doctor Carreras
Ninón Sevilla - Caridad
Jessica Jurado - Veronica Robles del Castillo
Lilia Machel - Matilde
Enrique Lizalde - Abelardo Armenteros
Montserrat Gallosa - Vanessa de la Vega
Natasha Dupeyron- Perlita

0

2

Nolēmu atcerēties vēl vienu bērnības seriālu un noskatīties.. īpaši jau Kolungas dēļ. Atceros toreiz biju pamatīgi iemīlējusies šajā seriālā :D
Smieklīgi skatīties..un pat jocīgi.. Marija sākumā ir tik naiva muļķīte, ka lielākas būt nevar, bet tieši tāpēc ir par ko pasmieties skatoties. Man tikai nepatīk kā viņa runāa.. vismaz pirmajās sērijās vispār gandrīz nevarēju saprast ne vārda , kuru viņa izrunā, tāpēc jēgu mēģināju saprast no tiem ar ko viņa runāja.. Un cik daudz viņai to dzīvnieku!! :D bet tādi mīlīgi :)
un Kolunga - Luiss Fernando.. Tik jancīgi! :D Pēc visām šīm vēsturiskajām lomām, uzrodas te tāds dzērājs, kurš smejas par visām sievietēm..un īpaši ņirdz par Mariju. Un Marijas fantāzijas - Luiss Fernando kā princis; viņu gimenes fantāzija- Kolunga gatavojot ēst un dziedot  :D :D :D :D Bet ir redzams, ka vēl Kolunga nav tik labs aktieris kā tagad.. - tas gan ir loģiski. :D
uj, un neciešu Itati Kantarollu.. Vismaz ļaunā varone, kura man nepatīk.. :D

0

3

Var tikai pabrīnīties,kā seriālā pavisam īsā laikā infantīlo un lētticīgo Mariju izdevās izveidot par augstākās sabiedrības dāmu,it sevišķi,ja viņa līdz tam pat nepārzināja pat viselementārākās lietas,kas būtu jāprot katram cilvēkam,neatkarīgi no viņa izcelsmes .Arī Fernando Kolunga manās acīs toreiz nebija nebija nekas īpašs,nevar pat salīdzināt viņa toreizējo tēlojumu ar piemēram,Rikardo lomas atveidojumu ''Kaislībās'',ko es personīgi uzskatu par Fernando Kolungas visu laiku labāko lomu,lai gan nevar noliegt,ka arī tēlojot Luisu Fernando ,jau parādījās aktieriskās talanta dzirkstis,protams,vēl netik spožas,kā tagad.

0

4

Terēze написал(а):

Var tikai pabrīnīties,kā seriālā pavisam īsā laikā infantīlo un lētticīgo Mariju izdevās izveidot par augstākās sabiedrības dāmu,it sevišķi,ja viņa līdz tam pat nepārzināja pat viselementārākās lietas,kas būtu jāprot katram cilvēkam,neatkarīgi no viņa izcelsmes

bet tik straujas pārvērtības ir ar katru varoni, ja vien viņai paredzēts pārvērsties..nu cik nu es esmu tālu tikusi līdz 16.sērijai, tad Marija kaut kā īpaši strauji nav izmainījusies - drusku māk rakstīt, lasīt.. normālāk runā, lai gan vienalga nav ideāli, ēd arī bišk pareizāk.. varbūt vēlāk viņa tā pēkšņi kļūs par dāmu.

Terēze написал(а):

Arī Fernando Kolunga manās acīs toreiz nebija nebija nekas īpašs,nevar pat salīdzināt viņa toreizējo tēlojumu ar piemēram,Rikardo lomas atveidojumu ''Kaislībās'',ko es personīgi uzskatu par Fernando Kolungas visu laiku labāko lomu,lai gan nevar noliegt,ka arī tēlojot Luisu Fernando ,jau parādījās aktieriskās talanta dzirkstis,protams,vēl netik spožas,kā tagad.

Es pat nezinu, kura man Kolungas loma liekas atveidota labāk - Manuels vai Rikardo.. Abas, manuprāt, ir perfektas!

0

5

Toreiz skatoties likās,ka notikumi attīstās pārāk ātri,varbūt ja sāktu skatīties tagad atkal,tā varbūt arī neliktos,noteikti arī pēc tik ilga laika,ievērotu tādas detaļas,kas toreiz paslīdēja garām.

0

6

Man arī skatoties liekas, ka vienā sērijā ļoti daudz kas notiek, bet šajā seriālā tas ir labi :D

0

7

ak :D :D 20 sērijas vilka, vilka.. un tad pēkšņi kāzas, grūtniecība, bērna piedzimšana, šķiršanās un salabšana - un viss ietilpst 2 sērijās :D :D Vislabākās bij kāzas.. Abi dejo..nākamā aina - atgriežas no medusmēneša.. pfff.. :D no vienas puses domāju beigt skatīties, galu galā nemaz tik ilgs laiks nepagāja , kad Marinu pa TV rādīja.. no otras puses - nav tik viegli atteikties no seriāla, kurā Kolunga.. nu un Tālija :D vismaz bērnībā dievināju :D un patīkami apzināties, ka seriāli laika gaitā ir tiešām attīstījušies :D

0

8

Tu ''Bagātie arī raud'',pēc kura motīviem ir uzņemts ''Marijas stāsts'',neesi redzējusi?Tur arī tie paši notikumi risinājās ļoti ātri,arī laikam divu sēriju laikā.

0

9

Terēze написал(а):

Tu ''Bagātie arī raud'',pēc kura motīviem ir uzņemts ''Marijas stāsts'',neesi redzējusi?Tur arī tie paši notikumi risinājās ļoti ātri,arī laikam divu sēriju laikā.

Nezinu, patiesībāa.. Iespējams aŗī bērnībā kaut ko redzēju no šī seriāla...zinu tikai to, ka tiešām dzirdēts un zināms ir.. Marinā gan viss pagarinātā variantā - sēriju 2x vairāk , ja pareizi atceros :D
Hmm..tomēr nolēmu , ka laikam skatīšos vien tālāk.. Kamēr abi neizšķirās (un patiesībā viņi teorētiski to nevar, ja ir laulājušies.. ) , tikmēr var skatīties - lai gan žēl, ka tik sekli ataino viņus kā pāri.. Mm..nomainījās entrada - un šo entradu skatoties, jūtu , ka atceros to.. :D Tik savādi redzēt Kolungu dejojam :D :D

0

10

Bet vispār šis ir tas seriāls, kuram man liekas pietiktu arī ar 30 sērijām, jo tajās jau noticis pietiekami daudz notikumu un sajūta, ka jau jātuvojas beigām, lai gan vēl priekšā 58 sērijas :D

0

11

tagad atceros, ka šo skatījos, bet godīgi sakot pilnīgi neko neatceros :(
kur jūs skatātieš šo telenoveli, es arī gribu :D

0

12

Marlēn,lūdzu precizē-par kuru seriālu tu runā?Vai par ''Bagātie arī raud'',''vai Marija no priekšpilsētas''?''Bagātie arī raud'' rādīja pirms daudziem gadiem,ja pareizi atceros,tad tas bija viens pašiem pirmajiem latīņamerikāņu seriāliem,ko pie mums rādīja.Galvenajās lomās bija Veronika Kastro un Rohelio Gerra,no tagad zināmajiem aktieriem tur vēl spēlēja Edīte Gonsalesa,viņa bija galveno varoņu audžumeita un Rosio Bankesa,kas ''Kaislībās'' tēloja Ofēliju,tajā seriālā bija ļaundare,viņa tēloja to pašu lomu,ko ''Marijā no priekšpilsētas''tēlo Itati Kantorala,tikai vārds bija cits-Estere.Atšķirībā no abiem vēlāk uzņemtajiem seriāliem ,tad ''Bagātie arī raud'' beidzās tad,kad galvenā varone beidzot atklāja vīram patiesību,ka tas jaunais puisis,ko viņš visu laiku uzskatīja par sievas mīļāko,ir abu dēls.Diemžēl es nezinu,kur to seriālu var noskatīties.

0

13

Terēze написал(а):

tur vēl spēlēja Edīte Gonsalesa,viņa bija galveno varoņu audžumeita un Rosio Bankesa,kas ''Kaislībās'' tēloja Ofēliju

Cik interesanti atklāt, ka pazīstami aktieri kaut kur vēl spēlējuši.. piem. man šodien bija tāds patīkams pārsteigums uzzināt, ka Maria a del barrio audžumeitu atveido Dominika Paleta :)

0

14

http://4put.ru/pictures/max/1035/3182232.jpg
http://forum.mybb.ru//nocopy.gif

0

15

Un vakar.. 20 gadus vēlāk satikās "māte un meita". Interesanti tas, ka Talijai un Ludvikai Paletai ir vien 7 gadu starpība!

http://mx.hola.com/imagenes/musica/2015051210074/thalia-ludwika-paleta-reencuentro/0-39-507/thalu-z.jpg
http://forum.mybb.ru//nocopy.gif

0

16

2002. gadā Karlas Estradas veidotā Maria la del barrio parodija ar Anheliku Vali(La fea mas bella) un Aratu de la Torri(Antes muerta que lichita), vispār var ierēkt :D

Отредактировано mmaarriiaa (14.06.2015 02:08)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Maria la del barrio/Marija no priekšpilsētas ( Televisa, 1995)