TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 34. sērija


Sortilegio 34. sērija

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

http://www.dailymotion.com/video/xkilcn_wlw-sortilegio-cap-34-wlw_shortfilms

0

2

Vai..vai kāda avance drausmīga :( bet to jau gaidīju.. Tik daudz intrigu, cik ta ilgi var ticēt patiesībai?
Bet šādos brīžos man vienmēr patīk doma, ka nožēlot būs smagi vēlāk, ka tā izrīkojās..

0

3

ak! :( Nabadziņi... Alekss nejauki pateica par to, ka priecājās, ka viņai nebūs bērna no viņa.. bet nu cieš nabadziņš.. nespēju dusmoties ne uz vienu no abiem šoreiz.. Nabaga Alekss.. un viņa arī - man patika, ka viņa atnāca un to kaklarotu iemeta viņam! Un kā viņš pa logu skatījās..Uz pārējiem gan - uz Viktoriju, kura izsaka Aleksam līdzjūtību, nezinot patiesību utt.. PRiecājos, ka Bruno nezina, kur ir MH, lai gan gan jau pirmais uzzinās.. Un ļoti priecājos par Fernando, ka šis tomēr neatstāj to visu, bet iesaka Aleksam pārbaudīt. Es gan MH vietā kādu laiciņu nepiedotu Aleksam , ka viņš nenoticēja viņai - tomēr pietiekami ilgu laiku ir bijis ar viņu un redzējis, ka viņa ir nobiedēta, uztraucas un ka nav mantkārīga..
Vienīgais..man ļoti negribas, lai Alekss meklē mierinājumu pie tās tur uz M.. Bet šī jau pati atskries, tiklīdz uzzinās :S

0

4

Bāc kāda sērija :( Tik žēl abus...Alekss tiešām nejauki izrunājās un Marija Hosē braši turējās...šajā situācijā labi, ka neteica par bērnu...ehh...kā Alekss vēlāk nožēlos, ka viņu padzina...gribu, lai pēc iespējas ātrāk viņš uzzina, ka maldījies.

aNgeL написал(а):

man patika, ka viņa atnāca un to kaklarotu iemeta viņam!

Jā, man ar patika :)

Bet man arī ir nelaba aizdoma, ka Maura uzreiz skries pie Aleksa un uzmāksies viņam...ceru, ka viņš viņu atraidīs nevis centīsies aizmirst savas sirdssāpes viņas apskāvienos...

0

5

sigsaster написал(а):

Bet man arī ir nelaba aizdoma, ka Maura uzreiz skries pie Aleksa un uzmāksies viņam...ceru, ka viņš viņu atraidīs nevis centīsies aizmirst savas sirdssāpes viņas apskāvienos...

mjāa. vīrieši paliek vīrieši - katrā seriālā tomēr kaut cik ļausies citai

0

6

Man ļoti patīk, ka Alekss, ka atzīst, ka MH nav visskaistākā sieviete pasaulē (Nu viņam pašam, protams, ir, jo mīl, bet tā vispārīgi, ka viņš pielīdzina MH kaut kam dabiskam nevis kā parasti :D Ak nemāku paskaidrot :D ) Ah, bet cik viņš sāpināts!! Un domā visu to sliktāko par MH! Kā gan šitādi.. Te jau viņam kā faktus melus nostādīja.
Bet Alekss tā pārdzīvo, ka izgāž to savu muļķa sajūtu uz MH! Īstenībā cik gan patiešām viņa šausmīgi jutās, esot stāvoklī un dzirdot, ka Alekss ir bezgala laimīgs, ka viņa negaida viņa bērnu! Viena no sāpīgākajām vietām šajā telenovelē! Nabadzīte MH.. Nabaga Alekss. (Bet kā skatītājai, tīri sižetiski ļoti patika šīs ainas!) Jā.. Viņi mani aizkustina.. Tā patīk, kad var telenovelē izteikti redzēt ne vien varones, bet arī varoņa ciešanas! un Alekss šeit cieš izcili  :love:

0

7

aNgeL написал(а):

Alekss nejauki pateica par to, ka priecājās, ka viņai nebūs bērna no viņa.. bet nu cieš nabadziņš.. nespēju dusmoties ne uz vienu no abiem šoreiz..

Nu jā, bet tomēr tā pateikt.. :( Sāpīgi tak.. :(

aNgeL написал(а):

un viņa arī - man patika, ka viņa atnāca un to kaklarotu iemeta viņam! Un kā viņš pa logu skatījās..Uz pārējiem gan - uz Viktoriju, kura izsaka Aleksam līdzjūtību, nezinot patiesību utt..

Nezinu gan, vai viņa pareizi rīkojās iemtot viņam kaklarotu sejā, bet nu.. Un Alekss gandrīz viņai aizskrēja pakaļ, bet ehh..

aNgeL написал(а):

Un ļoti priecājos par Fernando, ka šis tomēr neatstāj to visu, bet iesaka Aleksam pārbaudīt.

Jā viņš tomēr savā ziņā netic, ka MH nav vainīga.. :)

aNgeL написал(а):

Tā patīk, kad var telenovelē izteikti redzēt ne vien varones, bet arī varoņa ciešanas! un Alekss šeit cieš izcili

Cepums Tev par šiem vārdiem! ^^ Un Alekss, kad raud, izskatās kā eņģelis.. :love:
Es ceru, ka tas Ērika plāns savā veidā nostrādās un viss nokārtosies.. ^^
Laikam šobrī esmu tikusi līdz melnajai svītrai seriālā.. :D :(

0

8

GaBy написал(а):

Nu jā, bet tomēr tā pateikt.. :( Sāpīgi tak.. :(

Bet dīvainā kārtā šo mirkli man ļoti patīk skatīties atkal un atkal. Laikam tādēļ, ka tiešām sāpīgi. Īpaši, ja MH jau bija stāvoklī un tādi vārdi..traģiski!

GaBy написал(а):

Laikam šobrī esmu tikusi līdz melnajai svītrai seriālā.. :D :(

Nav tik traki viss :D Gan jau pati redzēsi/ji :D

0

9

aNgeL написал(а):

Īpaši, ja MH jau bija stāvoklī un tādi vārdi..traģiski!

Tieši tapēc es biju laimīga, kad tas kadrs beidzās, lai gan tai sērijai bija kkas dīvains no tā linka, viņš otrreiz attina atpakaļ un nācās vēlreiz skatīties to sāpīgo ainu.. :D Eh, mana trauma.. :D :(

aNgeL написал(а):

Gan jau pati redzēsi/ji

Biju domājusi, ka ilgi šis vilksies, bet pēc 39. sērijas avances liekas, ka drīz jau viss būs ok, lai gan avance wooooooow, es šokā! :huh:

0

10

GaBy написал(а):

Biju domājusi, ka ilgi šis vilksies, bet pēc 39. sērijas avances liekas, ka drīz jau viss būs ok, lai gan avance wooooooow, es šokā!

Nu kāpēc gan, tavuprāt, es tik ļoti dievinu šo telenoveli, ja ne tādēļ, ka viņi ir tik oriģināli īsu brīdi šķīrušies?  :love:
Es pat savu acu priekšā redzu šo avanci un skaidri atceros savas emocijas pirms tā pusotra gada :D

0

11

aNgeL написал(а):

Nu kāpēc gan, tavuprāt, es tik ļoti dievinu šo telenoveli, ja ne tādēļ, ka viņi ir tik oriģināli īsu brīdi šķīrušies?

Aha, citādāk citās telenovelēs tāāāā velk visu garumā, ka pat brīžiem jau liekas, ka tas nekad nebeigsies! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 34. sērija