TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 35. sērija


Sortilegio 35. sērija

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

http://www.dailymotion.com/video/xkimag_wlw-sortilegio-cap-35-wlw_shortfilms

0

2

vai cik jauki, ka šķīrušies, bet jau nākamajā sērijā jāredz vienam otru :)

0

3

Jauki, ka Alekss tomēr tik viegli neliekas mierā un mēģina kaut ko noskaidrot, kaut nu viņam arī izdotos..Negribu, lai abi sāk dzīvot katrs savu dzīvi ar kādu citu..
Un MH - viņai derētu pie ārsta aiziet, nevis tā riskēt.. viņa kaut kā vispār vienaldzīgi izturas pret to, ka ir stāvoklī.

0

4

aNgeL написал(а):

Jauki, ka Alekss tomēr tik viegli neliekas mierā un mēģina kaut ko noskaidrot, kaut nu viņam arī izdotos..Negribu, lai abi sāk dzīvot katrs savu dzīvi ar kādu citu..
Un MH - viņai derētu pie ārsta aiziet, nevis tā riskēt.. viņa kaut kā vispār vienaldzīgi izturas pret to, ka ir stāvoklī.

Jā, labi, ka interesējas...man vēl patika, ka MH tajā iecirknī pateica, ka tagad viņa tagad negrib redzēt Aleksu...saprotams, jo viņš viņu baiġi sāpināja padzenot (un iepriekš takš solīja, ka sargās viņu).
Par to, ka neiet pie ārsta..nu es arī domāju, ka vajadzētu aiziet, esot stāvoklī, man liekas, ka regulāri jāapmeklē ārsts...

0

5

sigsaster написал(а):

Par to, ka neiet pie ārsta..nu es arī domāju, ka vajadzētu aiziet, esot stāvoklī, man liekas, ka regulāri jāapmeklē ārsts...

MH kā parasti domā, ka pati tiks galā ar visu..

sigsaster написал(а):

man vēl patika, ka MH tajā iecirknī pateica, ka tagad viņa tagad negrib redzēt Aleksu...saprotams, jo viņš viņu baiġi sāpināja padzenot (un iepriekš takš solīja, ka sargās viņu).

Jā, piekrītu! Savā ziņā tiešām pareizi darīja..saprotams, ka viņa ir - maigi sakot - ļoti apvainojusies.. ka šis tā izrīkojās..

0

6

Aww, nepagāja ne vesela diena, kad jau abi satikās.. :love: Bet nu, prieks par to, ka MH cērt pretī Aleksam ar to pašu, lai gan var redzēt, ka abiem sāp.. Un viņa tiešām nenopietni izturas pret savu grūtniecību! :no:
Ak, un Manuela.. :love: Lai gan man viņa vienmēr paliks Rosaura.. :D Hehe, un arī šeit viņa spēlē kopā ar Danielu Romo.. ^^ Visu laiku visu ceļi kkādā veidā krustojas.. :love: Ceru, ka Katia nejauksies visam vēl pa vidu! :no: Pietiek jau ar Mauru..
Dievināju, kad Bruno smaidīja, ieraugot Katiu.. :love: Bet Fernando gan nelikās priecīgs.. :D
Un nākamās sērijas avance, Čučo nāk pie prāta un beidzot visu atceras vai...? o.O

0

7

Kamēr pieleca, kas par Manuelu un Rosauru.. :D :D Bet starp citu! es pati neatcerējos, ka tak abas jau bija Mīlas ceļos :)

GaBy написал(а):

Bet nu, prieks par to, ka MH cērt pretī Aleksam ar to pašu, lai gan var redzēt, ka abiem sāp.

Ahaaa  :flirt: Viņai ir savs lepnums un kā man patīk, ka viņa to izrāda!  ^^

0

8

aNgeL написал(а):

Bet starp citu! es pati neatcerējos, ka tak abas jau bija Mīlas ceļos

Re, es ar savu bremzīgo skatīšanos kā tāds atgādinājums, ka reiz bija seriāls Mīlas ceļš.. :D

0

9

Galvā es vislaik atcerējos, ka Manuela man patika Mīlas ceļā, gan ka Daniela Romo kā Letīsija man tur ļoti patika..bet nez kāpēc kopā manā galvā tas nesalikās :D

0

10

aNgeL написал(а):

bet nez kāpēc kopā manā galvā tas nesalikās

Kad pamanīju viņas Lombardo mājās, uzreiz atcerējos, ka Rosaura tak bija viņas nepaklausīgā meita.. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 35. sērija