TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 36. sērija


Sortilegio 36. sērija

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

http://www.dailymotion.com/video/xkkach_wlw-sortilegio-cap-36-wlw_shortfilms

0

2

Burvīgi - beidzot tas Čučo sāk saprast saiknes starp visām avārijām - tb 1 avāriju, kas skar visus :D

0

3

Cik jauki, ka Alekss turpina izmeklēšanu - kaut tikai viņš nokļūtu līdz patiesībai!
Pat negaidīju, ka viņš tik ātri uzzinās, ka MH stāvoklī. vēl vairāk negaidīju, ka viņš uzzinās, ka viņai bija slikti palicis.. ak..un uzreiz aizskrēja viņu meklēt...man tā patika viņu abu aina! un kad viņš pasmaidīja...  :love:  :love:  MH kā parasti mēģina attālināties - ak, savādā sieviete, nu kur vēl tādu vīrieti atradīs? :D Bet tas jau viņai raksturīgi.. Man tikai nepatīk, ka arī viņa ir tipiskā varone, kura uzskata, ka bērnam nevajag tēvu..un ka Aleksam nav tiesību uzzināt patiesību..pff
Priecājos, ka Čučo šo to noskaidrojis..tomēr ceru, ka viņš izstāstīs Aleksam..

0

4

aNgeL написал(а):

Pat negaidīju, ka viņš tik ātri uzzinās, ka MH stāvoklī. vēl vairāk negaidīju, ka viņš uzzinās, ka viņai bija slikti palicis.. ak..un uzreiz aizskrēja viņu meklēt...man tā patika viņu abu aina! un kad viņš pasmaidīja...      MH kā parasti mēģina attālināties - ak, savādā sieviete, nu kur vēl tādu vīrieti atradīs?  Bet tas jau viņai raksturīgi.. Man tikai nepatīk, ka arī viņa ir tipiskā varone, kura uzskata, ka bērnam nevajag tēvu..un ka Aleksam nav tiesību uzzināt patiesību..pff

Jā, patīkami, ka Alekss jau uzzināja par bērniņu :) Bet var jau saprast MH, no viņas viedokļa skatoties iznāk, ka it kā viņa daudz ko atklāja Aleksam, atzinās mīlestībā, viņš viņu solīja sargāt, bet tajā pašā laikā visu laiku ar aizdomām uz viskautko skatījās un visbeidzot padzina nemaz neuzklausot viņu...Bet bērnam tēvu gan vajag...nuuu...es varu saprast gan MH, gan Aleksu, mums vnk viss liekas daudz skaidrāks nekā viņiem, mēs jau redzam abu pārdzīvojumus...dzīvē jau grūtāk :P

Ā, un aizmirsu vēl piemetināt, ka baigi daudz jaunu seju parādās...bet kaut kā liekas ne tādi, kas MH un Aleksa pusē :(

0

5

sigsaster написал(а):

es varu saprast gan MH, gan Aleksu, mums vnk viss liekas daudz skaidrāks nekā viņiem, mēs jau redzam abu pārdzīvojumus...

tur tā lieta, ka šajā seriālā tomēr tiešām abas puses var attaisnot un saprast, nevis kā parasti seriālos daudz aklāk neuzticas otrajam.. šeit jau tiešām tik daudz intrigu samudžināja, ka loģiski, ka Alekss sāka šaubīties un noticēt..īpaši MH klusēšanas dēļ..bet arī MH var saprast..

0

6

aNgeL написал(а):

Pat negaidīju, ka viņš tik ātri uzzinās, ka MH stāvoklī.

Aj, es cerēju, ka viņš to savādāk uzzinās, nevis šādi, bet nu viņš vismaz to zin.. :love: Un kā viņš viņai tuvojās un kā viņa no viņa attālinājās.. :love: Tik saudzīgs un mīļš.. :love:

aNgeL написал(а):

vēl vairāk negaidīju, ka viņš uzzinās, ka viņai bija slikti palicis..

Jā, un uzreit metās viņ meklēt.. :love:

aNgeL написал(а):

Man tikai nepatīk, ka arī viņa ir tipiskā varone, kura uzskata, ka bērnam nevajag tēvu..un ka Aleksam nav tiesību uzzināt patiesību..

Liekas, ka tas irkāds telenoveļu likums, jo visur tā ir, bet ahhhh, ceru, ka ātri sapratīs.. ^^
Jēj, jūtu, ka melnā līnija drīzumā beigsies! ^^ :love:

aNgeL написал(а):

Priecājos, ka Čučo šo to noskaidrojis..tomēr ceru, ka viņš izstāstīs Aleksam..

Beidzot viņam pieleca, ka tā avārija, kurur viņš redzēja ir tā pati, ko it kā izraisīja Paula! Tik ilgam laikam vajadzēja paiet, Dioooooos! :D

0

7

GaBy написал(а):

Liekas, ka tas irkāds telenoveļu likums, jo visur tā ir, bet ahhhh, ceru, ka ātri sapratīs.. ^^
Jēj, jūtu, ka melnā līnija drīzumā beigsies!

Cik nu melnā līnija.. Tik tā pelēkā, jo tikās ta katru sēriju :D

GaBy написал(а):

Aj, es cerēju, ka viņš to savādāk uzzinās, nevis šādi, bet nu viņš vismaz to zin.. :love: Un kā viņš viņai tuvojās un kā viņa no viņa attālinājās.. :love: Tik saudzīgs un mīļš..

Nu jāa. varēja tas būtu tā kaut kā traģiskāk vai interesantāk..Īpaši pēc tiem vārdiem, kurus viņs viņai teicis un vairs nemaz neatcerējās, ka tā teica..Bet vienalga! Nepagāja pusseriāla līdz viņš to uzzināja :D Tas jau liels sasniegums :D ļoti liels :D

0

8

aNgeL написал(а):

Tik tā pelēkā, jo tikās ta katru sēriju

Nu jā, bet maz skrīnu.. :D Gribu, kā bija laiku atpakaļ, pāri 100 skrīniem.. :love:

aNgeL написал(а):

Īpaši pēc tiem vārdiem, kurus viņs viņai teicis un vairs nemaz neatcerējās, ka tā teica..

Ah, mīlestība.. :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 36. sērija