TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Sirdsbalss - Sarunas (Par un ap šo seriālu)


Sirdsbalss - Sarunas (Par un ap šo seriālu)

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

;)

0

2

jo tagad beidzas legendara guustekne ;)

0

3

HuLiA написал(а):

jo tagad beidzas legendara guustekne

Man viņa nemaz nepatika...  :/  ^_^

0

4

Ļoti atvainojos, taču rezume tiks publiceta kopš rītdienas, šodien nepaspešu partulkot, a rīt man ir brīvdiena.

0

5

Deyalit написал(а):

Ļoti atvainojos, taču rezume tiks publiceta kopš rītdienas, šodien nepaspešu partulkot, a rīt man ir brīvdiena.

okidoki, Deyalit. Gaidīšu ar nepacietību!!!! Tikai ieteikums - taisi atsevišķi katram sērijas atstāstam savu topiku, lai tauta pēc tam tur var cik grib komentus rakstīt un katras sērijas atstāstu ir viegli atrast!!! :D

0

6

albalonga
Labi, tad šo tēmu nosaukšu "Sarunas", lai varētu vienkarši apspriest visumā)))

0

7

Deyalit написал(а):

Labi, tad šo tēmu nosaukšu "Sarunas", lai varētu vienkarši apspriest visumā)))

ok :D

0

8

Tagad par seriālu. Vai kāds skatījas vispār? Man ļoti patika! Lai gan domaju, ka būs neinteresanti, un negribeju šo seriālu, taču tagad vienkarši iemīlejos tā. Skarleta un Horhe man ne parak patika, nu kā jau ir ar tiem. Bet Horhe Luiss Pilla, kā arī Yolly Dominges, kura spēlēja Valeriju Gata Salvaje, nu vienkārši supppeeerrr!!!

0

9

Deyalit написал(а):

Tagad par seriālu. Vai kāds skatījas vispār? Man ļoti patika! Lai gan domaju, ka būs neinteresanti, un negribeju šo seriālu, taču tagad vienkarši iemīlejos tā. Skarleta un Horhe man ne parak patika, nu kā jau ir ar tiem. Bet Horhe Luiss Pilla, kā arī Yolly Dominges, kura spēlēja Valeriju Gata Salvaje, nu vienkārši supppeeerrr!!!

Es redzēju tikai gabaliņu, kur Aristeo stāstīja par savas mātes nāvi un ka ja viņš atradīs sievieti, kura līdzīgs viņa mātei, viņš to apprecēs, bet ja viņai jau būs līgavainis - viņš to nogalinās... Ļoti interesants tēls, un mafijas tēma - man jau dikti patīk. Droši vien reizēm ziedošu Likmi, lai ierakstītu un Sirdsbalsi noskatītos. Nu vispār - tik daudz aktieri, kuri man patīk - protams Roberto, arī Maurisio Aspe, Ektors Soberons, Horhe Luiss Pila, un arī Horhe Aravena!!! :heart:

0

10

Tehnisku iemēslu dēļ šis nedeļas apraksti tiks ievietoti pirmdien, jo man tagad jāraksta darbiņu universitātē, un es neko nepaspeju. Atvainojos par neertībam.  ;)

0

11

Deyalit написал(а):

Tehnisku iemēslu dēļ šis nedeļas apraksti tiks ievietoti pirmdien, jo man tagad jāraksta darbiņu universitātē, un es neko nepaspeju. Atvainojos par neertībam.

ir jau labi - galvenais, ka vispār būs!!! :ok2:

0

12

albalonga написал(а):

ir jau labi - galvenais, ka vispār būs!!!

Nu protams kā būs. Ja man pat nakti naksies rakstīt, jo seriāls ļoti patik un gribu izveidot vēl vienu dienasgrāmatu. ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Sirdsbalss - Sarunas (Par un ap šo seriālu)