TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 37. sērija


Sortilegio 37. sērija

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

http://www.dailymotion.com/video/xk96mv_sortilegio-cap-37_shortfilms

0

2

Cik negaidīti - un atkal kautiņš!!! :D

0

3

Cik vēl cilvēki stāv rindā,lai varētu Bruno iegāzt pa ģīmi?

0

4

Terēze написал(а):

Cik vēl cilvēki stāv rindā,lai varētu Bruno iegāzt pa ģīmi?

Nezinu :D Bet Alekss jau īpaši laikam negrib dot iespēju nākamajiem :D

0

5

mmm...Alekss ieradās autoostā..žēl tikai pa palaida viņu braukt.. MH gan kaut kā  parasti nemana Aleksu...nejūt viņa skatienu uz sevis  Un vēlāk vispār tik skumjš Alekss..patika, ka kad Viktorija atnāca, viņa pirmā doma, vai tik ar MH viss kārtībā.. ak, MH vajadzēja cīnīties par Aleksu! Nav viņa viņu pelnījusi kaut kādā ziņā..

0

6

aNgeL написал(а):

ak, MH vajadzēja cīnīties par Aleksu! Nav viņa viņu pelnījusi kaut kādā ziņā..

Jā, man arī gribētos, lai viņa vairāk cīnās, lai ir impulsīvāka un tml. Citos seriālos, piem., Pasion, galvenās varones tomēr ir cīnītājas, baigi izrāda savu mīlestību u.tml.

aNgeL написал(а):

mmm...Alekss ieradās autoostā..žēl tikai pa palaida viņu braukt..

Es arī cerēju, ka aizturēs, bet nekā...

Man vēl patika Aleksa atmiņas par MH..mīļi :) Un Fernando atzīšanās Viktorijai, nabags pēc tam pārdzīvoja tā...

Nu jā, un kārtējā sērija, kurā nevar iztikt bez kautiņa :D

Отредактировано sigsaster (23.07.2009 22:02)

0

7

sigsaster написал(а):

Man vēl patika Aleksa atmiņas par MH..mīļi

mhm...atmiņas parasti tādas ir :)

sigsaster написал(а):

Citos seriālos, piem., Pasion, galvenās varones tomēr ir cīnītājas, baigi izrāda savu mīlestību u.tml.

ak, jāa.. kā atceros kāda Kamilla bija cīnītāja par Rikardo!!  :love:  :love:  :love:

0

8

aNgeL написал(а):

Cik negaidīti - un atkal kautiņš!!!

Ah, bet man tā patika, ka Alekss viņam belza un belza, ahhh, nevajdzēja viņus apstādināt! :love:

aNgeL написал(а):

patika, ka kad Viktorija atnāca, viņa pirmā doma, vai tik ar MH viss kārtībā..

Jā, lai arī padzinis no mājas, tomēr mīl un uztraucas.. :love:

aNgeL написал(а):

ak, MH vajadzēja cīnīties par Aleksu! Nav viņa viņu pelnījusi kaut kādā ziņā..

Lepnumam ar vajag būt!

Ak un Fernando atzinās Viktorijai, ka mīl viņu.. :love: Dievinu viņus abus! :love: Protams, Rakela kā vienmēr visu uztver savādāk, grr.. :sceptic:

0

9

GaBy написал(а):

aNgeL написал(а):

    ak, MH vajadzēja cīnīties par Aleksu! Nav viņa viņu pelnījusi kaut kādā ziņā..

Lepnumam ar vajag būt!

Tu zini manas daudzas domas - tb daudz kas komentētais pa visu šo laiku ir mainījies :D  Attiecībā uz MH. Pirmo reizi skaties, es viņu nebiju īsti izpratusi, man liekas. Vismaz tagad es viņā redzu daudz vairāk, un daudz vairak saprotu viņas rīcību :) Bet lai kā man tas lepnums patiktu, bet Alekss ir tāds vīrietis izņēmums, ka ir jāmet malā lepnums un jāķer ciet :D

0

10

aNgeL написал(а):

Bet lai kā man tas lepnums patiktu, bet Alekss ir tāds vīrietis izņēmums, ka ir jāmet malā lepnums un jāķer ciet

Nu jā, tas ir Alekss (vīrietis, kuram nav un nebūs līdzinieku), bet tomēr, jāsaprot arī MH.. :D

0

11

GaBy написал(а):

bet tomēr, jāsaprot arī MH.

es viņu saprotu un tieši tādēļ, ka jūtos līdzīga viņai :D vai otrādi :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 37. sērija