TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 38. sērija


Sortilegio 38. sērija

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

http://www.dailymotion.com/video/xkncrp_wlw-sortilegio-cap-38-wlw_shortfilms

0

2

ak, viņš tomēr neiztur un zvana viņai :)  :love:  MH rīkojas kā jau viņa - sabojā visu romantiku :D :D vai tiešām viņu neinteresē, kāpēč Aleksam grūta diena bija un tml.. un 2. reizi vispār klausuli nepacēla..pff... Nu vismaz beidzot apraudājās arī Aleksa dēļ.. :)
Nja, izskatās , ka MH nepaveicās ar māti...
Un drausmīgākā sērijas aina - Maura un... Alekss :S

0

3

Mjā, izrādās tiešām, ka tā tur ... ir Marijas Hosē māte..traki, liekas, ka atkal problēmas radīs...
Un par to ainu ar Mauru un Aleksu, neizteikšos...skumīgi, ka viņš ļāvās :(

0

4

man vēl patika, ka Alekss zvanīja MH, viņa nepacēla klausuli..un tur kaut kad Fernando zvanīja Viktorijai, šī arī nepacēla klausuli :D :D

0

5

aNgeL написал(а):

MH rīkojas kā jau viņa - sabojā visu romantiku

Es viņas vietā rīkotos tieši tāpat! :P Gaidītu, kad pats atvainotos, nevis skrietu pirmā! :P

aNgeL написал(а):

Nja, izskatās , ka MH nepaveicās ar māti...

Njā, baigā vecene, man tā aktrise nekad nav patikusi un grrrrrrrrr.. :angry:

aNgeL написал(а):

Un drausmīgākā sērijas aina - Maura un... Alekss :S

Es domāju pie sevis 'Nē, nē.. Nedari to, nu porfa, nē.. Viņš to izdarīja! :sceptic:'
Hehe, Viktorijai tagad 2 pielūdzēji, cik jauki.. :D Bet vismaz to ārstu viņa atšuva! :love:
Es apraudājos (neatceros vai pie šīs vai iepriekšējās sērijas), kad Viktorija stāstīja par to, ka Fernando viņai atzinās mīlestībā un Alekss uzreiz par MH runāja un abi raudāja.. :love: (laikam tas bija 37. sērijā).. Bet nu awwwwww. :love:

0

6

Ai... Tu te citē visus manus tekstus, kuriem es pati vairs nepiekrītu :D Bet drausmīgi smaga situācija - no vienas puses šobrīd es teiktu, ka aŗī rīkotos, kā MH.. Bet no otras puses.. ak..tas ir Alekss.. kā var riskēt viņu zaudēt? :D :D (bet nu te jau iedarbojas skatītāja domas. Realitātē gan jau rīcība būtu tuvāka MH)

0

7

aNgeL написал(а):

Bet no otras puses.. ak..tas ir Alekss.. kā var riskēt viņu zaudēt?

Viņa tak viņu nezaudēs, viņš cīnīsies par viņu, jo pārāk stipri viņu mīl.. :love: Tas redzams kaut vai katrā viņa sejas izteiksmē, kad viņš domā par viņu, kaut vai katrā viņa balss tembrā, kad viņš piemin viņas vārdu.. :love: (jau atkal manas filozofiskās čakras atveras.. :D)

0

8

GaBy написал(а):

Viņa tak viņu nezaudēs, viņš cīnīsies par viņu, jo pārāk stipri viņu mīl.. :love: Tas redzams kaut vai katrā viņa sejas izteiksmē, kad viņš domā par viņu, kaut vai katrā viņa balss tembrā, kad viņš piemin viņas vārdu.. :love: (jau atkal manas filozofiskās čakras atveras.. :D)

Jā. Bet MH jau to neredz tik skaidri kā mēs :D Dažkārt reālajā dzīvē pietiek ar vienu šādu nelielu soli, lai zaudēto to otru cilvēku. Nezinu..mani šodien aizvilka uz kaut kādu reālo domāšanu :D Tāpēc es šodien uz visu skatos no divām pusēm - no romantiskās un parastai dzīvei tuvākas :D
Bet nu , protams, tā jau ir tā visa burvība - ka tieši Alekss cīnīsies  :love:  :love: Un ka tomēr nepiekrāpa ar Mauru, un vispār nekā viņam ar Mauru izņemot tā viena skūpsta nebija  :love:

0

9

aNgeL написал(а):

Dažkārt reālajā dzīvē pietiek ar vienu šādu nelielu soli, lai zaudēto to otru cilvēku.

Jā, bet, ja cilvēks mīl, tad viņš nepadosies līdz atgūs to otru cilvēku.. Un tas otrs cilvēks, ja mīl, tad ar laiku sapratīs, cik ļoti tas otrs cilvēks viņu mīl un padosies.. :love:

aNgeL написал(а):

ka tieši Alekss cīnīsies

Romantiski, turklāt vēl Alekss, jūtu, ka turpmākās sērijas skatoties, apraudāšos.. :love: Turklāt, ja vēl Alekss raudās, nu tad vispār.. :love:

0

10

GaBy написал(а):

Romantiski, turklāt vēl Alekss, jūtu, ka turpmākās sērijas skatoties, apraudāšos.. :love: Turklāt, ja vēl Alekss raudās, nu tad vispār..

Tas būs tikai godīgi, jo man ar asaras nāca :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 38. sērija