TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » True Blood


True Blood

Сообщений 41 страница 60 из 94

41

http://25.media.tumblr.com/tumblr_l3zqp8enB01qastmno1_500.png

0

42

Nu kādas atsauksmes pēc pirmās sezonas sērijas... :)

Es secināju, ka Tara mani kaitina tieši tikpat daudz, kā pirmajās divās sezonās... :D Un man patīk Sukijas ceriņkrāsas kleita... ;)

Bet vispār nav slikti... biju domājusi, ka vajadzēs vismaz divas sērijas, lai varētu atkal vidē iejusties, bet izskatās, ka pietiks man tikai ar vienu... Kā sāka skanēt sākuma mūzika, tā jau biju seriāla noskaņojumā.. :D

Lai gan dīvaini, ka varu iejusties vismaz 4 vampīru pasaulēs (Vampire Diaries, Vampire Academy, True Bloob un Twilight), tās nemaz nejaucot kopā..  :O  :D:D:D

0

43

Siikaa написал(а):

Lai gan dīvaini, ka varu iejusties vismaz 4 vampīru pasaulēs (Vampire Diaries, Vampire Academy, True Bloob un Twilight), tās nemaz nejaucot kopā..  :O  :D:D:D

Yap :D Man tas pats :D

Siikaa написал(а):

Bet vispār nav slikti... biju domājusi, ka vajadzēs vismaz divas sērijas, lai varētu atkal vidē iejusties, bet izskatās, ka pietiks man tikai ar vienu... Kā sāka skanēt sākuma mūzika, tā jau biju seriāla noskaņojumā.. :D

Nebij slikti, nepavisam ne, un kā man patīk, ka Bils ir nost no ceļa, vismaz uz kādu laiku. Un jā, kails Alekss - tai brīdī man acis čutj ņi no pieres izsprāga  o.O Labā nozīmē, protams :D hHAHAHAHA, un vēl man ņirga uznāca par Sema gejisko sapni par Bilu  :rofl:

Visā visumā paskatījos 2. sērijas promo - tā būs vēl labāka  :crazy:

0

44

cravey написал(а):

ēl man ņirga uznāca par Sema gejisko sapni par Bilu  :rofl:

Es skatījos un domāju... WTF?? :D:D:D Bet tad atcerējos par vampīru asiņu ietekmi un cilvēkiem šai seriālā.. Bet bija labs.. :D

0

45

Siikaa написал(а):

Bet tad atcerējos par vampīru asiņu ietekmi un cilvēkiem šai seriālā.. Bet bija labs.. :D

Es ar biju par to aizmirsusi :D:D:D

0

46

Re kam es uzdūros :D
http://b.fanfiction.net/imageu/1193982/150/

Diemžēl nevaru ievietot kā attēlu :(

Отредактировано Lisa (15.06.2010 13:58)

0

47

Noskatījos jaunāko sēriju un varbūt tāpēc, ka bremzējās, likās garlaicīga, protams, atskaitot Sookie&Eric momentus. Un vai man liekas, vai tiešām Sema brālis mēģināja viņu nogalināt? Katrā ziņā interesantas beigas...

0

48

Man tagad novilkās, noskatīšos :) Biju aizmirsusi šodien :D

0

49

AWWWWWW, šī sērija man atgādināja, kāpēc es tik ļoti mīlu Sukiju un Eriku :love: !!!! Dievīgi viņu abu momentiņi un beigas - tāds klifhangeris :crazyfun:

0

50

Nākamās sērijas promo:

P.S - man patīk tas jaunais vampīrs - Frenklins - viņam ir BRITU AKCENTS!!! :love:

0

51

Wow, izskatās iespaidīgi. Gribas ātrāk redzēt!

0

52

Nu, nezinu kā jums, bet man 3. sērija likās pagarlaicīga  :sceptic:  Toties aiznākamnedēļ :love:  (nākamnedēļ sērijas nav)

0

53

cravey написал(а):

Nu, nezinu kā jums, bet man 3. sērija likās pagarlaicīga  :sceptic:  Toties aiznākamnedēļ :love:

Man arī likās tā mazliet pa garlaicīgu... un žēl ka nākamnedēļ nebūs.. :(

Vispār man jaunais vampīrs lika vilties.. biju gaidījusi kaut ko iespaidīgāku..
Un Fui kā Bils uzvedās... :O Kauns viņam... Bet Ēriks un Sukija ir vienkārši neatvairāmi.. ;) :D

0

54

Siikaa написал(а):

Un Fui kā Bils uzvedās... :O

Vai ne! Man čutj ņi uz korķi beigās neparāva. Pretītgi tas bija  :x

0

55

cravey написал(а):

Pretītgi tas bija  :x

Tas bija drausmas... tā vien mani noskaņoja vēl vairāk Ērika pusē, kas ir riebīgs un arī savā ziņā ļauns, bet vismaz nav pretīgs.. :O

Daaahhh.. man atceroties vien jau uz augšu rauj..  :x

0

56

Siikaa написал(а):

tā vien mani noskaņoja vēl vairāk Ērika pusē, kas ir riebīgs un arī savā ziņā ļauns, bet vismaz nav pretīgs.. :O

Ēriks vispār ir superīgs! Kā viņš par Sukiju rūpējas  :love:  Man arī Alsīds iepatikās :)

0

57

cravey написал(а):

Ēriks vispār ir superīgs! Kā viņš par Sukiju rūpējas  :love:

Un kā viņš uz viņu skatās... kā uz pasaules dārgumu.. kā gan Sukija to nemana..  :love:

0

58

Galvenais, ka mēs pamanām :D

0

59

cravey написал(а):

Galvenais, ka mēs pamanām :D

Mēs pamanām visu..  :glasses:

0

60

Oh, wow, tik maģiska aina Sukijai un Erikam  :love: Man btw arvien vairāk sāk patikt doma arī par Alsīdu un Sukiju. Bet, tas bija pirms es redzēju to ainu, lai ar ītas bija tikai Erika sapnis :love: Eriks un Sukija kopā ir kaut kas maģisks un spēcīgs  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » True Blood