TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » VA un citas R. Mīdas grāmatas » Richelle Mead - Vampire Academy sērija


Richelle Mead - Vampire Academy sērija

Сообщений 1 страница 20 из 456

1

Fantastiska grāmatu sērija! Viss tas, ko esmu lasījusi ir mani sajūsminājis un saviļņojis līdz sirds dziļumiem, arī tauriņi vēderā lidinās pat ļoti bieži  :love: Daudzreiz labāka par TWILIGHT!
Vampire Academy series

Two races of vampires walk our world. One, the Moroi, are alive and wield elemental magical. The other, the Strigoi, are undead and evil--feeding on the innocent to survive. Rose Hathaway--a half-vampire with poor impulse control--is training to be a bodyguard for a Moroi princess. Learning to decapitate and stake is hard enough, but Rose's real danger may lie in an illicit romance with one of her instructors...

Ielādes links VA grāmatām (pdf + epub) + VA short stories + VA graphic novel (pdf) + Bloodlines pirmajām divām grāmatām (epub):

http://www.richellemead.com/images/NewVA-120.jpg http://www.zvaigzne.lv/images/books/65276/300x0_cover.jpg

#1 - Vampire Academy
Lissa Dragomir is a Moroi princess: a mortal vampire with an unbreakable bond to the earth's magic. She must be protected at all times from Strigoi; the fiercest and most dangerous vampires--the ones who never die.

The powerful blend of human and vampire blood that flows through Rose Hathaway, Lissa's best friend, makes her a Dhampir; she is dedicated to a dangerous life of protecting Lissa from the Strigoi, who are hell-bent on making her one of them.

After two years of illicit freedom, Rose and Lissa are caught and dragged back to St. Vladimir's Academy, hidden in the deep forests of Montana. Rose will continue her Dhampir education. Lissa will go back to being Queen of the elite Moroi social scene. And both girls will resume breaking hearts.

Fear made Lissa and Rose run away from St. Vladimir's--but their world is fraught with danger both inside and out of the Academy's iron gates. Here, the cutthroat ranks of the Moroi perform unspeakable rituals and their secretive nature and love of the night creates an enigmatic world full of social complexities. Rose and Lissa must navigate through this dangerous world, confront the temptation of forbidden romance, and never once let their guard down, lest the Strigoi make Lissa one of them forever...

Latviskā versija:
Lisa Dragomira ir mirstīga vampīre.
Viņa nemitīgi jāsargā no visnežēlīgākajiem un bīstamākajiem vampīriem – tiem, kuri nekad nenomirs.
Roze Hetaveja ir Lisas labākā draudzene un miesassardze.
Pēc bēgšanas no mācību iestādes un divus gadus ilgušas dzīves nelikumīgā brīvībā abas meitenes tiek ar varu atvestas atpakaļ Sv. Vladimira akadēmijas dzelzs vārtu ielokā, kur viņām jāizdzīvo aizliegtas mīlas, cietsirdīgu attiecību un baisu nakts rituālu pilnā pasaulē. Pats galvenais – viņas ne mirkli nedrīkst zaudēt modrību, lai nemirstīgie vampīri nepaņemtu Lisu uz mūžiem.
Aiz dzelzs vārtiem slēpjas aizliegts kārdinājums...

Grāmatas latviešu valodas versijas izdod "Zvaigzne ABC".

http://www.richellemead.com/images/FB-120.jpg http://www.zvaigzne.lv/images/books/68248/300x0_cover.jpg

#2 - Frostbite
Rose Hathaway's got serious guy trouble.  Her gorgeous tutor Dimitri has his eye on someone else, her friend Mason has a huge crush on her, and she keeps getting stuck in her best friend Lissa's head while she's making out with her boyfriend, Christian.  (So not cool).

Then a massive Strigoi attack puts St. Vladimir's on high alert, and the Academy crawls with Guardians--including the legendary Janine Hathaway...Rose's formidable, long-absent mother.  The Strigoi are closing in, and the Academy's not taking any risks.  This year, St. Vlad's annual holiday ski trip is mandatory.

But the glittering winter landscape and the posh Idaho resort only provide the illusion of safety.  When three students run away to strike back against the deadly Strigoi, Rose must join forces with Christian to rescue them.  Only this time, Rose--and her heart--are in more danger than she ever could have imagined...

Latviskā versija:
Vērienīga nemirstīgo vampīru uzbrukuma dēļ Svētā Vladimira akadēmijā tiek izziņota augstākā trauksmes pakāpe. Strigoi cenšas iznīcināt Moroi aristokrātiju, tāpēc skolēnu brīvdienu brauciens uz Aidaho sniegotajiem kalniem kļūst gandrīz vai par obligātu viņu drošības garantiju.
Tomēr Roze Hetaveja pat šādos apstākļos cīnās ar mīlas dzīves problēmām. Attiecības ar apburošo skolotāju Dimitriju nedrīkst gūt piepildījumu, turklāt viņai uzrodas konkurente.
Varētu šķist, ka Moroi slēpošanas kūrorts ir nevainojams patvērums, taču Rozei un viņas draugiem draud lielākas briesmas, nekā meitene jelkad spētu iedomāties.

http://www.richellemead.com/images/SK-120.jpg http://www.zvaigzne.lv/images/books/80981/300x0_cover.jpg

#3 - Shadow Kiss
It's springtime at St. Vladimir's Academy, and Rose Hathaway is this close to graduation. Since making her first Strigoi kills, Rose hasn't been feeling quite right. She's having dark thoughts, behaving erratically, and worst of all...might be seeing ghosts.

As Rose questions her sanity, new complications arise. Lissa has begun experimenting with her magic once more, their enemy Victor Dashkov might be set free, and Rose's forbidden relationship with Dimitri is starting to heat up again. But when a deadly threat no one saw coming changes their entire world, Rose must put her own life on the line--and choose between the two people she loves most.

Latviskā versija:
Vampīru akadēmijas audzēkņiem ne brīdi nav garlaicīgi – Rozei un viņas klasesbiedriem jāsastopas ar jauniem pārbaudījumiem. Skolotāji katram dampīram piešķir vienu Moroi skolēnu, kurš dienu un nakti jāsargā. Rozi šis pārbaudījums sanikno, jo Lisai skolas vadība ir izvēlējusies nevis viņu, bet citu sargu.
Pavērsiens Rozes attiecībās ar Dimitriju, konflikti ar aristokrātiskajiem Moroi vampīriem, un grāmatas beigās – satricinošs pavērsiens, kas visiem šīs sērijas faniem liks vēl nepacietīgāk gaidīt turpinājumu...

http://www.richellemead.com/images/BP-120.jpg

#4 -  Blood Promise

Rose Hathaway's life will never be the same.

The recent attack on St. Vladimir's Academy devastated the entire Moroi world. Many are dead. And, for the few victims carried off by Strigoi, their fates are even worse. A rare tattoo now adorns Rose's neck, a mark that says she's killed far too many Strigoi to count. But only one victim matters . . . Dimitri Belikov. Rose must now choose one of two very different paths: honoring her life's vow to protect Lissa—her best friend and the last surviving Dragomir princess—or, dropping out of the Academy to strike out on her own and hunt down the man she loves. She'll have to go to the ends of the earth to find Dimitri and keep the promise he begged her to make. But the question is, when the time comes, will he want to be saved?

Now, with everything at stake—and worlds away from St. Vladimir's and her unguarded, vulnerable, and newly rebellious best friend—can Rose find the strength to destroy Dimitri? Or, will she sacrifice herself for a chance at eternal love?

http://www.richellemead.com/images/SPIRIT-120.jpg

#5 - Spirit Bound

Dimitri gave Rose the ultimate choice. But she chose wrong…

After a long and heartbreaking journey to Dimitri’s birthplace in Siberia, Rose Hathaway has finally returned to St. Vladimir’s—and to her best friend, Lissa. It is nearly graduation, and the girls can’t wait for their real lives beyond the Academy’s iron gates to begin. But Rose’s heart still aches for Dimitri, and he's out there, somewhere.

She failed to kill him when she had the chance. And now her worst fears are about to come true. Dimitri has tasted her blood, and she knows in her heart that he is hunting her. And if Rose won't join him, he won't rest until he's silenced her...forever

http://www.richellemead.com/images/LS-120.jpg
#6- Last Sacrifice

Murder. Love. Jealousy. And the ultimate sacrifice.
Now, with Rose on trial for her life and Lissa first in line for the Royal Throne, nothing will ever be the same between them.
The sixth and final book in the international bestselling Vampire Academy series will leave fans breathless to the last page.
Love and Loyalty Run Deeper Than Blood

Vampire Academy: A Graphic Novel
http://cache.reelzchannel.com/assets/content/article/Gifts-VampireAcademy-Graphic-Novel.png
Vampire Academy 1. grāmatas grafiskā versija.

Frostbite: A Graphic Novel
http://cache0.bdcdn.net/assets/images/book/medium/9781/5951/9781595144300.jpg

Vampire Academy 2. grāmatas grafiskā versija.

Shadow Kiss: A Graphic Novel
http://cache1.bdcdn.net/assets/images/book/large/9781/5951/9781595144317.jpg

Grāmata iznāk: 31.12.2013.

Vampire Academy: The Ultimate Guide
http://img1.fantasticfiction.co.uk/images/x6/x33552.jpg
Sink your teeth into the perfect holiday gift and must-have collector’s item for every fan of Richelle Mead’s totally addicting Vampire Academy series.

Discover the history of St. Vladimir’s Academy, explore the dark psychology behind Rose and Lissa’s spirit bond, and find out even more illicit secrets about Moroi society. This ultimate guide will feature everything readers want and need to go even deeper into the world of Vampire Academy, Frostbite, Shadow Kiss, Blood Promise, Spirit Bound, and Last Sacrifice . . . every heartache, every betrayal, every sacrifice, and so much more!

Vampire Academy: The Official Illustrated Movie Companion
http://images6.fanpop.com/image/photos/35800000/The-Official-Illustrated-Movie-Companion-the-vampire-academy-blood-sisters-35885777-469-576.jpg
Grāmata iznāk 31.12.2013.

Vampire Academy Short story

http://www.richellemead.com/images/KFH120.jpg

Sunshine

"Sunshine" is a short story set in the Vampire Academy world and tells how Lissa's parents met and fell in love.

http://www.richellemead.com/images/foretold120.jpg

Homecoming

"Homecoming" takes places after Last Sacrifice and tells the story of Rose and Dimitri as they travel back to Russia to visit his family--and encounter some unexpected obstacles while they're there.

0

2

cravey написал(а):

Fantastiska grāmatu sērija

Uhh... kas pa anotācijām.. noteikti izlasīšu... Paldies! :)

0

3

Es pagājušajā nedēļā izlasīju P.C. and Kristin Cast House of Night series pirmo grāmatu Marked. Nezinu, man patika. Izlasīju 2 piegājienos. :D
Kā arī izlasīju L.J. Smith pirmo stāstu Night World grāmtu, kurai arī nebija ne vainas.  8-)

0

4

Es vakardien visu nakti lasīju 3. grāmatu - Shadow kiss, vēl līdz galam nepabeidzu.. Raudāju, smilkstēju un tad atkal raudāju. Bilan, es ļoooti ceru, ka autore izdomās risinājumu šai traģēdijai. Savādāk es to nepārdzīvošu. "Krēslas" Edvarda aizbraukšana nav nekas salīdzinājumā ar Rozas un Dimitrija traģēdiju. Bļin rakstu un man atkal raudiens nāk, šausmīgi  :'( Vēl no 3. grāmatas 30 lapas palika, nezinu kā saņemšos viņas izlasīt, zinot, ka pie 4. grāmatas tikšu tikai labākajā gadienā 3dienas vakarā  :'(

0

5

Jā... es vakar vakarā sāku lasīt pirmo grāmatu.. naktī sapratu, ka jāmēģina pagulēt, bet no rīta tūlīt kā piecēlos turpināju lasīt...  :yep:
Riktīgi labās... Nesaprotu, kā tagad varēšu pieķerties mācībām  :tired: , pirms nebūšu visas pieejamās izlasījusi...  :D

0

6

Siikaa написал(а):

Jā... es vakar vakarā sāku lasīt pirmo grāmatu.. naktī sapratu, ka jāmēģina pagulēt, bet no rīta tūlīt kā piecēlos turpināju lasīt...  :yep:
Riktīgi labās...

Yay, vismaz būs man kāds ar kuru pārspriest emocijas :) Tās grāmatas ir ideālas, ar katru paliek arvien labāk. Es tikko trešo līdz galam izlasīju - ar sasārtušām acīm, brīžiem raudāju tik ļoti, ka nespēju palasīt tālāk, sirds sāp un gribu turpināt lasīt 4. grāmatu, bet jāraksta referāts. Besī laukā  :angry:

Nesaprotu kā Twilight var būt populārāks par šīm grāmatām, šīs ir vnk ideālas. Tik labas sen neesmu lasījusi. Vakar naktī domāju palasīšu pāris nodaļas un iešu gulēt. Vai ne, aizgāju tik pēc 7niem no rīta, pāris stundas pagulēju un cēlos augšā, lai pabeigtu lasīt.

0

7

cravey написал(а):

Vai ne, aizgāju tik pēc 7niem no rīta, pāris stundas pagulēju un cēlos augšā, lai pabeigtu lasīt.

Tieši tā... lasīju un pēkšņi sapratu, ka dzīvoklī viss jau sen  tumšs (mana viena dzīvokļa biedrene parasti tikai ap trijiem vai četriem iet gulēt  :idea: ).. izdomāju, ka jāpaguļ, bet astoņos jau biju augšā, lai lasītu.. :D Tagad iegāju uz minūtēm piecām, kamēr pusdienas gatavojas, paskatīties, kas jauns forumā, lai vēlāk ieslīgtu otrajā grāmatā... :D

cravey написал(а):

Nesaprotu kā Twilight var būt populārāks par šīm grāmatām

Es laikam ar pievienošos tavam viedoklim..
Man Twilight bija tāds iekšējs pārdzīvojums, lasīju un izjutu to grāmatu  :) , bet tad visi apkārt sāka par to runāt, iejaucās manās emocijās (Viena meitene par studiju pētījumā to analizēja prezentēja  o.O ) un es uz grāmatām pat paskatīties nevaru....  :( Pārāk traka tā ažiotāža sanāca, un laikam man ir cita uztvere, jo es grāmatu i tuvu tā neuztvēru, ka visi citi (laikam)  :rolleyes:

Tagad, jau tikai izlasot anotācijas, šīs grāmatas mani aizrāva...  :yep:

Labi vismaz, ka nav sesijas laiks..  :D

0

8

Siikaa написал(а):

Labi vismaz, ka nav sesijas laiks..  :D

:D Labi, ka man gada projekts vairs nav jāraksta :D

Es pat sāku domāt, ka mna šīs gramatas būs jāiziet un jānopērk Globusā, lai būtu manā grāmatu kolekcijā mājās :)

0

9

Galveno varoņu profili :) Var būt mazi spoilerīši.

Rose Hathaway 

Full Name: Rosemarie Hathaway
Nicknames: Rose, Roza, Little Dhampir
Age: 17 (at the end of the 3rd book 18)
Hair: Long dark brown, almost black
Eyes: Brown
Status: Dhampir
Molnija Marks: 2 plus a special tattoo for her part in the battle in Shadow Kiss
First Introduced In: Vampire Academy

Rosemarie Hathaway is a 17-year-old Dhampir. With almond colored skin, long dark hair and brown eyes she’s a stark contrast to her pale, blonde haired vampire best friend, Lissa. At an early age Rose was sent to St.Vladimir’s by her mother, to live, learn and to train as a guardian. Never knowing her father and having very little contact with her mother Rose grew up to be independent, rebellious and not surprisingly, hostile towards her mother. Whilst at the Academy Rose became best friends with Princess Lissa Dragomir, and their relationship was strengthened when the pair was involved in a car crash. Lissa’s parents and brother died in the crash and so did Rose … but Lissa was able to bring her back to life using her spirit element. Since the crash Rose and Lissa have shared a special bond that allows Rose to have a special insight into Lissa’s thoughts and feelings. Rose is shadow-kissed.

At 15 both Lissa and Rose ran away from St.Vladimir’s, fearful for Lissa’s safety. They stayed on the run for two years but where finally hunted down by the academy and brought back. Once back, Rose was forced to have extra training sessions with Guardian Dimitri Belikov and she soon found herself falling for her tutor. Frightened of jeopardizing her responsibility towards Lissa, Rose keeps her feelings for Dimitri a secret from everyone.

Dimitri Belikov

Full Name: Dimitri Belikov
Nicknames: Dimka
Age: 24
Hair: Shoulder-length brown hair
Eyes: Brown
Status: Dhampir (later Strigoi)
Molnija Marks: 6
First Introduced In: Vampire Academy

Born in Baia, Siberia Dimitri grew up with his mother, grandmother and two sisters in a Dhampir commune. When he was thirteen Dimitri beat up his Moroi father for beating his mother. Taking the expected career path as a guardian Dimtri graduated and became guardian to a Zeklos Lord. However one day, whilst Dimitri was not on duty his Moroi was killed and Dimitri was left without a charge. He was then hired by the Academy and was part of the team that brought Rose and Lissa back to the Academy.

Naturally quiet and guarded, Dimitri is described as an “anti-social god” and keeps mostly to himself. He’s always fighting for control is surprised at how easily Rose see’s through him. Only she understands him and that’s why he finds her so appealing. When he’s not being a badass Dimitri enjoys reading old western novels and listening to country and 1980’s music. Although, most of the time he is a bad ass and his six molnija marks prove his awesome ability as a guardian.

Vasilisa Dragomir

Full Name: Vasilisa Dragomir
Nicknames: Lissa
Age: 17
Hair: Silky blond hair
Eyes: Jade-Green
Status: Moroi
Element: Spirit
First Introduced In: Vampire Academy

Lissa is last in the line of the royal Dragomir’s. Her whole family was killed in a car crash which she by a miracle, survived and now the weight of her ancestors’ great history is upon her shoulders. Lissa is kind and generous and has a special affinity with animals – this makes the events in Vampire Academy all the more stressful and Lissa resorts to cutting herself as an outlet. As other Moroi around her specialize in their elements Lissa worries because hasn’t shown any special preference for any of the elements. Lissa has a special power though – she can heal. Only she and Rose know it, and after some research the pair find out that St.Vladimir himself could heal people too and his guardian Anna, was shadow-kissed like Rose. Lissa finds out that she is a spirit user and with the help of Adrian attempts to try and hone her skills and work on her powers, however every time she uses spirit, blackness engulfs her aura and then leaks into Rose and consumes her.

Christian Ozera

Full Name: Christian Ozera
Nicknames: None
Age: 17
Hair: Messy black hair
Eyes: Pale blue
Status: Moroi
Element: Fire
First Introduced In: Vampire Academy

Chrstian Ozera is haunted by the choice his parents made. A choice that makes everyone around him think he will follow in their footsteps. They chose to turn Strigoi! Lucas and Moira Ozera turned Strigoi when Christian was a small child and they were wiped out by guardians when they came back in an attempt to turn him too. As a result Christian is a virtual outcast at St.Vladimirs, until Lissa comes back and the pair eventually fall in love. Armed with his fire element Christian believes that Moroi should defend themselves once again and helps Rose out on multiple occasions.

Adrian Ivashkov

Full Name: Adrian Ivashkov
Nicknames: None
Age: 21
Hair: Styled brown hair
Eyes: Emerald-green eyes
Status: Moroi
Element: Spirit
First Introduced In: Frostbite

Adrian Ivashkov is rich in the extreme, highly cocky and a bad boy. When Rose first meets him Lissa and Dimitri warn her about Adrian’s bad reputation however he quickly proves that despite his reputation he can be sweet and chivalrous – when he’s not coming on to you. He isn’t enrolled at St. Vladimir’s but when he learns that Lissa is also a spirit user he decides to live at the Academy and work with Lissa to learn more about their mysterious element. As the books progress it becomes obvious that Adrian genuinely cares for Rose and she promises to give him a shot, but with her heart still belonging to Dimitri who will she ultimately choose?

0

10

Ko vēl šo grāmatu sakarā neredzētu varu teikt -

Amazon.com novērtejumā 3. grāmatai ir visas piecas zvaigznītes (146 atsauksmes). Es nevienai grāmatai pie tik daudz atsauksmēm neesmu redzējusi, ka būtu visas piecas pilnas zvaigznītes, un zinot, ka pirms es vienmēr lasu kādu grāmatu, es čekoju amazones atsauksmes, un zinot cik daudz grāmatas esmu jau izlasījusi, tad domāju, ka uz šo manu secinājumu arī var balstīties un pārliecināties, cik šīs grāmatas ir lieliskas :)

0

11

Es noteikti pievienošu amazon.com atsauksmi, kad būšu visas izlasījusi...

0

12

Wow, kādas atsauksmes!! Taisni patiešām gribas izlasīt! Bet to tad gan tikai pēc sesijas.. galvenais tikai atcerēties. kā parasti tik garš saraksts vasarai, ka neizdarīšu laikam neko :D

0

13

Siikaa написал(а):

Es noteikti pievienošu amazon.com atsauksmi, kad būšu visas izlasījusi...

Tu jau tiki līdz vietai, kur Adrians parādās?

aNgeL написал(а):

Wow, kādas atsauksmes!! Taisni patiešām gribas izlasīt! Bet to tad gan tikai pēc sesijas..

Jap, tagad nesāc, būs kā mums ar Aiju (Siiko) :D

aNgeL написал(а):

galvenais tikai atcerēties.

Gan jau mēs kādā brīdī atgādināsim  :playful:

Es te knapi turos, lai neizlasītu 4. grāmatas beigas. Jau tā nenoturējos uz izlasīju 5. grāmatas "Spirit bound" prezentācijas nodaļu. Un bļin, es nevaru, es tā pārdzīvoju par Dimitriju, visu laiku asaras tek, kad domāju par 3. grāmatas beigām  :'(

Jo es vairāk piedomāju, jo vairāk paralēles var vilkt ar Bafijas pirmajām sezonām, kur Enģelis pārtapa par Angelus. Tikai šajā gadījumā ar Dimitriju un Rozu ir vēl smagāk. Jo Angelus Bafiju nemīlēja, viņš bija vnk ļauns. A šeit Dimitrijs, lai arī srtigoi, bet turpina mīlēt Rozu, tomēr nespēj arī apvaldīt sevī slepkavu un ļaunumu, kas vēl vairāk sāpina Rozu - jo kā var nogalināt kādu, kuru tu tik ļoti mīli, un kurš turpina mīlēt tevi, bet tomēr reizē ir nežēlīgs slepkava. Blin, viss es atkal raudu... :'(  Ja tā grāmatu sērija nebeigsies laimīgi Rozai un Dimitrijam es te izplūdīšu gaužās asarās un ilgu laiku!

0

14

cravey написал(а):

Tu jau tiki līdz vietai, kur Adrians parādās?

Jā.. un tagad nesaprotu, kam lai jūt līdzi.. Dimkam (kā man patīk, ka autore izmanto krievu valodas vārdu saīsinājumus.. :)  ) vai Adrianam.  :unsure:
Beigās pārdzīvošu par abiem un man būs salauzta sirds...  :O

0

15

Nu vot, es gaidīju, kad tu tiksi līdz Adrianam. Es nez, vadoties kādas man ir emocijas TVD, kur es fanoju par Deimonu un Eleinu, tad šeit, kur pēc visiem likumiem man vajadzētu pārdzīvot par Adrianu un Rozu, es to nespēju. Es pat 2. grāmatā nevarēju ciest Adrianu, nu riktīgi krita man uz nerviem, ka viņs ik uz soļa neliek mieru Rozai, man ļoooti gribējās viņas un Dimitrija ainas, bet te Adrians visu laiku priekšā  :sceptic: . 3. grāmatās sākumā Adriana neciešana turpinājās, tikau uz beigām sāku viņu kaut cik normāli paciest.

Šeit es pārdzīvoju tikai un vienīgi par Dimitriju un Rozu. Tās ainas, kur aprakstīts kā Dimitrijs pārdzīvo, uztraucas un rūpējas par Rozu, man vnk, aaaa, es lidoju mākoņos, kad lasīju tās ainas. Un tie momenti, kuros viņš zaudē kontroli un ļaujas jūtām - aaahhhhh, tur es čutj ne paģību  :love: Tā skūpsta aina sporta zālē 2. grāmatā - tas bija vnk WOW :insane:  Cik nu līdz šim esmu izdarījusi secinājumus, kāpēc es fanoju par D/R, tad šeit ir tā, ka autore savā rakstīšanas manierē viennozīmīgi izceļ galveno pāri - Dimitriju un Rozu. Nav svārstīšanās jūtās, kā tas ir TVD, kur Eleina iemīlas arī Deimonā, un kur tas tā arī tiek aprakstīts (un pat vēl labāk, kā viņas jūtas pret Stefanu :D). Šeit autore visu laiku lasītajam atgādina par to, ka Roza mīl tikai un vienīgi Dimitriju. Adrianu viņa uzskata tikai par labu draugu, nekur (vismaz pirmajās trīs gramatās) neparādās, ka viņa Adrianu varētu uztvert romantiskā nozīmē. Un tas man patīk, man patīk, ka pieturas pie viena pāra, nevis notiek nemitīga svārstīšanās. Vistrakākais tāds piemērs ir Sukijas grāmatu sērijās, pēc kurām taisīts "True Blood".

0

16

Ja, Alby kādreiz ieskatās šajā sadaļā, zinu, ka viņai baigi patiktu Roza un viņas "Fuck-off" and "Screw-you" attitude, kas īpaši izpaužas pirmajās divās gramatās :D Man pat brīžiem 1. grāmatā bij deja vu ar Alby Sidnijas varoni no "L&F" :D

0

17

cravey написал(а):

Tā skūpsta aina sporta zālē 2. grāmatā

Jā... tikko pabeidzu otro grāmatu un pēdējā aina ir nepārspējama....  :love:  Man šķiet, ka autore ļoti labi parāda to, ka Roza mīl Dimitiriju... Ne tikai ar uzsvērumiem, bet ar pašas Rozas rakstura izmaiņām, salīdzinot, kāda viņa bija pirmās grāmatas sākumā un to kāda viņa ir otrās grāmatas beigās, viņa taču burtiski ir sākusi dzīvot pēc Dimitrija principiem... :)

cravey написал(а):

Es pat 2. grāmatā nevarēju ciest Adrianu, nu riktīgi krita man uz nerviem, ka viņs ik uz soļa neliek mieru Rozai, man ļoooti gribējās viņas un Dimitrija ainas, bet te Adrians visu laiku priekšā

Par Adrianu.. man viņš saista, kā tēls.. varbūt tiešām, jo viņš mazliet līdzīgs Deimonam.. Bet arī tas, ka viņš zina, ko grib un izskatās no tā tik viegli neatteiksies.... Uzstājība zināmā mērā var būt arī pievilcīga īpašība... Bet man vairāk asociējās ar to, ka viņš visu laiku jauca Rozas attiecības ar Meisonu.. Kā nekā Dimka ar Tašu izklaidējās.. :D Un vismaz Dimitrijs varēja kļūt ārkārtīgi greizsirdīgs... jo vismaz man Adrians tāds ļoti smuks sanāca.. :D :D :D

cravey написал(а):

Eleina iemīlas arī Deimonā, un kur tas tā arī tiek aprakstīts (un pat vēl labāk, kā viņas jūtas pret Stefanu

Jap.. piekrītu, Elenas jūtas pret Deimonu tiek parādītas stipri labāk gan grāmatās, gan seriālā.. tāpēc nesaprotu, kāpēc i vienā, i otrā viņa pieturas pie Stefana... uzticība laba lieta, bet, ja jāatsakās no lielās mīlas, tad kāda jēga... Un tieši tā es jūtos saistībā ar Elenu un Deimonu i vienā, i otrā... :D

cravey написал(а):

Un tas man patīk, man patīk, ka pieturas pie viena pāra, nevis notiek nemitīga svārstīšanās. Vistrakākais tāds piemērs ir Sukijas grāmatu sērijās, pēc kurām taisīts "True Blood".

Vispaŗ jā.. man ļoti patīk seriāls Smallvilla, jo tur tiešām nav traku intrigu un galvenais varonis Klarks 7 sezonas mīlēja vienu (un ne Luisu), bet tomēr sanāca tā, ka viņa viņu beigu beigās pameta un salauza sirdi, pēc tam veselu sezonu Luisa centās iekarot Klarku un tikai tagad 9 sezonas beigās viņai tas pilnībā izdevās... Karoče, stāsts, ja tu mīli, tad mīli, nevis svārsties un lēkā no viena uz otru... :)
Tāpēc es domāju, ka Sukija nemaz īsti nemīl ne Bilu, ne Ēriku... grāmatas neesmu lasījusi, bet seriālā bija stāsts par asinīm, ja cilvēks iedzer konkrēta vmapīra asinis, viņš jūtas saistīts ar vampīru.. Sukija pirmajās sēirjās dabūja Bila asinis, sajutās saistīta.. izdomāja, ka mīl.. savukārt otrajā sezonā Ēriks iemānīja savas asinis... un tagad Sukijai būtu jāsāk domāt.. kas un kā... :)

P.S. Izdomāju, ka mācīšos rīt darbā... jo man jāsāk lasīt trešā grāmata.... :D

0

18

Siikaa написал(а):

salīdzinot, kāda viņa bija pirmās grāmatas sākumā un to kāda viņa ir otrās grāmatas beigās, viņa taču burtiski ir sākusi dzīvot pēc Dimitrija principiem... :)

Jap, Dimitrija ietekmē viņa kļūst daudz pieaugušāka un apzinīgāka :) Bet ne ar domu, lai dabūtu Dimitriju, bet gan tāpēc, ka viņa iespaidā Roza sāk izprast dzīvi un tās galvenās vērtības.

Siikaa написал(а):

Un vismaz Dimitrijs varēja kļūt ārkārtīgi greizsirdīgs... jo vismaz man Adrians tāds ļoti smuks sanāca.. :D :D :D

O jā :D Bet nea, vislabākā aina bija 1. grāmatā, kad Dimitrijs pieķēra Rozu un Džessi. Tas bija viens no pirmajiem WOW momentiem, tas kā viņš uz viņu skatījās... WOW... bet nespoilerošu šo ainu tiem, kas vēl maybe taisās lasīt. Tas viss ir jāizbauda pēc kārtas, kā Dimitrijs un Roza no sākuma sadraudzejas, sāk izprast viens otru, ka viņu starpā uzplaukst simpātijas un kā viņi lēnām iemīlās viens otrā un kļūst par galveno viens otra dzīvē. Pēdējais visspilgtāk parādās 3. grāmatas beigās un manā paraksta citātā. Biju jau nomierinājusies biken, bet kad Roza 3. grāmatas beigās starp diviem sev tuvākajiem cilvēkiem izdarīja to izvēli, kādu viņa izdarīja - tā ir īsta mīlestība :)

Siikaa написал(а):

Tāpēc es domāju, ka Sukija nemaz īsti nemīl ne Bilu, ne Ēriku...

Bet ar Eriku viņa izskatās labāk, nekā ar Bilu :D

Siikaa написал(а):

P.S. Izdomāju, ka mācīšos rīt darbā... jo man jāsāk lasīt trešā grāmata.... :D

Yay :D Trešā grāmata ir vienkārši perfekcija.

0

19

cravey написал(а):

Bet ne ar domu, lai dabūtu Dimitriju, bet gan tāpēc, ka viņa iespaidā Roza sāk izprast dzīvi un tās galvenās vērtības.

Tieši tāpēc man tās pārmaiņas tik ļoti patīk.. jo tās nav tāpēc, lai iepatiktos vai kā citādi, bet gan, jo Roza vienkārši pieaug un veido savu raksturu un uzskatus, paņemot no apkārtējiem, to, kas viņai šķiet nozīmīgs un labs... :)

cravey написал(а):

vislabākā aina bija 1. grāmatā, kad Dimitrijs pieķēra Rozu un Džessi

Tā bija laba.. Bet man ļoti patika otrās grāmatas viena aina, kurā Dimitrijs iet pie viņas mātes un Roza viņam jautā, vai viņš arī ar viņu salaiž...?? Ļoti atgādināja vienu atgadījumu, kas manai draudzenei netīšām sanāca pagājušajā nedēļā... tāpēc tā aina likās tik dzīvīga un emociju pilna... Ik kā nekas traks, bet es ļoti dzīvi to visu iztēlojos... :D

cravey написал(а):

Bet ar Eriku viņa izskatās labāk, nekā ar Bilu

Varbūt tāpēc, ka Ēriks ir nepārspējams?? :D Viņa milzīgais vecums un zināšanu bagāža ar nesaprotamo attieksmi un domu gaitu ir vienkārši.. uhhh...  :love: 

Esmu totāls šī pāra fans.... :)

0

20

Siikaa написал(а):

Esmu totāls šī pāra fans.... :)

Erika un Sukijas? :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » VA un citas R. Mīdas grāmatas » Richelle Mead - Vampire Academy sērija