TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » True Blood


True Blood

Сообщений 61 страница 80 из 94

61

Uhhh... dievinu šo sēriju... tas viņu skūpsts bija tik perfekts..  :love:

Ahhhh.. domāju rakstīšu baigi garo atsauksmi, bet vienīgais, ko varu uzrakstīt ir.. Ahhhhh....  :love:  :D:D:D:D

0

62

Un skūpsta ainu es esmu noskatījusies vairākkārt... pagaidām šis pretendē uz Best Kiss in TV Series ever...

0

63

He he, njā, skatāmākā sērija 3. sezonā, atskaitot to "you smell like an ocean" ainu  :love:

0

64

Kāds nezin, kad sāksies 4. sezona? Atkal jāgaida līdz vasarai??? :question:

0

65

Vasarā :) Kkur jūnija vidū. TB ir vasaras šovs.

0

66

Žēl gan.

0

67

Nevaru noliegt mani ieinteresēja šis seriāls, bet laiks trūkst + ja es sākšu tad tas aizies kā parasti week long maratonā..

0

68

Nu par sevi es varu teikt tā - iesāku skatīties, noskatījos pirmās 2 sezonas un bija ok. Sacerējos par Sukijas un Erika pāri. Tad nāca 3. sezona. Noskatījos kādas 6 sērijas un pametu. Kāpēc? Pirmkārt Sukijai un Erikam labi ja pāris momenti pa tām visām sērijām bija. Otrkārt man burtiskā nozīmē sāka raut uz augšu, skatoties katru jauno sēriju. Vnk drausmīgi. Tagad tik pasekošu netā pa vasarām līdz, kas notiek ar Sukiju un Eriku un paskatīšu abu momentiņus tūbē. Visu seriālu nemaz i netaisos vairs skatīties.

0

69

Es gan seriālu skatos... gaidu 4 sezonu.. laikam mazliet mierīgāk uztveru visu pretīgo, kas tur tiek rādīts.. lai gan, ja tas būtu garais seriāls pa ziemas sezonu ar 22 sērijā, tad noteikti arī nevarētu izturēt.. taču tā kā viņam ir no 12-14 sērijām un tikai vasarā (kad nekā cita tāpat nav) tad es skatos. un Sukijas un Ērika dēļ ir vērts... :)

0

70

4. sezona sāksies 26. jūnijā, tā ka vēl bik vairāk kā mēnesis jāgaida :)

Treileris - Eric & Sookie  :love:
http://igotarighttosingtheblues.tumblr. … lood-promo

0

71

O tas nozīmē, ka varēšu noskatīties 2. un 3. sezonu līdz tam laikam.

0

72

Redzēs, es pačekošu 1. sēriju, bet, ja būs tik pat pretīgi un, ja atkal apšņāks Erika un Sukijas fanus, tad es atkal tik šo abu momentus skatīšos. 3. sezonu tapē ar nenoskatījos visu, bet gan tikai izgriezumus, jo kļuva pārāk pretīgi.

0

73

Promo:

0

74

4x01 "She’s Not There" sērijas anotācija:

Sookie journeys away from Bon Temps; Eric and Bill try to win back the human public; Jason learns that no good deed goes unpunished; Tara finds refuge in close quarters; Sam bonds with his own; Hoyt and Jessica debate the dinner menu; Jesus urges Lafayette to join a coven; Terry tries to alleviate Arleneʼs fears about the baby. (Written by Alexander Woo; directed by Michael Lehmann.)

+ promo plakāts  :love:
http://true-blood.net/wp-content/uploads/2011/05/TrueBloodDotNet_season4_001.jpg

0

75

Plakāts ir labs..  :love:

0

76

Beidzot vismaz plakāts ko labu sola. es pat būtu ar mieru tūbē skatīties vismaz izgriezumus, ja beidzot viņi pievērsīsies episkajam Sookie/Eric

0

77

albalonga написал(а):

Beidzot vismaz plakāts ko labu sola. es pat būtu ar mieru tūbē skatīties vismaz izgriezumus, ja beidzot viņi pievērsīsies episkajam Sookie/Eric

nu vajadzētu, vajadzētu šosezon beidzot :)

0

78

vēl viens preview video :)
http://www.spoilertv.com/2011/05/true-b … extra.html

0

79

http://www-tvline-com.vimg.net/wp-content/uploads/2011/05/TB4_KeyArtRED_600110526105306.jpg

0

80

Man patīk Ērika aizsargājošais skatiens un poza.. Bils izskatās mazliet pārāk pašpārliecināts, tipa, esmu viņu dabūjis un jums pārējiem nekas nespīd, bet vilkpuika izskatās baigi nogribējies... :)

Savukārt Sukijas skatiens norāda, ka viņa ir apmulsusi un izskatās, ka domā.. nu common.. beidzat taču kasīties.. kuru gribēšu, to arī izvēlēšos.. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » True Blood