TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 39. sērija


Sortilegio 39. sērija

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

http://www.dailymotion.com/video/xkndci_wlw-sortilegio-cap-39-wlw_shortfilms

0

2

skatos, skatos avanci..jau domāju, ka nekā īpaša nebūs, un tad ieraugu pēdējo ainu un man mute atvērās - negaidīju!! Bet izskatās cerīgi - Aleksam tas būs jāuzzina un jāreaģē!!! ak, gaidu!

0

3

šī sērija man patika :) Alekss kā jau Alekss - arvien neliekas mierā un pēta, cieš, domā par MH :) Paula un Mh attapīgas attiecībā uz Čučo ierašanos :D
ak, es tā jau zināju, ka šajā sērijā Alekss neuzzinās, ka MH sadūra.. kā man patīk tādi traģiski pavērsieni  :love:

0

4

Tas būtu pārāk vienkārši,ja Alekss jau tagad uzzinātu par Marijas Hosē nelaimi,noteikti viņš par notikušo uzzinās pēdējais.

0

5

Terēze написал(а):

Tas būtu pārāk vienkārši,ja Alekss jau tagad uzzinātu par Marijas Hosē nelaimi

Tieši tāā.. :D ļauj skatītājiem pagaidīt, pafantazēt :)

Terēze написал(а):

noteikti viņš par notikušo uzzinās pēdējais.

es tomēr ceru, ka pēdējais, kas uzzinās, būs Bruno un tie visi pārējie :D

0

6

aNgeL написал(а):

šī sērija man patika  Alekss kā jau Alekss - arvien neliekas mierā un pēta, cieš, domā par MH  Paula un Mh attapīgas attiecībā uz Čučo ierašanos

Jā, sērija baigi ātri pagāja :) Patika, ka Alekss tik uzstājīgs - pieprasa ātras atbildes, līdz ar to Erikam°nebija iespējas izdomāt melus :D

Šausmīgi žēl MH un Paulas...nabaga tēvs, kad uzzinās, ka abas meitas cietušas uzbrukumā :( Varbūt atklāsies, ka viņas nav māsas...jo man liekas, ka Paula un MH ir pusmāsas... . Bet prieks, ka Alekss jau nākamajā sērijā uzzinās par MH, un izskatās, ka pirms pārējiem tomēr :P

Ā, un bik žēl tomēr bija Rakelas...tam blondajam takš nav nekādu nopietno nolūku, bet viņa, kad grib izkratīt sirdi zvana viņam

0

7

sigsaster написал(а):

Patika, ka Alekss tik uzstājīgs - pieprasa ātras atbildes, līdz ar to Erikam°nebija iespējas izdomāt melus

aha - māk rīkoties :)

sigsaster написал(а):

Varbūt atklāsies, ka viņas nav māsas...jo man liekas, ka Paula un MH ir pusmāsas

man ar liekas, ka kaut kam tur jābūt..un wsp gribu Sandru redzēt :D

sigsaster написал(а):

nabaga tēvs, kad uzzinās, ka abas meitas cietušas uzbrukumā

eh..jāā...viņš tur tik laimīgs ar to Čučo -laiku labi pavada..

0

8

Ay Dioooooos, nabaga MH! :'(  :'(  :'(
Bet par Aleksu es tikai priecājos - šitā triec pretī Rakelais un izprašņā Ēriku, malacis! ^^
Viktorijas un Fernando attiecības mani priecē aizvien vairāk un tas skūpsts mašīnā, akkkk.. :love:
Katia un Bruno..? o.O Man žoklis līdz grīdai, kaut gan varēja jau paredzēt, ka kkas būs, pēc tās viņu pirmās tikšanās! Patika kā Bruno Maurai visu cirta acīs par to Mario, muahaha. :D
Pēc Ugunsgrēka laikam 40. sēriju noskatīšos, citādāk nomiršu, ja neuzzināšu, kā Alekss visu uzzinās! :love:

0

9

Aha! Spēcīgs skats! Bet MH ar tāda uzticīga pret cilvēkiem. Man tie uzreiz izskatījās pēc noziedziniekiem, bet MH vēl paņēma un izstāstīja, kas tobrīd atradās veikalā un tml. No otras puses, maybe, tā arī labāk, jo pārsteidzot nesagatavotus viņus, varēja viss beigties traģiskāk.
Bet nu sižetiski tie ir sajūsminoši notikumi!  :love:  :love: Ja Alekss nebūtu viņu padzinis, bet sargātu savā mājā, viss būtu citādāk. Vai ja nebūtu ļāvis viņai aizbraukt uz Saki. (nu tās ir tīri domas, ka rodas pēc šādas ainas, bet kas nemaina sajūsmu par notikušo!  :love: )

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 39. sērija