TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 41. sērija


Sortilegio 41. sērija

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

http://www.dailymotion.com/video/xko3ut_wlw-sortilegio-cap-41-wlw_shortfilms

0

2

Ceru,ka Marija Hosē dzirdēja,ko Alekss viņai teica,var nepārprotami redzēt,ka Alekss Mariju Hosē ļoti mīl.

0

3

Vai, cik īsa avance.. :D mja, tas Bruno - bet Alekss tač nevar viņam noticēt..

0

4

āā...sasodīts!! Kā es uzreiz neiedomājos, ka tik vienkārši Bruno tās asinis  neiedos..un Aleksam patiešām nebija izvēles.. :( :( lai gan viņi taču nevar paņemt un tā izšķirties..cik man likās, tad ainās, kurās IL Divo parādās, MH un Alekss ir kopāa..

0

5

ak, Alekss ir fantastisks  :love:  Viņš tomēr gatavs cīnīties un neatteikties no MH :) Viņi ir tik jauki abi :) Pēc visa ko Bruno viņiem abiem nodarījis, viņš būtu pelnījis, lai viņu piekrāpj, nevis saņemt vēl vairāk no Aleksa..

0

6

aNgeL написал(а):

ak, Alekss ir fantastisks    Viņš tomēr gatavs cīnīties un neatteikties no MH  Viņi ir tik jauki abi

Sākumā es arī nobijos, ka Alekss vnk piekritīs, bet tomēr cīnīsies...forši :)
Un kā mani kaitināja tas, ka Bruno sarunā ar Aleksu to klakšķināšanu taisīja...rrr...nevarēju ciest...un tā pāris reizes...šausmīgi krita uz nerviem...

Un MH pēc asins pārliešanas staroja kā maija saulīte un Alekss viņas lielais sargātājs  :) bet tomēr nācās pateikt, kas bija donors...

0

7

Par brīvu ir tikai siers peļu slazdā,un Bruno jau nu nebūs nekāds altruists,kas nesavtīgi,bez jebkādiem noteikumiem spēs ziedot asinis.

0

8

Aw, es zināju, ka Alekss tik vienkārši neatdos MH.. :love: Nu kā viņus abus var nemīlēt? :love:
Un Felipa malacis, ka beidzot laikam aiztaisīja Rakelai muti, pateikdama par Ulises.. ^^
Fernando un Viktorija.. :love:
Un nākamās sērijas avance, ahhh, pēc UgunsGrēka jānoskatās.. :love:

0

9

Ak..Alekss ne vienkārši, ne sarežģīti, ne arī visādi citādi neatdotu MH  :love:

0

10

aNgeL написал(а):

Ak..Alekss ne vienkārši, ne sarežģīti, ne arī visādi citādi neatdotu MH

Es kkā tizli izteicos, bet biju domājusi to pašu ko Tu.. :D :love:

0

11

Es jau sapratu, ka Tu tā arī domāji :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 41. sērija