TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Jill Mansel / Džila Mensela


Jill Mansel / Džila Mensela

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Ašās draudzenes : Tikšanās ar vecām skolas draudzenēm var būt patiesi priecīgs notikums. Kamilla Stjuarte atklāj, ka dažkārt tā arī var mainīt dzīvi uz visiem laikiem. Tikšanās ar Rozu Valenderu graujoši ietekmē Kamillas dzīvi. Laimīgā kārtā viņai palīgā nāk saniknotā Lulū Marksa, pārliecinādama Kamillu, ka, par spīti viņas pašas haotiskajai dzīvei, viņai lieliski padodas padomu došana citiem. Un, kad Kamilla sāk tiem sekot, viņa ātri vien atklāj, ka dzīve ar ātriem apgriezieniem ir daudz jautrāka par piekrāptas mājsaimnieces eksistenci... No angļu valodas tulkojusi Gunita Mežule.

Mans mīļākais ienaidnieks : Medija Hārvija pusaudža vecumā bija īsts neglītais pīlēns ar lētām brillēm, izspūrušiem matiem un greiziem zobiem. Par laimi, tagad viņa ir kļuvusi par īstu skaistuli. Taču, kad viņa kādā zvaigžņotā vasaras naktī satiek Kerru Makinonu un pēc pāris dienām atklāj, kas viņš patiesībā ir… jā, tad sākas īstās nepatikšanas. Jo visa Eškomba zina, kas notika pirms vienpadsmit gadiem, un viņas māte Marčella drīzāk ar kailām rokām saplosītu visu Makinonu ģimeni gabalos nekā ļautu Medijai satikties ar kādu no viņiem. Kaut arī Marčella nav viņas īstā māte, Medija viņai ir tik daudz pateicības parādā. Kā gan viņa var nostāties pret Marčellas gribu?

Mīļais, nesteidzies : Kad pusaudzes gados iemīlies apkārtnes pievilcīgākajā sliktajā zēnā, sagaidāms, ka vecāki iebildīs. Taču Lotijai tagad ir trīsdesmit, un viņa (paldies Dievam!) ir šķīrusies no pasaules lielākā brunču mednieka, bet kas tev deva? Tikko Lotija varētu iepazīties ar patiešām godprātīgu un vīrišķīgu vecpuisi, vārdā Tailers, viņas bērni dara visu, lai mātes pielūdzēju aizbaidītu uz neatgriešanos. Un abi resgaļi pat negrasās padoties...

Millijas dēka : – Jebkura normāla meitene būtu glaimota, – Nīls aizvainots purpināja, sašutis, ka Milija neklausās viņa atzīšanos. – Jebkura normāla meitene būtu no prieka galu dabūjusi, tici man. Tu laikam nesaproti, cik es esmu iekārojams...
Bet Milija neklausījās Nīla piedāvājumā. Viņa nenovērsdamās raudzījās, kā kāda noraudājusies sieviete grasās nolēkt no pašnāvnieku tik iemīļotās klints, un nolēma doties turp, lai iejauktos...
Vai Milija varēja nojaust, ka, izglābjot dzīvību slavenai rakstniecei, viņa kļūs par savešanas objektu? Un ka viņai nāksies melot tik daudz, kā nekad iepriekš dzīvē – gan lai „atšūtu” ērmīgus pielūdzējus, gan lai, ak! – kaut uz mirkli sastaptu savu nepieejamo sapņu vīrieti...

Vajadzīga dārzniece : Kad Nadja Kinsella iepazīstas ar Džeju Tīrnenu, viņai, protams, uzmācās kārdinājums. Viņi ir spiesti pārnakšņot nomaļā Kotsvoldas krodziņā, kamēr ārā plosās sniegputenis...godīgi sakot, vai gan kāds to uzzinātu? Taču Nadja jau ir sastapusi savu Īsto. Viņa ar Loriju ir kopā daudzus gadus - viņi mīl viens otru jau kopš bērnības, un redzopt Loriju, viņai vēderā joprojām uzvirmo tauriņi. Nu labi, varbūt pēdējā laikā viņi vairs tik bieži netiekas, bet tā jau nav Lorija vaina. Nadja nespēj viņu piekrāpt. Turklāt, ja cilvēks pieder pie tādas ģimenes kā Kinsellas - valdzinoši skaista vecmāmiņa Mirjama, bezatbildīga māte Leonija, māsa Klēra, kuru nekas nespēj apturēt, - nu, kādam taču ir jāizturas savaldīgi, vai ne? Nevar taču darīt neko tādu, ko vēlāk nāktos nožēlot...

Deizijas viesnīca : Deizija Maklīna ir pārvaldniece lauku viesnīcā, kas pieder viņas "ēverģēlīgajam" tēvam Hektoram. Uzzinājusi, kas grasās rīkot kāzas viesnīcā, viņa nemaz neraizējas - viņas draudzene Tara no visas sirds zvēr, ka pat nepaskatīsies uz savu bijušo draugu Dominiku, kuru nav redzējusi jau gadiem ilgi. Tomēr Deizijai būtu vajadzējis uztraukties: Dominikam padomā ir kas cits. Un tikšanās ar Taru izraisa haotisku notikumu virkni ar pavisam neparedzamām sekām visiem, kas iesaistījušies šajos notikumos. Kamēr Deizija turpmākos mēnešus pavada, ķildojoties ar Devu Taizeku, Dominika līgavaiņa vedēju, Tara cīnās ar savu sirdsapziņu. Tikmēr Hektors satiekas ar… nē, tas ir ciema vislabāk glabātais noslēpums. Un tad uzrodas Bārnijs ar kaut ko tādu, kas savulaik piederējis Deizijas bijušajam vīram, kuru viņa visiem spēkiem cenšas aizmirst… Nekad nevar zināt, kas var atgadīties viesnīcā. Un nevar zināt, kas tur apmetīsies…

Piedāvājums, no kura grūti atteikties : Lola un Dagijs ir ideāls pāris. Viņu mīlestība ir stipra kā klints un spēj izturēt jebkādus likteņa triecienus. Līdz brīdim, kad… kā zibens no skaidrām debesīm nāk Dagija mātes piedāvājums – samaksāt Lolai iespaidīgu, ar vairākām nullēm rakstāmu summu, lai Lola pazustu no Dagija dzīves uz visiem laikiem.
Sagadās tā, ka Lola ir nonākusi zināmas grūtībās, un jūtas spiesta pieņemt no Dagija mātes naudu. Lolas sirds tagad lūst ar skaņu kas liktu pat eņģeļiem apraudāties, taču viņa saņem visus spēkus, un pamet Angliju.
Saulainā Maljorka ir pietiekami tālu no Londonas, kurp doties, lai kārtīgi pārdomātu cik liela nozīme dzīvē ir šīm šķietami nesaistītajām lietām – mīlestībai un naudai.

Pilna karote mīlestības : Savas pirmskāzu ballītes laikā Popija Danbara iepazīstas ar Tomu Kenediju. Ar savām tumšajām acīm un greizo smaidu viņš varētu novest no ceļa jebkuru meiteni, taču Popiju visvairāk piesaista sajūta, ka viņi ir pazīstami visu mūžu. Viņa nespēj aiziet uz abu norunāto tikšanos - un vairs nespēj arī iziet pie vīra. Piepeši kļuvusi bēdīgi slavena kā "meitene, kas piekrāpusi Robu Makbraidu", Popija pārceļas uz Londonu. Drīz vien viņa apmetas bohēmiskā mājoklī pie Kaspara Frenča, satriecoši izskatīga, jauna mākslinieka ar siržulauzēja slavu. Tomēr pat savā greznajā jaunajā mājā Popija nespēj aizmirst Tomu. Kamēr viņa šo puisi neatradīs, tā arī nekļūs skaidrs, vai viņu tikšanās bijusi likteņa noteikta vai arī nākotnē viņu gaida kaut kas pavisam cits…

Romantiskās spēles : Kad ļoti pievilcīgs policists apstādina auto, ar kuru Sūzija un Rorijs Kērtisi traucas pašnāvnieciskā ātrumā, Sūzija sacer ticamu pasaciņu par klīnisku gadījumu un veiksmīgi izvairās no soda. Viņa apzvēr policistam, ka tad, ja dzemdēs dēlu, nosauks viņu par ... Kāds ir jūsu vārds, policista kungs? Ak, Harijs?! Tūlīt pēc tam, kad Sūzijai nomirst māte, klajā nāk ilgi un ārkārtīgi rūpīgi slēpts ģimenes noslēpums. Turklāt noslēpuma lieciniece nekautrējas ierasties uz mātes bērēm, un vēl paša neatvairāmā Harija pavadībā! Liktenis ļauni pajoko, un Harijs neprātīgi iemīlas Sūzijā. Drīz vien visi gatavojas viņu kāzām. Diemžēl, šobrīd Sūzija vairs nevēlas pat dzirdēt Harija vārdu

0

2

Esmu lasījusi - Mans mīļākais ienaidnieks  ; Mīļais, nesteidzies  ; Millijas dēka ; Vajadzīga dārzniece ; Pilna karote mīlestības. Vispār Ašās draudzenes arī pēc nosaukuma dikti dzirdētas izklausās..bet pēc anotācijas kaut kā nēe..  tā ka nezinu vai lasīju.. Parasti man ap grāmatas vidu paliek kaut kā apnicīgi lasīt bišku.. Un man nepatīk, ka tiek pievērsta tik liela uzmanība arī citiem varoņiem.. Bet gribēju pieminēt šo rakstnieci tādēļ, ka man ļoti patīk viņas grāmatu sākumi un arī beigas.. Un, pirmkārt, jau uztaisīju viņai tēmu tādēļ, ka  no visām man jau iepazītajām rakstniecēm, manuprāt, viņas darbos ir vislabākā humora izjūta! ar rotaļīgumu un jautrību :)

0

3

Šobrīd arī iepazīstu šo rakstnieci. Grāmatā "Mans mīļākais ienaidnieks" man patika tas kā viņi iepazinās. Varēja tiešām pasmieties. "Millijas dēka" man patika tās telefona sarunas, bet par "Vajadzīga dārzniece" vēl neizteikšos, jo vēl ir palikušas ~60.lpp. līdz beigām. Pieņemamas grāmatas, ja gribas vienkārši relaksēties.

0

4

"Mans mīļais ienaidnieks" un "Pilna karote mīlestības" esmu šovasar lasījusi, tāpēc atceros.. Man patika "Mans mīļais ienaidnieks" - tikai visu laiku gaidīju, kad beidzot pievērsīsies galvenajiem varoņiem.. bet vispār man no lasītajām viņas grāmatām šķiet vislabāk patika "Mīļais, nesteidzies" :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Jill Mansel / Džila Mensela