TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » The Vampire Diaries


The Vampire Diaries

Сообщений 41 страница 60 из 176

41

Siikaa написал(а):

P.S. Bet grāmatās no visiem sieviešu tēliem Bonija ir mans mīļākais varonis.. tik seriāla Bonija ne īsti pie sirds iet..

Tu esi lasījusi visas grāmatas? Kur kaut kas tāds ir pieejams? Kādā valodā? :D Viņas ir biezas? (zinu, ka pareizi ir "TĀS", bet kaut kā neskanīgi izklausās... :D) Gribētos palasīt kaut vienu... varbūt iepatiktos. :)

0

42

Man grāmatā visvairāk patika Meriditas tēls...Žēl, ka seriālā viņas nav.
Modreit, par TVD grāmatām ir vesela sadaļa...un netā var nolādēt vai nopirkt. ;)

0

43

Lisa написал(а):

Modreit, par TVD grāmatām ir vesela sadaļa...un netā var nolādēt vai nopirkt.

Okay. Paldies! :)
Esmu ieintriģēts. Tagad zināšu, kādas dāvanas no draugiem pieprasīt. :D

Отредактировано modreits (01.09.2010 21:38)

0

44

Intereses pēc paskatīju fandoma situāciju populārākajā TVD forumā. Uz doto brīdi situācija ir šāda -

1. vieta Damon & Elena (321 fans)
2. vieta Stefan & Elena (127 fani)
3. vieta Damon & Alaric bromance [non slash] (86 fani)
4. vieta Damon & Bonnie (81 fans)
5. vieta Stefan & Katherine/Stefan & Damon brother relationships [non slash] (72 fani)
7. vieta Tyler & Bonnie (58 fans)

Protams te nav visi šipingi, bet gan topa augšgala :)

0

45

Es vakar noskatījos 1. sēriju!!  :flirt:  Visbeidzot, jo ielādēta man jau pirms 2 mēnešiem tā! Viss tas fons - migla, kraukļi, vispār tā atmosfēra ir kāreiz manā gaumē  :love:  Pēc pirmās jau sērijas grūti ko teikt un tāa... Bet sērija man patika! Gan Stefana, gan Deimona parādīšanās veids patika! Īpaši Deimona :D Bet nu vispār man šobrīd nav viedokļa par to, kurš patīk vairāk..tikai iepazīstu viņus.
Intensīvi vakar lādēju 1. sezonu, tā ka varēs skatīties palēnām (hope so, jo pēdējais laiks sākt mācīties, nevis taisīt maratonus :D )

0

46

Aaaaaa, aNgeL, SUPER!!! Tava ziņa manu rītu padarīja daudz jaukākuhttp://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/yahoo.gif! Ļoti gaidīšu tavas atsauksmes :)

P.S - Vienā ziņā gan man tevi jāapbēdina, migla un krauklis pazudīs. Seriāla autoriem šis tika vaicāts un viņi atbildēja, ka viņu mērķis bija radīt reālāku vidi, ka Deimona spējas kontrolēt miglu un pārvērsties krauklī esot bijušas pārāk pārdabiskās un pārāk nereālas. Bet viņa šarms ar šo zudumu it nemaz nesarūk, tici man  :playful:

0

47

Es arī pirms kādām 3 dienām noskatījos 1.sezonas 1.sēriju (draudzene pierunāja), pagaidām likās tīri ok....nedaudz vietām šausmeni atgādināja, it īpaši sākumā un vēlāk brīžos, kad it kā meitene (Elena vai tā gaišiem matiem, kas izdzīvoja) viena, bet reāli tur ārā kāds ir :D

0

48

cravey написал(а):

Tava ziņa manu rītu padarīja daudz jaukāku

Aww... CIk foršī!! Vēl lielāks prieks, ka noskatījos!
Elēna man patīk :) Aktrise ļoti pievilcīga, bet to jau ievēroju visās redzētajās bildēs, jūsu parakstos utt :D

cravey написал(а):

P.S - Vienā ziņā gan man tevi jāapbēdina, migla un krauklis pazudīs. Seriāla autoriem šis tika vaicāts un viņi atbildēja, ka viņu mērķis bija radīt reālāku vidi, ka Deimona spējas kontrolēt miglu un pārvērsties krauklī esot bijušas pārāk pārdabiskās un pārāk nereālas. Bet viņa šarms ar šo zudumu it nemaz nesarūk, tici man

Tu zini, kad es rakstīju, ka man patīk šī daļa, man bija iekšēja nojausma, ka šie elementi pazudīs.. Nu tas krauklis vēl tāa..Bet migla gan man  riktīgi patika!
ļoti gaidu pirmo īsto Elēnas un Deimona satikšanos.. Intrigē mani. Un vispār Deimons intrigē.. Viņš tāds noslēpumains liekas. Stefans tāds bišķi saprotamāks izskatās (bet nu tas aŗī var būt acu apmāns :D )

0

49

sigsaster написал(а):

nedaudz vietām šausmeni atgādināja, it īpaši sākumā

Jā!! Tam es piekrītu! Man ar tas sākums likās baisāks nekā gaidīju! Nežēlīgs!

0

50

Nebūs, nebūs vēlāk tiik šausmīgi :D Pilots (1.sērija) tādā ziņā ir biken atšķirīgs no pārējām sērijām :)

aNgeL написал(а):

ļoti gaidu pirmo īsto Elēnas un Deimona satikšanos..

Tas būs 2. sērijāhttp://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/spiteful.gif

Ahh, man pēc šīm sarunām atkal prasās Deimonu un Eleinu parakstā uzlikt :D

Vispār es te caur facebook saaicināju savus Erasmus paziņas, un viena meitene no US, ar kuru kalnā abas reizē kāpām un vienlīdz smagi stenējām par to cik grūti, izrādās viņa arī liela TVD fane. Un tieši pirms braukšanas uz FR nopirkusi 1.sezonas DVD. Nākam 5dien sarunājām taisīt TVD maratonu  :playful: Vienīgā nelaime tāda, ka viņa ir Stelena atbalstītāja, kamēr es Delena :D

0

51

cravey написал(а):

Vienīgā nelaime tāda, ka viņa ir Stelena atbalstītāja, kamēr es Delena

Tad jau līdzsvars veidojas :D :D :D Tikai smagi ar tādu līdzsvaru :D

cravey написал(а):

Tas būs 2. sērijā

Mmm... Gaidu, kad tikšu mājās!! :)

cravey написал(а):

Ahh, man pēc šīm sarunām atkal prasās Deimonu un Eleinu parakstā uzlikt

:rofl: Tā tas notiek, kad kāds sāk uzdzīt nostaļgijas pēc tā, ko pats esi redzējis jau :D

0

52

aNgeL, a tu krieviski vai angliski skaties?

0

53

cravey написал(а):

aNgeL, a tu krieviski vai angliski skaties?

Angliski ar angļu subtitriem :D

0

54

Un normaļna, nav baig grūti?

0

55

Nu baigi grūti nav! Normāli. Man jau ar to angļu valodu vispār kaut kāda krīze uznākusi, tāpēc cenšos "nostāties uz kājām" :D

0

56

aNgeL написал(а):

Nu baigi grūti nav! Normāli. Man jau ar to angļu valodu vispār kaut kāda krīze uznākusi, tāpēc cenšos "nostāties uz kājām"

Ā, pareiz, pareiz, un jo labāk, ja to var darīt patīkamā veidā  :playful:

0

57

cravey написал(а):

, pareiz, pareiz, un jo labāk, ja to var darīt patīkamā veidā

Jāaa.... Ar Merlinu un tagad Vampire diaries  :flirt:

0

58

cravey написал(а):

hh, man pēc šīm sarunām atkal prasās Deimonu un Eleinu parakstā uzlikt :D

Uhh.. es dievinu to dziesmu, kuras vārdus esi izmantojusi parakstā... un tik labi viņiem atbilst.. :D

0

59

aNgeL написал(а):

ļoti gaidu pirmo īsto Elēnas un Deimona satikšanos.. Intrigē mani. Un vispār Deimons intrigē.

Nu protams jau, kad es sāku skatīties jau biju paspējusi salasīties visu labo par Deimonu! Ja reāli man pirmā sērija likās tāda mazliet so so , tad reāli asumiņu piedeva Deimona parādīšanas. Katru sēriju, kad skatījos gaidiju Deimona ainas, pārējais bija tikai fons...bet jauno sezonu skatoties tagad patīk viss, labi mazliet sižetā ir vietas, kas man nepatīk, bet es esmu diez gan kritiska, mani pārsteigt ir diez gan nereāli, bet tā kā man Poliņš kā aktieris iepatikās tādēļ.kā cravey vairākas reizes jau teikusi - žēl, ka viņām tā loma tāda pablāva.

0

60

2. sērija.
Mmm..Patika ļoti Deimona un Eleinas satikšanās! Viņš ir tik pozitīvs, tik enerģisks un brīvs, ka Stefans viņam blakus man likās kā tāds pelēks mākonis :D Turklāt Stefans tobrīd vēl dusmīgs bija!
Bet īstenībā 2. sērija ir ne mazāk baisa par pirmo! Bet patika, kā izdomāja to ainu teltī. Ar tādu kā ironiju. Ka tā meitene solīja, ka būs lietus, viņas draugs izgāja, viņa mirkli pasēdēja, izdzirdēja pilēšanu un nodomāja, ka viņai bijusi taisnība, bet ...tas galīgi nebija lietus.. Mjaa.. Baisi!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » The Vampire Diaries