TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » The Vampire Diaries maratonu naktis


The Vampire Diaries maratonu naktis

Сообщений 1 страница 20 из 51

1

Hello, my lovelies :)
Par šo jau ar Aijuci runājām. Bet lēnām vajadzētu izdomāt datumu, skaidrs, ka tas būs jūnijs. Plānā paredzēts maratonēt abas sezonas. Tāpēc arī sauc par MEGA maratonu, jo viņš varētu ilgt pat 2 dienas (2 naktis).
Varbūt bez Aijuča vēl kāds vēlas pievienoties? Inetux, kā ar tevi jūnijā?

K.

0

2

YAP I'M IN.
Jūnijā es mierīgi tieku, jo uz Vāciju braucu tikai ap augusta sākumu.

0

3

O, super, jāsagaida Aijucis, lai varam datumus norunāt :)

0

4

cravey написал(а):

O, super, jāsagaida Aijucis, lai varam datumus norunāt

I am here...

Varbūt varam mēģināt sarunāt to Jāņu nedēļas sākumu... man tad būs atvaļinājums un varēsim tiešām divas dienas no vietas, bez problēmām.. jo es būšu pilnīgi brīva no visa... :)

0

5

Pirms jāņiem? Davaj tad uzreiz runājam 20.-22. jūniju? 20. pēcpusdienā teiksim 17:00 pie manis un tad līdz 22. jūnija rītam :D Man der :) Inetux?

0

6

Man der :)

0

7

Superb, tad vienojamies par 20.-22. jūniju  :glasses:

0

8

cravey написал(а):

Superb, tad vienojamies par 20.-22. jūniju

Exelent... atzīmēšu savā kalendārā... :)

0

9

es moš piebraukšu ciemos pēc situācijas kādā diennakts stundā. LOL. Tā sacīt lai apskatītos, vai jūs vēl šaja realitātē vai jau pilnīgi TVD dimensijā. LOL. Tā, kā izskatās, ka man pirmo reizi astoņu gadu laikā jāņi būs brīvi, tad noteikti pa laukiem dzīvosos, bet 25. un 26. man būs jāstrādā, tad nu par šīm dienām centīšos 21.un22. izsist brīvus. Tad arī varētu kādā brīdī tuk-tuk-tuk-cravey-tuk-tuk-tuk-cravey-tuk-tuk-tuk-cravey....

0

10

albalonga написал(а):

Tad arī varētu kādā brīdī tuk-tuk-tuk-cravey-tuk-tuk-tuk-cravey-tuk-tuk-tuk-cravey....

:rofl:  :rofl:  :rofl:

0

11

albalonga написал(а):

Tad arī varētu kādā brīdī tuk-tuk-tuk-cravey-tuk-tuk-tuk-cravey-tuk-tuk-tuk-cravey...

Mēs jau noteikti gaidīsim to tuk-tuk.. :)

0

12

Meičas, sliktas ziņas. Nevaram mēs maratonēt šajās dienās, jo man 21. un 22. abas dienas ir apmācība lidostā priekš prakses :( Savukārt no 15. - 17. es būšu laukos. Un ja tajā nedēļas nogalē mums ir pie Sandas tad galīgi nesanāk :( Tad mums jāpārceļ uz nenoteiktu laiku, jo man prakse no 27. sāksies, bet būs tā, ka es 2 dienas strādāju un 2 dienas brīvas, tad varam uz 1nu nakti taisīt, vnk mazāk sēriju skatīties.

0

13

Aiz baigi žēl, bet nekas tad kādu citu reizi.

0

14

Žēl gan.. bet varam sarunāt varbūt jūnija pēdējā nedēļā mēģināt sarunāt.. :D

0

15

Tiklīdz zināšu grafiku, tā sarunāsim kko :)

0

16

Man doma, ka mēs 07.10. varētu maratoniņu uzrīkot :) Ko sakāt? Aijuc? Bumes? Alby? etansy?

0

17

ES ar visām četrām par!~

0

18

7. ir labs, 6. būtu vēl labāks.
Jo vēl vairāk par VD es gribu jūs visas satikt ;)

0

19

etansy написал(а):

7. ir labs, 6. būtu vēl labāks.

Es vnk domāju, ka nākošā diena ir sestdiena, jo piem, Aijai noteikti, ka darbiņš 7. vēl būs. Tev 8. kaut kas paredzēts?

0

20

Nu es noteikti ieradīšos 7.. tā kā man sanāca pagājušajā nedēļā pārstrādāt stundas... es varētu mēģināt pārcelt tās uz priekšu un tad varētu tikt vaļā no darba ātrāk kā 17.00... bet kādos 14.00.. ja tas kaut ko maina... :)

Bet nu jā.. diemžēl es darba dēļ tieku tikai nedēļas nogalēs.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » The Vampire Diaries » The Vampire Diaries maratonu naktis