TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Mani piedzīvojumi Tallinā


Mani piedzīvojumi Tallinā

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Nu tā, esmu atpakaļ :D
Uzreiz pastāstu par galveno - Alby jau saņēma īsziņu, ka blakus mūsu paradzētajam hostelim mēs uzgājām geju bāru! Tagad, meklējot info, izrādās, ka šis geju klubs ir visīstākā Tallinas Babilona ar visu back room un go go Boys :D Tas esot viseksluzīvākais nakstsklubs Tallinā, kurā esot visgrūtāk tikt iekšā. Maksa visiem mūsu naudā ir aptuveni 7Ls! :D Nosaukums - Angel  :shine: Bet vēl prikols ir tāds, ka mūsu paradzētais hostelis atrodas 2. stāvā, kamēr pirmajā stāvā, tagad skatoties info par geju klubiem, izrādās, ka 1. stāvā ir geju bārs :D VOPŠEM IR TĀ, KA TUR MĒS BŪSIM, TĀ BEZ MAZ VAI IR TALLINAS LIBERTY AVENUE  :crazyfun:

Tālāk - Tallina pati par sevi ļoti skaista, vietām var saskatīt līdzību ar Rīgu un Vecrīgu, bet es teikšu tā, ka Tallinas vecpilsēta man labāk patīk. Kad staigā pa tās mazajām ieliņām, vai viesojies skatu laukumā, rodas sajūta it kā tiešām būtu nonākuši kādus 8 gadsimtus atpakaļ viduslaikos. Nu vnk super! :) Izkārtnes suvenīru veikaliem krāšņas un bagātas ar izdomu. Atrodas šie suvenīru veikali, tādās kā viduslaiku mājiņās. Gaisotne ļoti burvīga. Mums ļoti paveicās arī ar laiku, tā ka varējām visu izbaudīt par visiem 100%. Otra lieta uz kuru jāiziet noteiktu būs, vienā vietā bij foršs Hofbrauhaus stila krogs, austriešu mūzika, aliņš, viss kā pienākas  :playful:

Redzēju arī pirmo reklāmu Eiropas čempim, un šeit atkal prikols - reklāma bija uz 4. tramvaja! :D 4. tramvajs ir tas ar kuru es arī Rīga patstāvīgi pārvietojos no Imantas uz centru :D Kā es teicu, tai jābūt kauč kādai zīmei :D Līdz hallei neaizbraucām, jo īstenībā Tallinā iebraucām tik pirms pašiem 19:00. Bet zinu apm kā var nokļūt. Transporta biļetes jāpērk kioskā, tad ir lētāk - 13 kronas, a ja pie vadītāja, tad 20 kronas. Šķirba tomēr ir. Transports iet apm tik pat ilgi kā pie mums.

Madonnas koncerts - fufelis! Bilan, es vispār šaubos vai visi cilvēki paspēja līdz koncerta sākumam, vai pat vidum iekšā ieiet. Rindas vnk NENORMĀLAS, KO TĀDU PIRMO REIZI MŪŽĀ REDZĒJU!!!! Katrā ziņā nopriecājos, ka neesmu Madonnas fane :D Turklāt koncerta dēļ, mums vakarā, sāpošām kājām, bija nez cik ilgi jāgaida autobuss, jo korķi protams  :mad:

Par visu kopumā. Es jutos gandrīz kā mājās. Nosaukšu kāpēc - Rimi, Maxima, Swedbank, kur ieliekot bankomātā karti, automātiski viss notiek latviešu valodā, "Laimas" produkcija, "Kārums" šokolādes sieriņi, "Pilskalna kvass", utt. :D

Bildes tūliņ salikšu netā :)

P.S - "Angel" ("Babylon") kluba mājaslapa:
http://www.clubangel.ee/

un zem "Vana Tom" hosteļa esošais "X-baar" ("Woody's")  :playful: :
http://www.xbaar.ee/eng.php

Отредактировано cravey (05.08.2009 09:29)

0

2

cravey написал(а):

VOPŠEM IR TĀ, KA TUR MĒS BŪSIM, TĀ BEZ MAZ VAI IR TALLINAS LIBERTY AVENUE

hohoho, super. es tak teicu - tas ir liktenis...

X-bar is a best place for all open-minded people out there!

wot šitais teksts man ļoti patika...

0

3

albalonga написал(а):

X-bar is a best place for all open-minded people out there!

wot šitais teksts man ļoti patika...

Aha, savukārt man pie "Angel" patīk šis :"You do not need to restrain yourself in Angel; in fact, it would be impossible to restrain yourself in here. " :D

0

4

Un lūk arī biudes :D

http://s398.photobucket.com/albums/pp69/pecity/Tallina 09/

0

5

hohoho, forši bilžuki. Tev ir pareizās krāsas krekliņš, pareiza rokassprādzīte un pareiz albuma fons.  :D  Un vēl bildē redzēju vienu pazīstamu seju vēl bez tava mammuka un tevis. :D

0

6

albalonga написал(а):

Tev ir pareizās krāsas krekliņš, pareiza rokassprādzīte un pareiz albuma fons.  :D

:D

albalonga написал(а):

Un vēl bildē redzēju vienu pazīstamu seju vēl bez tava mammuka un tevis. :D

kuru tad?  :blush:

0

7

cravey написал(а):

kuru tad?

'hokeja meiteni.

0

8

albalonga написал(а):

'hokeja meiteni.

Ā, jā, pareiz :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Mani piedzīvojumi Tallinā