TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Ghost Whisperer / Ēnu čuksti » Ghost Whisperer / Ēnu čuksti


Ghost Whisperer / Ēnu čuksti

Сообщений 1 страница 20 из 26

1

http://s50.radikal.ru/i127/0908/d0/b44d1a6703f7.jpg

Seriāla galvenā varone Melinda Gordone, kuras īpašo spēju izpausmes veido vēstījuma pamatu visam seriālam, vieno visus rādītos notikumus. Melindai Gordonai dotas spējas redzēt  un dzirdēt to, kas risinās aiz  reālās dzīves konkrētības. Melinda šīs spējas mantojusi no savas vecmāmiņas, jau diezgan agri sākusi apjaust, ka viņa pasauli redz un dzird citādi, nekā pārējie cilvēki. Un ja dotas tādas spējas, tad -  līdz ar to uzticēti pienākumi, ko pa spēkam izpildīt tikai īpašiem cilvēkiem.  Melindai  jāuzņemas starpnieka loma saziņā starp dzīvo pasauli un viņpasauli, viņa redz, dzird un saprot mirušos, tāpēc var dzīvajiem nest vēsti un mierinājumu. Tā ir liela palīdzība un mierinājums arī aizgājējiem, ja viņi var redzēt un dzirdēt, kā Melinda  spēj mierināt, remdēt sāpes dzīvo pasaulē. -  Nav viegls šis Melindai uzticētais pienākums, nav viegli būt līdzās cilvēkiem sāpju un zaudējuma brīžos, nav viegli redzēt un dzirdēt to, kas citiem slēpts. Nav jāvērtē, laime vai lāsts ir tādas spējas, Melindai tas jāuztver kā pienākums. Katras  sērijas sākumā Melinda  pastāsta par sevi. Un jau šis ievads ļauj nojaust viņas saasināto pasaules uztveri, spēju kontaktēties ar mirušo gariem, ar viņpasauli. Gatavību būt un dzīvot šādā  pasaulē, kur skaņas un norises ir daudz blīvākas, nekā citu cilvēku uztveramajā apkārtnē. Tāds notikumu ievadījums noskaņo arī skatītāju kļūt par dalībnieku sekojošajos notikumos, ticēt.

Pašlaik ir uzfilmētas 4 sezonas, bet 5tās sezonas (24 sērijas) pirmizrāde notiks 2009. gada 25. septembrī

Отредактировано aNgeL (06.08.2009 17:28)

0

2

Cast:

Melinda Gordon (Jennifer Love Hewitt)
Jim Clancy (David Conrad)
Andrea Marino (Aisha Tyler) (Seasons 1; Season 2, Episode 1)
Rick Payne (Jay Mohr) (Seasons 2-3; Season 4, Episode 1)
Delia Banks (Camryn Manheim) (Season 2-present)
Ned Banks (Tyler Patrick Jones/Christoph Sanders) (Season 2-present)
Eli James (Jamie Kennedy) (Season 4-present)

0

3

Noskatījos nesen vienu sēriju pa LTV7 , gaidīju nākamo svētdienu..bet izrādījās, ka tā bija 2. sezonas pēdējā sērija :D
Nolēmu skatīties pagaidām šo seriālu , sākot no 3. sezonas :) Jau noskatījos 2 sērijas - ak, man patīk :) Tāda mistika jūtama, spocīgums..un skaistā Melinda :) Dikti patika sērija par asiņaino Mēriju, 2 reizes esmu redzējusi. Tāds it kā pabaiss seriāls, bet man patiesībā nav nemaz nekad baisi skatīties, tieši otrādi - sajūsma :D

0

4

šis ir viens no maniem mīļākajiem seriāliem! esmu redzējusi jau visas sezonas (atskaitot dažas sērijas) un ar nepacietību gaidu jau piekot sezonu!

aNgeL написал(а):

Tāda mistika jūtama, spocīgums

es tieši tādēļ sāku skatīties šo seriālu, jo man patika sižets... vismaz tas, ko akcentēja pirmajās sezonās! turklāt es dievinu melindas un džima pāri! tā ir super ideāla laulība :love:

0

5

Es ar' dievinu šo seriālu. Redzēju 3 sērijas Fox Live (3 sezonas pēdējas sērijas :D ) Un tad torrentā dabuju 1 un 2 sezonu... ak... 1 sezons ir brinīšķigs, dievīgs. Es raudāju kad bija sērija par zēnu Kenniju, kurš nomira, pakrītot zem vilciena, bet nezināja to un gaidīja, kad atnāks mamma... un vēl kad nomira Andrea (Melindas draudzene 1 sezonā, viņa bija tik forša). Vispār 1 un 2 sezoni ir daudz stiprāki, taču man ļoti patīk turpinājums ar' ^^ Ļoti gaidu 5. sezonu. Tur būs Melindas un Džima dēls, tik jauks mazulis. Esmu gatava skatīties šo seriālu angļu valodā :D Ar manu angļu valodu tas gan ir īstais varoņdarbs :)

0

6

ak, Deyalit - kāds avatars Tev  :love:

0

7

Man šis seriāls ĻoTi patīk, Dženifera ir forša aktrise un man baigi patīk Deivids Konrāds tā gribētos viņu redzēt vēl kādā filmā.
Šī ir gan baisa gan arī diezgan emocionāla filmā.
Es biju sašutusi, kad 4. sezonā nomira Džims, bet viņa dvēsele iemājojās citā cilvēkā un forši bija tas, ka viņš izskatījās gluži kā Džims un tas, ka Džimam ar laiku atgriezās visa atmiņa. Šis ir no seriāliem, kurš gribētos, lai nebeidzas nekad. forši būtu, ja Melinda un Džims arī īstenībā būtu kopā, jo izskatās tik burvīgs pāris.

0

8

mmaarriiaa написал(а):

Es biju sašutusi, kad 4. sezonā nomira Džims, bet viņa dvēsele iemājojās citā cilvēkā un forši bija tas, ka viņš izskatījās gluži kā Džims un tas, ka Džimam ar laiku atgriezās visa atmiņa

vai, spoileris :D :D Nu nekas :D
ak, jā, Dženifera man arī ir viena no vismīļākajām šā brīža aktrisēm :) Joprojām turpinu skatīties trešo sezonu - forši  :love:  Bet gribu tikt arī līdz abām iepriekšējām :)
Man arī patīk Džims un Melinda :) īpaši brīžos, kad Melinda ir kaut kādās briesmās, tad viss ir tik spēcīgi un romantiski  :love: Man ļoti patīk, ka katras sērijas sākumā tās spoku izdarības tiek baisi pasniegtas..bet tad kaut kā nesen iedomājos, ka tie visi spoki galā skaitās labie, un tagad pēc šīs atklāsmes kaut kā bišk zuda patīkamā baisuma sajūta, bet vienalga forši :) Turklāt jau vienalga paliek ļaunie tēli :)

0

9

Wiii... rīt pa LTV7 sākas Ghost whisperer 3. sezona :) :)  :love:

0

10

Ja jums gadienā vajadzīgs atsevišķs forums sim seriālam, tad sakiet.

0

11

Es arī sāku skatīties šo serjālu. Pagaidām noskatījos tikai pirmo sēriju un līdz galam nav skaidrs, kas notiks tālāk, bet jau lādēju nākošās sērijas. :)

0

12

Wiii... rīt pa LTV7 sākas Ghost whisperer 3. sezona

:cool: Jauki. Paldies par info. Noteikti skatīšos, lai gan jau 3 reizi :D

0

13

albalonga написал(а):

Ja jums gadienā vajadzīgs atsevišķs forums sim seriālam, tad sakiet

Tas būtu dikti forši patiesībā.. palēnām kaut ko varētu tur bāzt iekšā.. - nav jau vasara vairs.. :D

Oleksaster написал(а):

Jauki. Paldies par info. Noteikti skatīšos, lai gan jau 3 reizi

Man otrā.. :D :D :D reklāmu šodien redzēju..lai gan kad skatījos pirms dažām dienām programmā, tad neredzēju..savādi :D :D

0

14

lai gan kad skatījos pirms dažām dienām programmā, tad neredzēju..savādi

hihi... man bija līdzīgi. vakar pētīju tv programmu, bet nepamanīju Ghost Whisperer, a šodien uzreiz ieraudzīju :D
mana mīļāka sērija ir tā kur trakais advokāts vajāja vienu sievieti (neatceros, kāds viņai bija vārds), jo bija pārliecināts, ka viņš ir tas sievietes "sapņu princis" :D bet kad sieviete gāja bojā, viņas rēgs sāka vajāt advokātu. melinda centījas palīdzēt, un trakais iedomājas, ka mel arī neprātīgi iemīlējās viņā :D :D :D tur džims bija tik foršs, kad aizstāvēja sievu... ak :love:

Отредактировано Oleksaster (05.09.2009 19:06)

0

15

Oleksaster написал(а):

mana mīļāka sērija ir tā kur trakais advokāts vajāja vienu sievieti (neatceros, kāds viņai bija vārds), jo bija pārliecināts, ka viņš ir tas sievietes "sapņu princis"  bet kad sieviete gāja bojā, viņas rēgs sāka vajāt advokātu. melinda centījas palīdzēt, un trakais iedomājas, ka mel arī neprātīgi iemīlējās viņā    tur džims bija tik foršs, kad aizstāvēja sievu... ak

it kā kkāda līdzība pavīd atmiņā.. bet it kā ne līdz galam :D :D man pat laikam nav mīļākās sērijas.. :D Daudzas patīk.. zinu, ka no 4. sezonas man dikti patika tā sērija , kas norisinājās uz kuģa.. - man tas tik interesanti liekas..kuģis pilns ar spokiem un tā galvenā mirusī meitene tāda kā jūras spoks!  :love:

0

16

kuģis pilns ar spokiem un tā galvenā mirusī meitene tāda kā jūras spoks!

aga. meitene bija nu ļoti skaista :) kā nāriņa no pasakas - īpaši pagātnē :love:
a blondīnes spoks, kurš ceļoja ar kuģi un sarunājas ar melindu bija jauks. žēl, ka pozitīvi un draudzīgi noskaņotu spoku ir pamaz ^^

man arī visas sērijas patīk, tikai katrā sezonā ir viena-divas, kuras patīk mazlietiņ vairāk nekā citas :D
4. sezonā man vēl patīk sērija, kur nošava džimu (ne jau tāpēc - man patīk sākums, kur zēns spēlējas ar džima draudzeni, lai bridīnātu viņu par slikto līgavaini) :D

Отредактировано Oleksaster (05.09.2009 19:46)

0

17

Oleksaster написал(а):

4. sezonā man vēl patīk sērija, kur nošava džimu (ne jau tāpēc - man patīk sākums, kur zēns spēlējas ar džima draudzeni, lai bridīnātu viņu par slikto līgavaini)

nu man šī sērija visa patika - ar to mazo puisīti un slikto līgavaini interesanti..bet aŗī beigas dikti foršas, kad Melinda runā ar Džimu, viņš sāk viņu mierināt un tad viņa pamana, ka sarunājas ar garu , un tad tie pārdzīvojumi - tas viss ir interesanti, lai gan.. es vienalga neatbalstu , ka viss notika šādi tālāk.. nu es vēl maz esmu noskatījusies pēc šīs sērijas, iespējams domas mainīsies, bet vienalga.. man dikti patika apziņa, ka viņi ir kā vīrs un sieva visas pasaules acīs.

0

18

Es esmu redzējis laikam tikai kādas 3 sērijas.. bet tās pašas patika.. :)
Man arī mistikas seriāli iet pie sirds- vecu vecais Amulets, kā arī Supernatural...
Varbūt, kad tikšu galā ar QAF, ķeršos pie šī... :)

0

19

modreits написал(а):

Es esmu redzējis laikam tikai kādas 3 sērijas.. bet tās pašas patika..   
Man arī mistikas seriāli iet pie sirds- vecu vecais Amulets, kā arī Supernatural...

Oo..forši! Savējais!! :flirt:   :cool:

0

20

man liels prieks, ka ēnu čukstiem tagad ir sava atsevišķa sadaļa :)

mana mīļākā sērija atkal ir no 2.sezonas. 9. vai 10. sērija tā, manuprāt, bija. sērija bija par mūziķi, kurš atteicās no savas karjeras, jo viņu sāka vajāt neveiksmes. likās, ka vainīgs ir tēvs-komponists, bet patiesībā tas bija viņa draugs! tur bija daudz mūzikas, tāpēc šo sēriju dievinu!
man vēl patīk tā sērija, kurā džims atceras beidzot, ka ir džims (4.sezonas 18.sērija). kad viņu nošāva un viņš tā kā reinkarnējās, man nudien negribējās skatīties, žēl bija melindas... bet tad viņš atcerējās! :jumping:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Ghost Whisperer / Ēnu čuksti » Ghost Whisperer / Ēnu čuksti