TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 53. sērija


Sortilegio 53. sērija

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

http://www.dailymotion.com/video/xl1mxp_sortilegio-cap-53_shortfilms

0

2

vai..es jau zināju, ka ar kādu no viņiem abiem kaut kas notiks.. bet nu jauki jau iepriekš zināt, ka MH bērnu nezaudēs..ja nebūtu bildītes redzējusi, tad gan varētu sākt uztraukties.. galvenais, lai Alekss uzzinātu°..
Hmm..un nu Bruno aizgāja tik tālu, ka savām rokām veic slepkavību..

0

3

aNgeL написал(а):

vai..es jau zināju, ka ar kādu no viņiem abiem kaut kas notiks.. bet nu jauki jau iepriekš zināt, ka MH bērnu nezaudēs..ja nebūtu bildītes redzējusi, tad gan varētu sākt uztraukties.. galvenais, lai Alekss uzzinātu°..
Hmm..un nu Bruno aizgāja tik tālu, ka savām rokām veic slepkavību.

Es arī ļOti ceru, ka Alekss par MJ uzzinās, savādāk kāda jēga tādiem notikumiem, tikai skatītājiem uzdzīt stresiņu vai. Bet tas ir forši, ka ar viņas bērniņu viss būs kārtībā.
Tas Bruno ir tik aukstasinīgs, pilnīgi briesmīgi kļūst tādu ainu skatīties.

0

4

mmaarriiaa написал(а):

tikai skatītājiem uzdzīt stresiņu vai.

Galu galā tā bieži seriālos dara, ka galvenie varoņi kaut ko svarīgu neuzzina viens par otru..bet nu ņemot vērā, ka šie solījās sazvanīties katru dienu, tad nav izvēles.. Vienīgais , ka sanāks, ka bez maz vai atkal atkārtojas pagātne :D

0

5

Avance bija tikai sabaidījusi.. Nekas traks nemaz ar MH notika :) :) Jauki! ak, Ēriks.. nodevējs :D
Nevaru gluži teikt, ka man patīk, ka Maura tagad daudz ko zina..bet nu kamēr nav neko izperinājusi, manis pēc..
Maita Bruno...noslepkavoja nabaga vīrieti..

0

6

aNgeL написал(а):

Avance bija tikai sabaidījusi.. Nekas traks nemaz ar MH notika

Es ar jau sabijos, bet par laimi tā tik biedēšana vien bija :)

aNgeL написал(а):

Maita Bruno...noslepkavoja nabaga vīrieti..

Vo, vo...tagad jau pats ķeras klāt pie ļaunajiem darbiem nevis citus sūta...

Un tā Katja...dusmas uz viņu...baigā egoiste un bez cieņas pret citiem cilvēkiem...dzīvojas pa svešu māju, izrunājas, vēl kautiņus rīko...un ne mazākā nožēla vai vainas apziņa nepavīdēja viņas sejā par to, ka MH pagrūda. Arvien sliktākās domās esmu par viņu...vēl to, ka viņa samīlējusies Bruno varu saprast un tāpēc viskautko dara, bet tagad, kad šitā bez redzamas nožēlas izrīkojas ar cilvēkiem teiksim no malas...  :angry:

0

7

sigsaster написал(а):

Un tā Katja...dusmas uz viņu...baigā egoiste un bez cieņas pret citiem cilvēkiem...dzīvojas pa svešu māju, izrunājas, vēl kautiņus rīko...un ne mazākā nožēla vai vainas apziņa nepavīdēja viņas sejā par to, ka MH pagrūda. Arvien sliktākās domās esmu par viņu...vēl to, ka viņa samīlējusies Bruno varu saprast un tāpēc viskautko dara, bet tagad, kad šitā bez redzamas nožēlas izrīkojas ar cilvēkiem teiksim no malas...

piekrītu.. mani arī kaitina viņas izturēšanās.. un it īpaši, ka tiešām nebija nekādas nožēlas pret to, ka MH cieta tajā visā.. nabaga Fernando..nepaveicās ar māsiņu.

0

8

Tādi tipi kā Katja un Bruno ies pat pāri līķiem,lai panāktu savu,tādi jēdzieni kā sirdsapziņa,godaprāts un ētika viņiem nepastāv.Sak,aiz mums kaut ūdensplūdi,ka tikai pašiem labi,tas nekas,ka viņu dēļ,tiek izpostītas citu cilvēku dzīves.

0

9

Nu Katja man neliekas tik ļauna, lai viņu nekas nespētu apstādināt.. Attiecībā uz spiegošanu Bruno labā, man liekas, ka viņas nemaz neapjēdz kādu ļaunumu dara un viņa tāda kā akla savas apsēstības dēļ.. nu un viņa ir dumpiniece.. :D tāds vecums :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 53. sērija