TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 57. sērija


Sortilegio 57. sērija

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

http://www.dailymotion.com/video/xl7gyr_wlw-sortilegio-cap-57-wlw_shortfilms

0

2

Vai..MH melnajā..man jau likās, ka tā kā drīz būtu jāsāk vilkt sēru drēbes..
ha, ha, ha.. kādu pārsteigumu saņems Bruno ar māsu :D :D :D

0

3

Interesanti uztaisīts tas dias despues, izmantojot kalendāru :) Tas man patika :) Tā jau likās, ka viņu pazušana ievilksies uz mēnešiem..
Cik patīkami vērot Bruno un Rakeles apmierinātās sejas pirms viņi dabūs trieku :D :D :D Un cik vēl patīkamāk vērot viņu satriektās sejas :D
mja, es gan brīnos, ka tik ilgi tie salā tajā sēž.. ja jau viņus meklēja un tml, turklāt bija zināms maršruts uz kurieni devās tā laiva, vai tad nav loģiski pārmeklēt tuvākās salas? un naktī - nevar būt ka visus mēnešus naktī neviena ne lidmašīna , ne laiva nav bijusi, kas varētu redzēt ugunskuru..
ak, tomēr arī šajā seriālā varone esot stāvoklī lielāko laiku ir bez sava mīļotā.
Bet priecē , ka MH , pateicoties Aleksam, ir kļuvusi stiprāka!! Forši , ka viņa tā stājas pretī Bruno!
a vot interesanti, kurš strādā uzņēmumā visus šos mēnešus? :D
pff.. ko tas Bruno tur atkal kaļ ar to MH bērnu? :S
Man jau likās, ka tas plosts izskatās pārāk apšaubīgs, lai viņi tālu tiktu... āāāāāāāāaaa....wiiii - viņus atrada!!!!!!  :cool:  :glasses:  :love:

0

4

Man ar patika kā tika parādīts, ka paiet zināms laiks...tik dīvaini, ka Alekss un Fernando pat pēc tik ilga laika neizskatījās noauguši :D bārda izskatījās tik kādas pāris dienas veca :D
Jā un par MH arī prieks, cīnās :)
Bet tas Bruno atkal ar saviem minējumiem, ka tas varētu būt viņa bērns...rrr..  :angry:
Jeee...viņus beidzot atrada :)

0

5

sigsaster написал(а):

tik dīvaini, ka Alekss un Fernando pat pēc tik ilga laika neizskatījās noauguši  bārda izskatījās tik kādas pāris dienas veca

nu tas jāa.. ai, lai jau izskatās arī šādi..neko jau tur mainīt mēs nevaram :D

sigsaster написал(а):

Bet tas Bruno atkal ar saviem minējumiem, ka tas varētu būt viņa bērns...rrr..

Mhmm.. Vecā plate :D

0

6

To plati Bruno spēlē''citu priekam'',pats labi zina,ka Marijas Hosē bērns nav un nevar būt viņa.Tas kādēļ Alekss un Fernando pēc tik ilga laika neizskatījās pēc Robinsoniem Krūzo,tiešām ir kuriozs,laikam grimētāji netika iepazīstināti ar scenāriju,savādāk būtu savu uzdevumu izpildījuši labāk.Nu labi,nepiekasīšos detaļām,gandrīz katrā seriālā var atrast savu blusu.

0

7

Terēze написал(а):

gandrīz katrā seriālā var atrast savu blusu.

tieši tā! Galvenais, lai sižetā nepieļauj rupjas kļūdas. protams arī izskats un pārējie elementi ir ļoti svarīgi, bet tomēr seriālu nofilmēt, tā lai viss būtu ideāli, ir ļoti grūti

0

8

aNgeL написал(а):

tieši tā! Galvenais, lai sižetā nepieļauj rupjas kļūdas. protams arī izskats un pārējie elementi ir ļoti svarīgi, bet tomēr seriālu nofilmēt, tā lai viss būtu ideāli, ir ļoti grūti

Aha, it īpaši ņemot vērā to, lai viņiem tāda bārda dabiski ataugtu, citu sēriju filmēšanu nāktos atlikt uz vairākām nedēļām

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 57. sērija