TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 3. sezona » Charmed 3x16 - Death Takes a Halliwell


Charmed 3x16 - Death Takes a Halliwell

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Prū redz sievieti, kurai seko kāda melna ēna. "Meklētāji" uzzina, ka ir kāds, kas zina, kur atrodas Kouls. Inspektors Rīzs meklē Koulu un nopratina Fēbi. Prū vēlāk vēlreiz sastop to pašu sievieti un pamana meklētājus, kuri ir uzbrukuši viņai. Ēna pēkšņi pārtop par Nāves eņģeli. Fēbe redz vīziju, ka Rīzam ir jāmirst un redz, ka Prū to noskatīties, necenšoties palīdzēt. Meklētāji cenšas notver inspektoru, bet māsas viņu glābt. Prū cenšas atrast Nāves eņģeli, un viņš viņai saka, ka viņai ir jāredz kopaina un jāļauj inspektoram mirt, jo viņa laiks ir pienācis. Piepildās Fēbes vīzija. Paipere un Fēbe nespēj tikt telpā, lai palīdzētu inspektoram. Prū ļauj Nāves eņģelim darīt savu darbu, tikmēr Kouls ir viens Hallivelu mājā un pie viņa ierodas "meklētāji"..

0

2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6qX4gGsceSE[/youtube]

0

3

ak, Nāves eņģelis jau ar vienu teikumu izteica mājienu, ka Prū laiks mirt pienāks drīz.. :(
Bet vispār man nez kāpēc ļoti patīk Nāves eņģelis - nav ne labais, ne ļaunais, bet stiprāks par visu! Un izskatās pievilcīgi - lai gan parasti..  :D Mani priecē, ka viņš parādās arī citās Amuleta sērijās :)

0

4

Agri piecēlos, tapēc redzēju šo sēriju.. ^^
Awwww, tik sen nebij redzēts foršais Amuletiņš.. ^^ Un Prū.. ^^ Ahhh, forši bija redzēt visus.. ^^ :)
Njā, tik neforši, ka Prū vairs drīz nebūs.. :( Man tik ļoti viņa patika.. Ja godīgi, tad man turpmākajās sezonās nepatika Billija, tracināja viņa..

0

5

vai, cik forši, ka redzēji kādu sēriju :) :)
Nu jāa..bet nu Billija bija tikai vienā sezonāā.. tā ka lai jau ir kaut kur tur tālumāa.. Man Amulets visinteresantākais šķiet pirmajās 5 sezonās.. vēlāk jau tomēr kaut kā savādāk.. lai gan Amulets ir Amulets :D

0

6

Šo sēriju šķiet, ka neatceros un šorīt arī vēl gulēju. Man pirmās 3 sezonas Amulets patika, 4.-6. sezonas ļoti patika, bet 7.-8.sezona bija vienkārši skatāma. Pirmajās divās sezonās dievināju Fēbi, kopš Peidžas parādīšanās dievinu viņu.

Nāves eņģelis arī man patīk. Kaut kas pievelkošs tur ir... :)

0

7

Norkys написал(а):

bet 7.-8.sezona bija vienkārši skatāma

nu jāa. tā tas ir..
6tā sezona man liekas kā tāda pāreja starp 5. un 7. :D sākot no 6. man sērijas kaut kā īpaši galvā nepaliek, lai gan, kad skatos, tad atceros.. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 3. sezona » Charmed 3x16 - Death Takes a Halliwell