TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Bella Calamidades (Telemundo, RTI, 2010)


Bella Calamidades (Telemundo, RTI, 2010)

Сообщений 61 страница 80 из 106

61

Nezinu vai tas pa TV bija vakar vai aizvakar... bet man ļoti patika tā aina, kad Lorensa centās aizstāvēt Lolu, kad viņu atveda uz iecirkni. Kad abu skatieni satikās, un Lorensa skatījās uz meiteni ar tādu maigumu, vēl nezinot, ka tā ir viņas krustmeita. Kamēr visi pārējie (vēl, protams, izņemot Marselo) rādīja skābjus ģīmjus. Tas bija aizkustinoši :)

0

62

aNgeL написал(а):

Nezinu vai tas pa TV bija vakar vai aizvakar...

Tas bija vakardienas sērijā!!! :) ;)
Jā, tā bija skaista un aizkustinoša aina! :) ;)

0

63

BC entrada, kas gan ir fanu veidots un man ļooooooooti patika, bet tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik ļoti skaists un romantisks :love: :love: :love: :

PS. Ar īsto dziesmu, kura saucās Paola Vargas y David Castro - "No me dejes"!!! :) ;)
Ļoti man patīk šī dziesma!!! :love: :love: :love:

0

64

Man šodienas sērijā patika Marselo sejas izteiksme, kad Pablo pateica, ka meitene, kuru viņš slēpa ir Lola Karero.. :love: Viņa izbrīns un tās lielās, skaistās acis, awwwww.. :love:
Mani priecē fakts, ka šis seriāls ir tāda kā vairāk komēdija, patīk tās cacīgās sievietes (neatceros vārdu) un kā Rehīna visu laiku karo ar saviem dēliem un, protams, ar Lorensu.. :D

0

65

GaBy написал(а):

Man šodienas sērijā patika Marselo sejas izteiksme, kad Pablo pateica, ka meitene, kuru viņš slēpa ir Lola Karero..  Viņa izbrīns un tās lielās, skaistās acis, awwwww..

Jā, tas bija labs skats!!! Man arī patika!!! :love:

GaBy написал(а):

patīk tās cacīgās sievietes (neatceros vārdu)

Viņas sauca Silvana un Prisila! :) ;)

GaBy написал(а):

un kā Rehīna visu laiku karo ar saviem dēliem un, protams, ar Lorensu..

Jā, man tas arī patīk!!! :D

0

66

Paldies par fanu veidoto entradu,man šī entrada pat patīk labāk par oriģinālo seriāla entradu.

0

67

Yesss, beidzot Lola nonāca pie Lorensas un Marselo!!!  :jumping:
Kā mani nokaitināja Silvana un Prisila ar to savu mēģinājumu pārliecināt Lorensu, ka Lola nav viņas krustmeita!!!  :mad:

Tagad ļoti gribu redzēt, kā Lola atgūs savu skaisto izskatu un kā Marselo uz viņu atkal skatīsies!!! :love: :love: :love:
Nevaru sagaidīt rītdienas sēriju!!! :jumping: :D :)

0

68

Es arī gribu redzēt kā Lola pārvertīsies- no tādas netīras noplukušas mežones par skaistu sievieti un visi dubļi būs no viņas sejas nost. Kalpones nomocīsies Lolu mazgājot. Aktrisei gan ir izturība- staigāt tādai netīrai, nogrimmetai, režisors gan prot  aktrisi pārvērst par kaut ko tik melnu un netīru. :D  :jumping:

0

69

Patika man ļoti šī sērija!!! :jumping: Beidzot Lola parādījās savā īstajā, skaistajā skatā un kā Marselo uz viņu skatījās!!! :love: :love: :love:

nita написал(а):

no tādas netīras noplukušas mežones par skaistu sievieti

Tā kā no neglītā pīlēna par gulbi! Tā arī bija!!! :) ;)

Un kā mani nokaitināja Huana ar tām savām aizskarojošājām piezīmēm par Lolu!!!  :mad:

0

70

Es arī redzējau, kā Lola skaista kļuva pēc tam kad tika nomazgāta un patīk kā Lorensa viņu aizstāvēja pret Silvanu un Priscillu- tās pat negribēja atdot tai savas liekās drēbes, kuru esot trīs čemodānu pilni. Kādi nejauki cilvēki.  :mad: Marselo tiešām tā pārsteigti skatījās un novērtēja Lolas skaistumu. Huana gan mīl aprunāt Lolu, bet viņai skauž, ka Lola ir skaista. Arī Huana nav nesmuka, tikai daudz liekā svara viņai esot. Tur satilptu kādas divas Lolas viņas augumā! :D  :crazyfun:  :rofl:

0

71

nita написал(а):

Tur satilptu kādas divas Lolas viņas augumā!

Nita, labs!!! :D :D :D :D :D :D  :crazyfun: :crazyfun: :crazyfun: :crazyfun: :crazyfun: :crazyfun:

Jā, Silvana un Priscilla ir ļoti nejaukas un ļoti kaitinošas!!! :mad:
Nu jā, Huanu var saprast, bet vnk tas kā viņa aprunāja Lolu,  ļoti nokaitināja!!! :mad:

nita написал(а):

Marselo tiešām tā pārsteigti skatījās un novērtēja Lolas skaistumu.

Vai ne? Marselo taaaa skatījās uz Lolu!!! Tā epizode un brīdis man ļoooooooti patika!!! :love: :love: :love:

Es jau tagad nevaru sagaidīt pirmdienas sēriju!!! :D :love: :)

Starp citu, Nitiņ, man ļoooooooooooti patīk tavs avatars un paraksts!!! Tieši manā gaumē!!! :D :love: :love: :love: ;)

0

72

Man arī patīk tavējais paraksts un avatars- mums abām ir Lola& Marselo. :love:  :love:  :)

0

73

Tā gan, mums abām ir Lola&Marselo!!! :love: :love: :love: :)

0

74

Es arī gaidīšu pirmdienas sēriju! :jumping:

0

75

Nju ko, Nitiņ, šodien beidzot būs tā sērija, tikai es jau zinu, kas tur būs, jo googlē atradu vienu saitu, kur var skatīties BC sērijas krievu valodā un pašlaik esmu tikusi līdz 29.sērijai un varu vien pateikt to, cik Silvana un Priscila ir kaitinošas, aaaaaaaaaa!!! :mad:  :mad:  :mad:

!!!Neliels spoilerītis!!!

Kā mani nokaitināja tas, ka Priscila visu laiku lien virsū nabaga Marselo un skūpstija viņu un viņa pat vēl sameloja Lolai, ka viņi esot pāris un gatavojas precēties, taču Marselo pateica Lolai, ka tā nav taisnība un vēl 26.sērijā būs Lolas&Marselo pirmais skūpsts!!! :love: :love: :love:

Pagaidām tas ir viss, ko varu pateikt, bet es vēl turpinu skatīties!!! :) ;) Ja kas, tad te būs links: http://serialsonline.net/clip/33785.html?v=autostart
:) ;)

0

76

Man patika, ka Priscilla dabūja pēc nopelniem, kad mēģināja padzīt vienkāršu sievieti no viņas vietas. Tāds kautiņš un Priscilla uzvedās kā pusaudze. :D  :mad:  Cik tad viņas varonei gadu ir? Lola gan kārtīga un godīga- pati gribēja uzkopt Lorensas istabu kā pateicībā par viņas labo darbu- izmitināt Lolu pie sevis. Marselo domā tagad tikai par Lolu un Priscilla viņu neinteresē.  :love:  :love:

0

77

Jā šim seriālam ir brīnišķīga aura, tāpēc arī tas arī ir mans mīļākais seriāls. Ir tik brīnišķīgi skatīties to vēlreiz, nu jau latviski.
Man patīk , ka Marselo lika Prisillai saprast, ka viņa dzīvē vienīgā sieviete ir Lola..nevis , kā citi mēdz apmest kažoku uz otru pusi!

0

78

Esmu BC noskatījusies līdz 38.sērijai un....

Spoilerītis

Tur ir tā, ka Lola tagad dzīvo un strādā pie Rehīnas un viņas dēliem! Nikolasa ir pamatīgi greizsirdīga uz Lolu, Priscilla un Silvana priekā un laimē gavilē par to, ka Lola ir prom, bet Marselo un Lorensa ļoti ilgojas pēc Lolas! Ā, un Romano visu laiku uzmācas Lolai un vēl tur vēlāk parādīsies tāda viena meiča Virdžīnija, pie kuras Romano brauca un viņa pēc pāris sērijām paziņos Romano, ka gaida viņa bērnu! Tādi lūk jaunumi pagaidām!

Es pati ļoti gribu tikt līdz tai sērijai, kad Priscilla sašaus Marselo, jo gribu redzēt kā Lola to uzzinās un ko viņa darīs!!! :) ;)

Titulldziesma(Ievadtēma):

Vārdi

No puedo olvidar
el tono de tu voz
me extendio la mano
necesitaba amor
-
No puedo olvidar
el mar de tus ojos
si en el fondo de ellos
brilla mi dolor
-
Cuanto tiempo debo..
esperar un rayo de sol
cuanto tiempo debo..
caminar para llegar a tu amor
-
No me esperes
no me dejes
yo te encuentro en su momento
-
No me hables
no te busco
yo me pierdo entre tus besos
no lo puedo evitar
ni tu ni yo
lo podemos evitar
-
No me esperes
no me dejes
yo te encuentro en su momento
-
No me hables
no te busco
yo me pierdo entre tus besos
no lo puedo evitar
ni tu ni yo
lo podemos evitar

0

79

Kāpēc Priscillai būtu jāsašauj Marselo? Vai aiz greizsirdības un Lola noteikti steigsies pie Marselo, ja vēl uzzinās, ka šāvēja ir Priscilla, Lola kļūs dusmīga un parādīs Priscillai ,,pazudušās dvēseles'' uzvedību. :)  :D

0

80

Man ari iepatikas sis serials :love: , bet lasot komentarus noteikti nevaresu nociesties un jasak bus skatities interneta, pa TV jau forsi un vel latv. val, bet gribas atrak redzet ka notikumi virzisies uz prieksu... :)

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Bella Calamidades (Telemundo, RTI, 2010)