TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Bella Calamidades (Telemundo, RTI, 2010)


Bella Calamidades (Telemundo, RTI, 2010)

Сообщений 1 страница 20 из 106

1

http://uploads.ru/i/O/o/5/Oo5sA.jpg

Oriģinālstāsts - Julio Jimenez (Mīlēt, mirt un atgriezties, Mežonīgās kaislības)
Rīmeiks novelei Dulce ave negra, 1994.gads
Bilžu galerija: šeit
Sēriju skaits: 140
Ievaddziesma: Paola Vargas y David Castro - No me dejes
Sižets:
Lola aug skaista, taču neveiksmju un nabadzības vajāta. Viņas dzīve jau kopš pašas piedzimšanas diemžēl saistīta ar nelaimēm - māte nomira, meitenei piedzimstot, tēvs - kad Lolai bija tikai 11 gadu. Mazpilsētiņā, kur valda māņticība, cilvēki iedomājušies, ka Lola ir gluži vai nolādēta un katru, kas tuvosies meitenei, ķers tas pats neveiksmju lāsts. Neviens negrib palīdzēt Lolai, kad viņu vajā dons Akiless, kam meitenes tēvs palicis parādā naudu. Visi no viņas novēršas. Lola nonāk savas nejaukās tantes namā, kura izturas pret meiteni kā pret kalponi. Un tomēr no Lolas mežonīgā izskata un vientulības vēl uzplauks skaista sieviete, kura iemantos patiesu mīlestību. Tikai šai mīlestībai nebūs lemts ilgs mūžs skauģu un nelabvēļu dēļ... Taču tas, kas saistīts ar mīlestību, nekad nav akmenī cirsts un nemainīgs! Lolas liktenis vēl gluži brīnumaini mainīsies, viņa vēl atgriezīsies bagāta un skaista, gatava cīnīties par savu mīlestību.

Aktieru sastāvs:
Danna Garcia - Dolores "Lola" Carrero
Segundo Cernadas - Marcelo Machado

Gustavo Angarita - Aquiles Barraza
Katie Barberi - Silvana Barbosa de Cardona
Rosemary Bohorquez - Virginia Vidal
Tiberio Cruz - Fortunato
Adriana Campos - Priscila Cardona
Claudia Rocio Mora - Juana Palomino
Gary Forero - Fabián Poncela
Mimi Morales - Esperanza Capurro
Herbert King - Elias Romero
Pedro Roda - Pablo Avila
Daniela Tapia - Nicolasa Fragoso
Maria Helena Doering - Lorenza Cardona de Machado
Ilja Rosendahl - Rody Walpole
Diana Quijano - Regina de Galeano
Pablo Azar - Renato Galeano
Santiago Gómez - Rene Galeano
Jonathan Islas Ricardo Galeano
Rodolfo Valdes - Nacho Mendoza
Alejandra Miranda - Martha Carrero


Dannai Garsijai veltītās tēmas forumā:
info ; galerija
Segundo Sernadasam veltītās tēmas forumā: info ; galerija

0

2

http://detelenovelas.com/wp-content/uploads/2009/08/dannagarcia-bella-calamidades.jpg

Bella Calamidades, la nueva telenovela de Danna García
[реклама вместо картинки]

Imagen perteneciente a Bella Calamidades, la nueva telenovela protagonizada por Danna García, anteriormente la telenovela era conocida por Lola Calamidades. La telenovela es una producción de RTI para Telemundo.

Bella calamidades (Beatiful but unlucky, 130×1) narra la historia de Lola (Danna García), una niña huérfana marcada por la desgracia, que luego se transformará en una hermosa y millonaria mujer.

0

3

izņemot Dannu nevienu nezinu :rofl:

ak tad būs Bella, nevis Lola Calamidades.. ek viņi :D

0

4

Paloma написал(а):

izņemot Dannu nevienu nezinu

albalonga написал(а):

Maria Elena Doehring - Lorenza

Elēna "Viktorijā"

albalonga написал(а):

Diana Quijano - Regina

Kamilla "Viktorijā"

0

5

Dianu Quijano arī uzreiz atpazinu ( kā gan citādi :D :D :D )
Vārds Bella ir labāks nekā Lola, bet nu tā uzreiz parslēgties nav tik viegli :D mja, būtībā jau tīri banāli sižets skan - sākumā nelaimīga utt, vēlāk bagāta , izmainījusies..un laikam gribēs atriebties. bet nju man vienmēr patika paskatīties uz pārmaiņu brīdi :)

0

6

Tik piemīlīga entrada...nedaudz gan liekas , ka pārāk atgādina kaut kādu pasaku, bet tajā pat laikā...mīļi!! un abi galvenie varoņi man tomēr ir iepatikušies, cik nu redzēju no šīs entradas..un dziesma ļoti skaista  :love:  :love:  :love:

0

7

aNgeL написал(а):

.nedaudz gan liekas , ka pārāk atgādina kaut kādu pasaku,

aga, :)

Bet kopumā tiešām ļoti mīlīga entrada.. un dziesma ar patika.. :)

0

8

Ak, cik skaista Entrada, tiešām gluži kā pasakā..Un, tā dziesma.. :love: Tik brinišķīga..! :love:

0

9

Skaists ievads un tituldziesma,Segundo Sernadasu pat atpazīt grūti,labā nozīmē protams,jo kļuvis daudz vīrišķīgāks un pievilcīgāks.

0

10

Aaaw, skaisti! Un man patīk, ka kā pasaka! :love: 
Un galvenais varonis izskatās pat ļoti tā neko... :D
hehe, gribas redzēt šo seriālu!

0

11

aNgeL написал(а):

Vārds Bella ir labāks nekā Lola, bet nu tā uzreiz parslēgties nav tik viegli

man gan daudz labāk patika lola , bet nu nav nemaz tik traki arī ar bella. varbūt , man gluži vienkārši svādākas domas par sivietēm ar vārdu bella

aNgeL написал(а):

Tik piemīlīga entrada...nedaudz gan liekas , ka pārāk atgādina kaut kādu pasaku, bet tajā pat laikā...mīļi!! un abi galvenie varoņi man tomēr ir iepatikušies, cik nu redzēju no šīs entradas..un dziesma ļoti skaista  :love:  :love:  :love:

jā  tiktiešam piemīlīgs, man ļoti tīkams, tā noskaņa,  :love: , un tas ka dannai visu laiku mainās kleitas, jā , neiznu kā piesaistoši , bet tā viekārši  vis vienkāršais ir ģeniāls

0

12

Terēze написал(а):

Segundo Sernadasu pat atpazīt grūti,labā nozīmē protams,jo kļuvis daudz vīrišķīgāks un pievilcīgāks.

Paloma написал(а):

Un galvenais varonis izskatās pat ļoti tā neko...

es ar tā paskatījos..jau nesen ieliktajās bildēs, un viņš tiešām izskatās pievilcīgs  šajā seriālā!

0

13

Tikko LNT mājaslapā ieraudzīju,ka rādīs šo telenoveli ar nosaukumu Daiļā neveiksminiece. No 16.janvāra plkst. 15:00. Nezinu kāda ir telenovele, tāpēc nemāku teikt tas ir labi vai slikti, ka viņu rādīs?

0

14

Biju sākusi skatīties.. pāris sērijas noskatījos, tad kaut kā nesanāca turpināt, lai gan vēlme tāda bija, kā nekā Danna Garsija un daudz citu pazīstamu aktieru tajā... Tas ir tā sauktais "pelnrušķītes stāsts". Man liekas, ka noteikti nav tā sliktākā izvēle, bet tā kā visu redzējusi neesmu, tad nemāku novērtēt! Bet ja būs iespēja tajā laikā būt mājās, tad noteikti gribēšu redzēt!

0

15

Skaistā telenoveles ievaddziesma

Vārdi

Paola Vargas y David Castro - No me dejes (nepamet mani)

No puedo olvidar
el tono de tu voz
me extendio la mano
necesitaba amor
Nespēju aizmirst
tavas balss toni
Es pastiepu roku
man bija nepieciešama mīlestība


No puedo olvidar
el mar de tus ojos
si en el fondo de ellos
brilla mi dolor
Nespēju aizmirst
tavu acu jūru
ja to dziļumos
spīdēja manas sāpes.

Cuanto tiempo debo..
esperar un rayo de sol
cuanto tiempo debo..
caminar para llegar a tu amor
Cik ilgi man
jāgaida viens saules stars
Cilgi man
jāiet, lai sasniegtu tavu mīlestību.

No me esperes
no me dejes
yo te encuentro en su momento
negaidi mani,
nepamet mani
es tevi atradīšu īstajā brīdī.

No me hables
no te busco
yo me pierdo entre tus besos
no lo puedo evitar
ni tu ni yo
lo podemos evitar
nerunā ar mani
es nemeklēju tevi
es pazūdu tavos skūpstos
nespēju no tā izvairīties
ne tu, ne es
nespējam no tā izvairīties.

No me esperes
no me dejes
yo te encuentro en su momento

No me hables
no te busco
yo me pierdo entre tus besos
no lo puedo evitar
ni tu ni yo
lo podemos evitar

0

16

Entrada. Bet vismaz sākumā tai jābūt ar augstāk ielikto dziesmu.

http://www.dailymotion.com/video/xbhg65_bella-calamidades-nueva-entrada-de_shortfilms

0

17

Starp citu sākumā bija paredzēts, ka Dannas partneris būs Kristians Meiers.. Ja nu interesanti, tad šāds bija sākotnējais telenoveles pilots (angļu valodā).

pilots

0

18

Dažādi promo


0

19

Seriāls šķiet interesants, bet dziesma ir tik tiešām skaista! :love:  :love:  :love:

0

20

Ceru,ka seriāls neliks vilties,kaut arī tamlīdzīgs sižets jau ir bijis citos seriālos,piemēram Anhela un Nakts Marianna,kuros cilvēki uzskatīja,ka galvenā varone ir nolādēta,un katru vīrieti,kurš viņā iemīlēsies,piemeklēs kāda nelaime.

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Bella Calamidades (Telemundo, RTI, 2010)