TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » sortilegio 63. sērija


sortilegio 63. sērija

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

http://www.dailymotion.com/video/xldc81_wlw-sortilegio-cap-63-wlw_shortfilms

0

2

Interesanta avance - tā pēdējā daļa.. Alekss pārdzīvos..niknosies.. aww :) mjaa.. bet nabaga MH - dabūs tāpat par neko no Rakeles. Tagad vismaz es sapratu loģiku tajā, kāpēc Rakele uzbruks MH.

0

3

aNgeL написал(а):

nteresanta avance - tā pēdējā daļa.. Alekss pārdzīvos..niknosies.. aww :) mjaa.. bet nabaga MH - dabūs tāpat par neko no Rakeles. Tagad vismaz es sapratu loģiku tajā, kāpēc Rakele uzbruks MH.

Gribētos redzēt kā Rakela dabūs no alexa. Viņš viņu noteikti kārtīgi nolamās, varbūt pat padzīs no mājām.

0

4

mmaarriiaa написал(а):

Gribētos redzēt kā Rakela dabūs no alexa.

Ooo..jaaa!!!!!! ak, cik forši ir šādi dramatiski notikumi!

0

5

mja, no Rakeles es šitādu negaidīju! nu - ka uzbruks MH zināju no avances, bet ka tāā sadurs Roberto... :S Mm..toties Alekss bija tik dusmīgs un tik mīļš pret MH :) Tas ir tik jauki :) un ikreiz sazvanoties viņi beigās pasaka "Es tevi mīlu" :) Piemīlīgi

0

6

grūtnieču cīniņš :D

Bet tā Rakela ir galīgi nojūgusies...nabaga Roberto  :'(  ceru, ka viņš izķepurosies

Vēl man baigi mīļi likās, kad MH pamodās naktī blakus Aleksam un domāja tās skaistās domas par Aleksu...  :love:

0

7

sigsaster написал(а):

Vēl man baigi mīļi likās, kad MH pamodās naktī blakus Aleksam un domāja tās skaistās domas par Aleksu...

jāāāā :) :) Tik burvīgi mīļi  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » sortilegio 63. sērija