TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 19. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


19. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 1 страница 20 из 35

1

Šodien inetersanta un notikumiem bagāta sērija! Centīšos visu pierakstīt. ;) Iespējams notikumi būs sajaukti vietām, bet nu ceru, ka tas nekas. :)

Tātad 5dienas sērija beidzās ar to, ka Če ierodas pie Gra un apsūdz viņu par to, ka šī pavedinājusi Gab, ieaucas Las: "Liec mierā manu krustmeitu!" Če ir pārsteigts un saka Las, ka nu viņš saprot kā Gra pievilinājusi Gab-ar Las burvestībām.

"Temasonas Dimans": Hulija&Gabriels skūpstās (atcerieties pagājušās sērijas beigās Hul vēlējās piederēt Gab), bet Gab neļauj Hul iet tālāk un skaka Hul, ka tas nav iespējams, ka viss beidzies. Hul: "Bet es esmu tava sieva. Es tevi mīlu." Gab tomēr nepadodas un liek Hul aiziet. Hul skumīga aiziet...

Atkal Gra darbnīca: Če apsūdz Las un viņas dievus, ka tie atbalsta šādu iejaukšanos laulībā un saka, ka viņas dievi nekam neder. Las protams dusmīga. Če saka, ka pats personīgi parūpēsies lai gan Gra, gan Las pazustu no Sangasparas. Las saka, ka ja Če pret viņām kko pasākšot viņa visiem paeikšot, ka Če ir Hulija īstais tēvs. Če no sākuma saka, ka tam tāpat neviens neticēs, bet Las viņam atgādina par Hul mantoto mazasinību no viņa, Hulio šaubas par to, ka viņš ir Hul īsais tēvs un vēl to, ka mūsdienās ar analīžu palīdzību ir viegli pierādīt, ka Če ir Hul tēvs. Če vairs itkā nav ko teikt,bet viņš pasaka, ka nepieļaus, ka Las izšķir Hul&Gab un paziņo, ka nu viņš un Las ir ienaidnieki.

Hul ieiet pie Hulio Gabriela un saka, ka nepadosies un mēģinās atkal iegūt viņa tēta mīlestību.

Alv&Kas runā. Alv uzzinājis, ka Nad nekas nav bijis ar Gab. Kas atzīst: "Jā, bet jūs gan ar Nad laikam esats salaiduši." (visu noklausās Lusero) Alv paliek dusmīgs un liek Kas nejaukties viņa dzīvē. Kas viņam atgādina, ka viņai ir info, kas var pazudināt Alv.
Vēlāk Lus iet pie Sol žēlties par to, ka Alv ir viņu krāpis. Sol mierina un saka, ka viņa pārklausījusies.

Tikmēr Gab sēž savā kabinetā. Ienāk Mars un apjautājas kāpēc viņš neguļ. Gab stāsta, ka nespēj ticēt Hul."Šodien viņa saka, ka mīl mani rīt jau kaut ko pavisam citu..." Mars: "Cilēki minās, tu pats esi mainījies apmēram 4 reizes: no sākuma biji lepns un leilījies ar katru savu panākumu, pēc tam samīlējies čīkstulis, tad ar dzīvi neapmierināts žulpa un beidzās ar to, ka sāc skret pakaļ saistām meitenēm! Arī tava sieva mainās. Kāpēc tu to nevari pieņemt?" (Man Marsials patīk! Viņš vienmēr atrod īstos vārdus! :D :ok: ) Gab saka, ka viņš neskrien pakaļ sakaistām meitenēm (Gra), vnk Gra viņam deva to ko Hul nē. Gab saka, ka ir noguris no domāšanas un visiem pārdzīvojumiem.

Bārs: Če un Eva pie galdiņa. Če saskumis stāsta Evai par to, ka Gra ir Las krustmeita. Eva pārsteigta. Eva izstāsta, ka devusi Hul padomus kā atka iekarot Gab. Če viņai paskas par to. Eva domā, ka vajadzētu sarīkot svinības ar godu viņas kāzām ar Skolotāju, kuru laikā varētu savest kopā Hul&Gab. Če patīk ideja.

"Temasonas Dimants": Hul iznāk no mazā istabas-bēdīga. Parādas Gab. Hul izskatās tāda apvainota par Gab atraidījumu. Gab saka viņai, ka vēljoprojām nespēj viņai ticēt. Hul lūdz Gab uzticēties viņai un atkal atkārto, ka mīl viņu. Gab jau atkal neatkāpjas no savas nostājas un tā arī neko jēdzīgu viņi neizrunā.

Gra būda: Gra lūdz Las neizmantot nekādas burvestības pret Če, jo viņš ir Gab bērna krusttēvs. Las saka, kaburvestības nav nepieciešamas, pietiek ar to, ka viņa viņu pazīst. Gra tāda domīga, nejau par Če, droši vien par Gab domā.

Nākošais rīts: Skola: Skol&Hul paziņo bērniem, ka Nadja vairs nebūs viņu skolotāja un, ka pagaidām viņu aizstās gan Skol, gan pati Hul. Bērni priecājas un pastāsta Hul&Skol, ka Nad neko nav likusi viņiem darīt, neko nav mācījusi, tikai žurnālus lasījusi. Šie dikti pārsteigti. Skol atzīst, ka viņam jau ir bijušas aizdomas par Nad un, ka nu viņš ziņošot par viņu izglītības departamentam. Hul piekrīt.

"Temasonas Dimantā" ierodas Sebastians lai nodotu Hul analīžu rezulātus. Tā kā Hul ir skolā viņš satiek Gab. Viņi sāk runāt un Gab pajautā cik tālu Hul ir ļāvusi viņam iet nekā tikai būt viņas ārstam. Seb šokā un saka Gab, ka lai viņš kaunoties par saviem vārdiem un šoreiz viņš nedabūšot to ko pelnījis par šādu jaut. Doks aiziet. Gab domīgs.

Skol&Eva sarunā, ka rīkos svinības par godu savām kāzām.

Doks aiziet pie Hul lai atdotu analīžu rez. Seb saka, ka ar viņu ir labāk, bet ārstēšana jāturpina. Hul saka, ka vēlētos citu ārstu. Doks no sākuma tam nepiekrīt, bet šķiet, ka Hul viņu pārliecina.

Skol satiek Nad un saka, ka ziņos par viņu izglītības departamentam.

Las burās savā būdā: viņa lūdz saviem dieviem lai tie izšķir Leandro&Soli un liek Leandr nejust iekāri pret Sol (pēc Samuela lūguma).

Tajā pašā laikā Lend&Frans sēž bārā. Frans saka, ka putnu vakcīnām vajadzēs daudz naudas. Leand bēdīgs, jo tas nozīmē, ka viņam nepietiks naudas Sol&viņa kāzām. Un tad viņam sākas stipras sapes (Las burvestība), viņš domā, ka tie ir krampji.

"Temasonas Dimants": Pie Hul atnācis Če. Hul viņu aicina palikt uz pašas gatavotām pustdienām. Ierodas arī Gab&Skol. Skol ieradies lai ielūgtu savus vedējus (Hul&Gab) uz savu saderināšanās ballīti. Hul priecīga. Gab gan no sākuma kko tielējas, bet beigās viņu pielauž un viņš saka, ka arī būs.

Gra gaida Gab savā darbnīcā un pie sevis atkārto: "Durana kundze," un pati priecājas cik jauki tas skan.

Ciema ļautiņiem nepatīk, ka Skol&Eva precas. Viņi to pārmet SKol. Šķiet, ka viņam beidzot ir vienalga ko citi par viņu domā.

Nad&Kas telefonsaruna: Nad izstāsta par Skol draudiem ar izglītības departamentu. Kas tas nepatīk. Tad Nad sāk runāt par naudu un jautā Kas, kad viņa beidzot iedos to naudu ko apsolījusi. Kas saka, ka pašlaik viņai nav naudas ko viņai dot. Nad saka, ka dod Kas 1 nedēļu lai naudu sarūpētu savādāk viņa pateiks visu ko zina par Kas un protams to, ka ir Kas meita.
Kas ļoti satrauc Nad draudi un viņa štuko no kurienes izraut naudu un kā dabūt Nadju prom no Sangasparas.

Nākošā diena: Gab&Frans satiekas bārā. Frans vēlreiz atkārto, ka starp viņu un Hul nekas nav bijis. Gab atvainojas par savu uzvedību, kad sadomājās, ka Frans ir Hul mīļākais.

Gra pārdzīvo, ka Gab vēl aizvien nav pie viņas atnācis.

Notiek Skol&Evas ballite(Čepes būdā). Visi tādi priecīgi. Eva apjautājas Hul kā viņai iet ar Gab. Hul saka, ka nepārāk labi. Eva saka, ka Hul nedrīkst padoties un, ka viņai ir jāizrāda savs skaistums. Eva:"Nāc man līdzi, es tev kaut ko parādīšu." Hul pārsteigta, bet aiziet līdzi Evai.

Montanjo rančo: Lusero sākas dzemdību sāpes.

Ballīte: Eva aizved Hul uz pamesto būdu, kas ir netālu no Če būdas. Tur ir romantiski-sveces, lielas sega. Eva iedrošina Hul rīkoties.

Tikmēr sarunājas Če&Gab: Če stāsta par Hul māti-cik ļoti viņu mīlēja un, ka ir bijis kopā ar viņu, un ja vien Če varētu, viņš pagrieztu laiku atpakaļ un nepadotos un cīnītos par savu Almu Rosu. Če neiesaka Gab pieļaut tādu pašu kļūdu kā viņš un neatraidīt
Hul, jo Gab to varētu ļōti nožēlot. Če lūdz pakalpojumu Gab par to, ka toreiz izglābis viņa dzīvību: mēģināt piedot Hul. Izskatās, ka Gabrielam Čepes vārdi ir likuši aizdomāties...

Gab aiziet uz pamesto būdu. Tur ir Hul, kas tieši tobrīd iededzina sveces. Gab jautā Hul ko viņa vēlas. Hul saka, ka pati to nebija plānojusi, bet atkal atzīst, ka grib piederēt Gab un, ka vienmēr ir viņu mīlējusi, pat tad kad atraidījusi un teikusi, ka ienīst Gab. Hul saka, ka tagad ir gatava lūgties Gab mīlestību tāpat kā viņš to kādreiz darīja. Hul noskūpsta Gab, viņš beidzot padodas un atbild Hul skūpstam. Sāk līt lietus-pa vecās būdas šķirbām tas līst virsū arī Hu&Gab. Beidzot tas notiek! :D Hul&Gab mīlējas. Tiek parādītas dažādas ainas ar viņiem skūpstu laikā un tad aina, kur viņi ir zem segas un Hul saka, ka ir pavisam cita Hulija, tāda, kas grib mīlēt Gabrielu un patiesībā vienmēr to ir vēlējusies darīt.  :heart:

Montanjo rančo: Pie Lus ierodas Seb un melo, ka dzemdības notiks priekšlaicīgi. Lus grib lai Alv ir līdzās bet viņu nekur nevar atrast.

Tad atkal savādāka HuGa aina, kad Hul sēž uz krēsla, bet Gab pie viņas kājām un saka Hul, ka nespēj noticēt, ka tā ir patiesība un viņam liekas, ka Hul viņam melo. Hul:"Tad melo arī tu man un saki, ka tici tam, ka es tevi tik ļoti mīlu."  :give_heart:

Tikmēr pārējie ballītes viesi priecājas, ka Hul&Gab ir nozuduši, jo viņu pazušana bija plānota (tātad priecīgi, jo var saprast, ka balodīši salabuši) :D

Atkal HuGa. :) Tagad viņi stāv un Gab ir apskāvis Hul. Hul saka, ka nu viņi sāks pavisam jaunu dzīvi kopā ar viņu bērniņu. Gab ir laimīgs, bet jautā Hul kāpēc šitik jauki nevarēja notikt pirmajā reizē, kad viņi bija kopā (Gab sauc Hul par mīļo-aī, cik jauki :D :heart: ). Hul saka, ka gribējusi lai tā būtu, bet esot kāds murgs, kuru viņa tik bieži redz. Viņa atzīstas, ka tad, kad viņi bijuši kopā viņa jutusies kā tā sieviete, kuru izvaro. Hul: "Un pats ļaunākais, ka šajā murgā ir kāds cilvēks..." Gab:"Kas tas ir par cilvēku?" Hul:"Tas cilvēks ir..."
SĒRIJAS BEIGAS.

Отредактировано missy (19.02.2007 17:46)

0

2

Nju ljoooooti interesanti !! Kaa gribeetos to redzeet :) Nu ta beidzot HuGa ir salabushi ;)

0

3

Ilze написал(а):

Nju ljoooooti interesanti !! Kaa gribeetos to redzeet  Nu ta beidzot HuGa ir salabushi

Jā man arī patika sērija-beigas it īpaši, protams. :D
Salaba-jā...  :dance:

0

4

missy написал(а):

Jā man arī patika sērija-beigas it īpaši, protams.
Salaba-jā...

Riit iespeejams es no seriaala kaadu pusstundu redzeeshu jo man jaanaak tikai uz 2. stundu !!!  :yahoo:

0

5

Ilze написал(а):

Riit iespeejams es no seriaala kaadu pusstundu redzeeshu jo man jaanaak tikai uz 2. stundu !!!

O-forši! ;)

0

6

missy написал(а):

O-forši!

:) a, un malacis ljoti labi uzrakstiiji :)  :clapping:

0

7

Ilze написал(а):

a, un malacis ljoti labi uzrakstiiji

Paldies, paldies!  :blush:

0

8

missy написал(а):

Paldies, paldies!

Luudzu , luudzu :D

0

9

AAAAAA!Kak klassno i tak obidno,4to vse eto neljzja posmtoretj svoimi glazami:(((

0

10

missy

Bravo!!! Lieliski uzrakstīts un es ar lielu aizrautību lasīju. Pat faxu pārstāju sūtīt - rīt nosūtīšu. Faxi tāteikt var pagaidīt, ja ir tāda sērija un tik fantastisks atstāsts. Un tas Marsiala citāts - fantastisks!!!! Un skaitu minūtes, līdz tikšu mājās un to visu redzēšu!!!! Jā, un runājot par rītdienu un par tām Hul atmiņām par to izvarošanu. Es domāju, ka tas pagātnes stāsts būs tāds - Čepe un Alma Rosa būs mīlējuši viens otru, bet tur būs kauč kādas problēmas sanākušas. Un tā aina ar izvarošanu, ko Hul atceras ir kā viņas tēvs izvaro viņas māti... Vismaz es domāju, ka tā varētu būt!!!

0

11

Jaa labi pastraadaats missy, malacis!!!! ;)

0

12

albalonga написал(а):

Bravo!!! Lieliski uzrakstīts un es ar lielu aizrautību lasīju. Pat faxu pārstāju sūtīt - rīt nosūtīšu. Faxi tāteikt var pagaidīt, ja ir tāda sērija un tik fantastisks atstāsts. Un tas Marsiala citāts - fantastisks!!!! Un skaitu minūtes, līdz tikšu mājās un to visu redzēšu!!!! Jā, un runājot par rītdienu un par tām Hul atmiņām par to izvarošanu. Es domāju, ka tas pagātnes stāsts būs tāds - Čepe un Alma Rosa būs mīlējuši viens otru, bet tur būs kauč kādas problēmas sanākušas. Un tā aina ar izvarošanu, ko Hul atceras ir kā viņas tēvs izvaro viņas māti... Vismaz es domāju, ka tā varētu būt!!!

Подпись автора

Jaa es arii taa domaaju!!! ;)

0

13

albalonga написал(а):

Jā, un runājot par rītdienu un par tām Hul atmiņām par to izvarošanu. Es domāju, ka tas pagātnes stāsts būs tāds - Čepe un Alma Rosa būs mīlējuši viens otru, bet tur būs kauč kādas problēmas sanākušas. Un tā aina ar izvarošanu, ko Hul atceras ir kā viņas tēvs izvaro viņas māti... Vismaz es domāju, ka tā varētu būt!!!

es nezinu, bet, manuprat, tur kaut kas ar Hulio laikam saistīts.... jā... es domāju, ka Hulio bija tas, ko Hūlija atceras no bērnības.... bet tad cits jautājums.. kāpēc pats Hulio par to nekad neierunājās un neuztraucās.... nu bet noteikti, kas kas tamlīdzīgs tur ir, tev taisnība!!!! ;)

0

14

Anna написал(а):

AAAAAA!Kak klassno i tak obidno,4to vse eto neljzja posmtoretj svoimi glazami:(((

Cik nu es krieviski saprotu :D: Tad tiešām bija laba sērija un žēl, ka nevarēji redzēt...

albalonga написал(а):

Bravo!!! Lieliski uzrakstīts un es ar lielu aizrautību lasīju. Pat faxu pārstāju sūtīt - rīt nosūtīšu. Faxi tāteikt var pagaidīt, ja ir tāda sērija un tik fantastisks atstāsts. Un tas Marsiala citāts - fantastisks!!!! Un skaitu minūtes, līdz tikšu mājās un to visu redzēšu!!!! Jā, un runājot par rītdienu un par tām Hul atmiņām par to izvarošanu. Es domāju, ka tas pagātnes stāsts būs tāds - Čepe un Alma Rosa būs mīlējuši viens otru, bet tur būs kauč kādas problēmas sanākušas. Un tā aina ar izvarošanu, ko Hul atceras ir kā viņas tēvs izvaro viņas māti... Vismaz es domāju, ka tā varētu būt!!!

Ak, paldies! :blush2: :)
Jā, Marsials ir labais! Viņš vienmēr pasaka tā kā vajag un izskalo Gabrielam smadzenes pareizajā virzienā! :D

Nu par Čepi&Almu Rosu jau itkā viss skaidrs-viņi mīlēja viens otru, bet AR izvēlējās Hulio tomēr, bet laikam vairāk mīlēja Čepi, un tad, kad AR&Hulio bija jau precējušies, viņa un Čepe bija kopā-un tā radās Hulia.

Jā, man arī liekas, ka tas Hulijas murgs ir saistīts ar Hulio, bet man leikas, ka tā ir kkādas kalpone, kuru viņš izvaroja, nevis Hul māte. Nu nez', tad jau rīt redzēs... ;)

Jolanta написал(а):

Jaa labi pastraadaats missy, malacis!!!!

TenQ. Prieks censties! ;)

0

15

Vo va tad jau riit uzinaasim!!!! :)

0

16

Julia написал(а):

es nezinu, bet, manuprat, tur kaut kas ar Hulio laikam saistīts.... jā... es domāju, ka Hulio bija tas, ko Hūlija atceras no bērnības.... bet tad cits jautājums.. kāpēc pats Hulio par to nekad neierunājās un neuztraucās.... nu bet noteikti, kas kas tamlīdzīgs tur ir, tev taisnība!!!!

Jap man arii liekas, ka tur ir kaut kas saistiits ar Hulio !  :ok:

0

17

oi labs atstastijums :D  es ari jau uzrakstiju visu atstastijumu bet peekshni BACCCCC un man iszeldzas dators=(((((((((( un es nepaspeju uzklikshkinat uz "nosutit" ja man vinsh neizslegtos es jau pus 10 butu jums atstastijumu uzrakstijusi :cray:

0

18

HuLiA написал(а):

oi labs atstastijums   es ari jau uzrakstiju visu atstastijumu bet peekshni BACCCCC un man iszeldzas dators=(((((((((( un es nepaspeju uzklikshkinat uz "nosutit" ja man vinsh neizslegtos es jau pus 10 butu jums atstastijumu uzrakstijusi

Nabadziite :(

0

19

HuLiA написал(а):

oi labs atstastijums   es ari jau uzrakstiju visu atstastijumu bet peekshni BACCCCC un man iszeldzas dators=(((((((((( un es nepaspeju uzklikshkinat uz "nosutit" ja man vinsh neizslegtos es jau pus 10 butu jums atstastijumu uzrakstijusi

paldies! ;)

Izslēdzās dators-traki. Galīgi viss darbs vējā-šausmas!

0

20

:rolleyes: rit bus interisanta serija !!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 19. februāra "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts