TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 19 februaris serijas atstastijums


19 februaris serijas atstastijums

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

:velns:  :cray: un ta serija saakas...
Cietums.

MMaria Tereze joprojam ir loti izmocita :cray:  pie vinas atnak vinas tevocis kopa ar advokati Fuentesu(vinsh vinu grib aiztavett tiesa)tevocis rikardo sak lai MT parakstitu dokumentus par to lai Fuentess vinu aizstavetu bet mt jauta"Mni aizstavaes Santosa tevocis!" uz ko Rik atbild "Uz vinu shava un ir mazakas iespejas par to ka vinsh dzivs" MT ir loti sabedinata :agree:

Bernardas maja.
Santoss skrieshus atskrei pie bern  :superman:  un jauta ka vina tevocim iet(pec pagajushas serijas mes zinam ka bernarda sashauj to puisi kursh gandrizs nogalinaja arhemiro) uz ko ber un valentina atbild "Vinam taisa operaciju Felipe un vinsh ir starp dziivi un naavi"Nabgs santoss ir lotiiii sabedinats :cray:

Bars.
Dalila sak Virhinijaj ka vina nelaus Virh precet simonu  bet virh sak ka vinai nav tadas tiesibas un kad Dal pacietibaj pienak gals:bomb:  vinas sak "Tu esi mana meita!!!" Virh ir loti sadusmota un vina sakliedz uz Dalilu vinas abas raud un Virh aiznac :/

Baznica.
Simons grib izsudzet greekus bet Edelmira draud vinam ar pistolii :vikings: un sak"Es tevi mileju kad tu uz mani kliezi kad tu uz mani blavi un ja es tagad nogalinashu tevi tad pec neilga briza ari sevi" :velns: vina draud draud(es parlaidu to bridi)bet simaons(nezinu ka) davuj pistoli nost edelmira kliegdami :BB:  iet prom! vina satiekas ar Vir vina viens uz otru kliedz!

cietums .
marija ter tomer paraksta dokumentus uz to lai vinu aizstav Fuentess :temaslegta:
un iztasta savu stastu par savu nevainibu advokatam un par Arhemira nolukam pret shito noziegumu bet mt tevocis to noliedz(vins ta4u ir vinas ienaidnieks)

Ber maja.
Santoss sak ta "Ja ar manu tevoci kaut kas notiks jus (val+felip) par to samaksasiet ja tas ir jusu marioneshu loma"

Edelm maja.

Tiesnesi Taihui satiekas ar izzabelu un prokuroru un runa par mt tieshanu ( horhe izseko izzabelu) un dzird vinu sarunashanu! vins ir loti parsteigts

Vetra.

Alesio un santoss runa par Arhemiro shaveju ....

Simons un Virhinija laulajas bazniica nav neviena viesa tikai abels kain un tatakoa liecinieku loma!

Celsh.
Dalila satiek edelm vina abi lamajas un dal sak ka vina ir virh mate edelm joko un smejas par dalilu :aikido:  dalila draud  edelm!! :velns: 

Remediosas nams

Migels antonio napirka maju kura vins dzivos ar solitu bet remediosa ssak ka tas nav vina berns bet alirio un ka mig ant nevajdzetu ta par vinu rupeties! bet m a ir laba sirds un vinsh loti mil solitu un grib vinu aprupet.

Celsh

Solita ej pa celu ciemata kopa ar 4epi vini sarunas un 4epe sak lai solita atgriextos pie gadavira mig antonoio!  solita nereage uz to!

slimnica

trinidada brauk uz slimnicu ar kadu savu draudzeni Rozalindu :friends: 

Vetra
aukle runa ar santossu san sak vinai ka vins begs kopa ar mar terez !!
bet auklite pa to laiku stasta to vissu rikardo un vinsh tagad visu zin..... :beach:

VOt TA BEIDZAS SeRIJA !!! man patika :heart:

0

2

:O nedaudz klume  bija serija beidzas ar to ka pie mar ... atnaca vinas advakats un prokuars kurs piedavaja vinai atdzities visos sliktajos daritajos darbos vina soka un ta serija beidzas !!

0

3

oi nu ja sho es piemirsu ^_^  bet nekas ta jau ari ir labi?vai ne?:cray:

0

4

ANINA написал(а):

nedaudz klume  bija serija beidzas ar to ka pie mar ... atnaca vinas advakats un prokuars kurs piedavaja vinai atdzities visos sliktajos daritajos darbos vina soka un ta serija beidzas !!

Paldies par papildinājuma!!!!

HuLiA написал(а):

oi nu ja sho es piemirsu   bet nekas ta jau ari ir labi?vai ne?

Un ļoti labs atstāsts, HuLia - tā cenšoties, arī latv. val. labāk iemācīsies!!!! Bravo!!! Izlasīju ar lielu interesi, jo nesanāk redzēt un agrāk, kad netā skatījos, visas sērijas neredzēju un tas bija tik sen!!! Tā turpināt, HuLia!!! :clapping:  Un roze  :rose:  tev no manis!!! :D

0

5

albalonga ja man shodien nevajdzes nekur iet tad es ari shodien uzrakstihu serijas atstastu :biggrin2:

0

6

HuLiA написал(а):

albalonga ja man shodien nevajdzes nekur iet tad es ari shodien uzrakstihu serijas atstastu

okidoki - ļoti gaidīšu!!! :D

0

7

nu ja tevi PATIEWAM loti aizrauj tad OBLIGATI uzrakstiwu bet ja nesanaks tad gaidi riitu ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 19 februaris serijas atstastijums