TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Queer as Folk mūzika


Queer as Folk mūzika

Сообщений 1 страница 20 из 23

1

Šeit atradīsies linki uz QAF mūziku!

Ja ir kādi īpašie lūgumi attiecībā uz seriāla mūziku, tad atliek tikai šeit padot ziņu un es centīšos visu sameklēt ;)

0

2

Es arī nedaudz papētīju.. Ja kādam līdzēs, tad dziesmas varat lejupielādēt adresē foxplay.net 
Kaut vai meklējot atslēgas vārdu "Queer as folk" var atrast vairākas dziesmas no seriāla..

0

3

oki, papētīšu - moš tur ir kas, kā man nav. cravey manā MP3 salādēja kuču mūzikas, bet skatoties qaf atkal un atkal ik pa laikam dzirdu kādu labu dziesmu, kuras nav manā MP3 vel nav.  Ev, bet vispār kopš cravey toreiz salādēja jūlijā, es visu laiku tik qaf mūziku klausos + vēl kopš kāda augusta vidus arī The Gossip albumu Music for men

0

4

Alby, 8-) es tev driz sutisu stastu,paskaties pec kadas stundas,ja ?

0

5

Mariposa написал(а):

Alby,  es tev driz sutisu stastu,paskaties pec kadas stundas,ja ?

hihihi, oki. Bet nu tādus offtopikus labāk citreiz sūti man uz personīgo mesidžu - spied blakus manam ieraktam uz ЛС un tā varēsi man privāto mesidžu nosūtīt.

0

6

Uztaisīju Rendija dziesmu mp3 formātā :D
Randy Harrison - My life would suck without you

0

7

malacīte. paldies. gribēju jau lūgt, lai uztaisi.

0

8

nu tā nav īsti qaf mūzika, bet Rufus Wainwright ir gejs un interesants, ļoti talantīgs mūziķis. Viņš spēlē klavieres, balss ir ļoti spēcīga un viņa dziesmas ir interesantas. Tapat viņam ir lieliska humora izjūta, to apliecina sis klipiņš

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DDoy2UkhRAE[/youtube]

Bet par nopietnām lietām - pagājušonedēļ naktī pa TV 1000 netīšām uzslēdzu Brokeback Mountain kaut kur pusē un noskatījos līdz galam. Ka parasti apraudājos. cravey man jau prasīja, kāpēc man joprojām nav DVD. Būs jāpasūta. Es to filmu ķinītī 2 reizes skatījos un pa tv esmu redzējusi moš kādas 10 reozes. Un te Rufusa dziesma - mežonīgi skumīga, no Brokeback Mountain. Atkal šito klipiņu skatoties apraudājos. Sakiet ko gribat, bet Džeka un Ennisa mīlasstāsts ir viens no tiem dižajiem mīlasstāstiem kino vēsturē. Lai arī Hīts Ledžers pēc nāves saņēma Oskaru par Dark Knight, viņš to bija daudz vairāk pelnījis par BbM un toreiz viņš arī bija nominēts. Un Jake Gyllenhaal ar bija pelnījis Oskaru (viņš toreiz bija nominēts kā otrā plāna katieris). Vispār tas bij sviets, jo šajā filmā viņi abi ir vienādā priekšplanā mana izpratnē. Un , lai arī sižeta liela nozīme, ka viņi ir geji, romantiskā stāsta nozīmē tam nav nozīmes, jo mīlassstāsts ir skaists, ļoti skaists. cravey, mums noteikti jāapskatās reiz un jāparaud. Un te dziesm tā:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=WqmJCUX0taQ[/youtube]

0

9

Alby, es laikam točna gaidu, kad tev būs DVD, un mums kopā jāskatās, jo pat ar visu to, kas ir pieredzēts, es joprojām neesmu noskatījusies Brokeback mountain :(

Es atkal gribu sameklēt Rufusa dziesmu Little sister no Appassionato!

0

10

cravey написал(а):

Little sister

ir, ir, tūbŗ. vēl man ļoti patīk Cigarretes and chocolate milk, arī Gay Messiah

0

11

Augšupielādēju savu QAF izlasi, ja kādam nav vel kādas dziesmas, tad droši var paņemt:
QAF selection

0

12

my life (my life0 would suck (would suck) without you.... es eju sviestā.... :D

0

13

albalonga написал(а):

my life (my life0 would suck (would suck) without you.... es eju sviestā.... :D

Vēl vairāk? :D :D :D :D

0

14

jā, un tas, ka ar katru mirkli jūtos arvien slimaka, nepalīdz. Bilan, tas ir nopietni. Mēs laikam visas esam vienā state of mind, ka pat slimojam kopā....

0

15

albalonga написал(а):

Bilan, tas ir nopietni. Mēs laikam visas esam vienā state of mind, ka pat slimojam kopā....

Privātā Tvaicene :D

0

16

Ak, dievs, pa radio 105,2 sāka tikko Save the last for me skanēt kaut kāda moderna versija. Es te iekliedzos kā traka un uz mani aizdomīgi skatās. āāāāā'...

0

17

wot šitā versija skanēja

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=qmi3EPUrw6g[/youtube]

0

18

Jā, zinu šo Bublē versiju :D Bet QAF versija foršāka - corny old song :D Šī versija skan "The wedding date" beigās, laba filma btw :)

albalonga написал(а):

Es te iekliedzos kā traka un uz mani aizdomīgi skatās. āāāāā'...

Varu iedomāties, ar mani būtu tāpat  :rofl:

0

19

Stine J - You are my sunshine (507 beigu dziesma:) )
http://www.mediafire.com/?fzbqzwzxj5j

0

20

cravey написал(а):

Stine J - You are my sunshine (507 beigu dziesma )

gracias.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Queer as Folk mūzika