TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Como en el cine rīmeiks Pecadora


Como en el cine rīmeiks Pecadora

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

Galvenajās lomās ir Litzy un Eduardo Capetillo
īsti nevar saprast, kas filmē.
Telenoveēle ir gan vairāki Televisas, Aztecas, Venevision aktieri.

[реклама вместо картинки]
[реклама вместо картинки]
[реклама вместо картинки]
[реклама вместо картинки]
[реклама вместо картинки]
[реклама вместо картинки]
[реклама вместо картинки]
[реклама вместо картинки]
[реклама вместо картинки]

0

2

būs dejas ta jau :D

0

3

Godigi sakot neesmu redzejusi "como en el china",lai gan pec "pecados ajenos "un "cuerpo el deseo,"esmu liela Lores fane. :love:

0

4

ārprāts, ko Marjorie izdarīja ar saviem matiem??

0

5

Es nemaz nepazinu Marjoriju ar jauno frizuru,tad izlasiju Angelas  komentaru ,un saku  vinu meklet. :rofl:

0

6

Mariposa написал(а):

Godigi sakot neesmu redzejusi "como en el china",lai gan pec "pecados ajenos "un "cuerpo el deseo,"esmu liela Lores fane.

savējā ^^

tikai nevis "Como en el china", bet "Como en el cine " :D
jā, a vispār Lores forumā ir visas CEEC sērijas, lai gan man dažas ar formātiem čakarējas, tāpēc esmu apstājusies pie 93.

0

7

vuii,bisku parakstijos :D  :blush:

0

8

Mariposa написал(а):

Es nemaz nepazinu Marjoriju ar jauno frizuru

mhm... izskatās savādāk! kaut gan varēja būt vēl trakāk, ja piem. viņa nokrāsotu matus! izskatās jau labi viņai tā, bet tomēr man labāk patika ar gariem matiem.

0

9

Jā ar gariem matiem Marjorie izskatījās baigi foršī, bet arī tagad ir labi - interesanti ko viņa tur tēlos.
Es arī esmu Lores fane Pecados ajenos skatījos, Cuerpo del deseo - godīgi lielisks tēlojums un burvīgas telenoveles, īpāši atmiņā paliekošas, jo Lore visām savam lomām piedod kaut ko dzīvīgu.  Como en el cine man ļoti patika tas, ka viņa dziedājā, īpatnēja telenovele. Es biju redzējusi viņu arī vēsturiskajā telenovelē Azyul tequila arī forša.

Litzy man patika Amarte asi, bet Lori nepārspēt. Un Ochmans man ļoti patīk kā aktieris, nu daudz labāks par capetillo.

0

10

Pecadora laikam nozīmē grēciniece,ja pareizi saprotu?Ja šis seriāls''Como en el cine''ir rādīts Latvijā,tad lūdzu atgādiniet tā latvisko nosaukumu,jo es seriālus vairāk atceros pēc to nosaukumiem latviešu nevis spāņu valodā,it sevišķi vēl,ja seriāls ir rādīts pirms daudziem gadiem.Es nekad neesmu mācījusies spāņu valodu,protams dažus vārdus var atšifrēt,ja tie ir latīņu valodas cilmes vārdi.

0

11

Terēze написал(а):

Pecadora laikam nozīmē grēciniece,ja pareizi saprotu?

Jā, tieši tā.

Terēze написал(а):

Ja šis seriāls''Como en el cine''ir rādīts Latvijā,tad lūdzu atgādiniet tā latvisko nosaukumu,jo es seriālus vairāk atceros pēc to nosaukumiem latviešu nevis spāņu valodā,it sevišķi vēl,ja seriāls ir rādīts pirms daudziem gadiem

Cik es zinu, tad tikai pa romantica rādīja.

0

12

Terēze написал(а):

Pecadora laikam nozīmē grēciniece,ja pareizi saprotu?Ja šis seriāls''Como en el cine''ir rādīts Latvijā,tad lūdzu atgādiniet tā latvisko nosaukumu,jo es seriālus vairāk atceros pēc to nosaukumiem latviešu nevis spāņu valodā,it sevišķi vēl,ja seriāls ir rādīts pirms daudziem gadiem.Es nekad neesmu mācījusies spāņu valodu,protams dažus vārdus var atšifrēt,ja tie ir latīņu valodas cilmes vārdi.

Rādīja pa Romanticu un saucās Slovno v kino (Gluži kā kino)

0

13

Marjorie telos Angelu Fuente (Como en el cine: Barbara) - no sakuma bus ļaundare un pēc tam kļus laba :)
filme Venevision...

Отредактировано Deyalit (01.09.2009 01:24)

0

14

Deyalit написал(а):

Marjorie telos Angelu Fuente (Como en el cine: Barbara) - no sakuma bus ļaundare un pēc tam kļus laba
filme Venevision...

oho, es drīzāk būtu domājusi, ka Matadoru :D

0

15

Deyalit написал(а):

Marjorie telos Angelu Fuente

Vai, kāds viņai vārds  :love:

0

16

oho, es drīzāk būtu domājusi, ka Matadoru

Es redzēju info, ka Matadoru tēlos Maritza Bustamante :D
http://www.venevision.net/talento/foto/200801210001.jpg

0

17

ārpus tēmas - Deyalit, Tev ir tiiiiiik pievilcīgs avatars  :love:  :love:  :love:

0

18

aNgeL
Paldies :love:

Un nu vēl par šo seriālu:

Como en el Cine bija tāds Daniels (Sergio Meyer). Tē viņu (cik zinu) tēlos Paulo Quevedo :love:

0

19

Deyalit написал(а):

Es redzēju info, ka Matadoru tēlos Maritza Bustamante

viņa labāk derētu kā Barbara :D

0

20

Nē, es šo noveli neskatīšos. Man ļoti patika Como en el cine ar iepriekšējiem aktieriem. :) Litzy man arī ļoti patika Amarte Asi, bet šajā novelē, manuprāt, viņa ne īpaši iederēsies. Nevaru iedomaties, kā viņa dejos, dziedās... Tas bija Lores loma, kura viņai ļoti piestāvēja. :)

Oleksaster написал(а):

Como en el Cine bija tāds Daniels (Sergio Meyer)

Es viņu labi atceros, jo viņš ir Barbaras Mori dēla tēvs. :D Vēl viņam bija mīlas grēks ar Paulinu Rubio. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Como en el cine rīmeiks Pecadora