TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 4. sezona » Charmed 4x06 - A Knight To Remember


Charmed 4x06 - A Knight To Remember

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Peidžai ir kāda mīļākā bērnības pasaka, kura pēkšņi kļūst par īstenību. Izrādās, ka viduslaikos, vienā no savām iepriekšējām dzīvēm, Peidza esot bijusi ļaunā burve, kura vēlas sev iegūt kādu bruņinieku. Māsām ir jādodas uz viduslaikiem, lai glābtu Peidžu.

0

2

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2oVn3YnWs78[/youtube]

0

3

Ak, atkal ceļošana laikā, ļaunā ragana, viduslaiku..un vēl bruņinieks, kas ierodas tagadnē..  :love:  :love:
Vienīgais - man nepatīk, kā Peidža izskatās šajā sērijā ar to rozā jaciņu un 2 bizītēm..

0

4

aNgeL написал(а):

Vienīgais - man nepatīk, kā Peidža izskatās šajā sērijā ar to rozā jaciņu un 2 bizītēm..

cik nu atceros, savā pirmajā sezonā Amuletā nu netika viņa vispār īpaši skaisti ģērbta.
tā bērnišķīgi. nu grūti aprakstīt, bet man reti patika.

0

5

danna написал(а):

cik nu atceros, savā pirmajā sezonā Amuletā nu netika viņa vispār īpaši skaisti ģērbta.
tā bērnišķīgi. nu grūti aprakstīt, bet man reti patika.

mhmm..tā ir.. vēlāk jau viņa smukāka izskatījās :) tīri savādi, ka tā cītīgāk nepiedomāja par viņas izskatu, jo kā nekā tā ir viņas 1. sezona..

0

6

aNgeL написал(а):

tīri savādi, ka tā cītīgāk nepiedomāja par viņas izskatu, jo kā nekā tā ir viņas 1. sezona..

bet kas zina - varbūt tā arī bija domāts. ka viņa tāda savādāka, izceļas no pūļa..
un tas jau tomēr gadus atpakaļ - varbūt arī mode mainījusies..

0

7

danna написал(а):

bet kas zina - varbūt tā arī bija domāts. ka viņa tāda savādāka, izceļas no pūļa..
un tas jau tomēr gadus atpakaļ - varbūt arī mode mainījusies..

nu varbūt.. jo lai kā tur nebūtu, vienalga viņu ātri pieņēma un iemīlēja.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Charmed 4. sezona » Charmed 4x06 - A Knight To Remember